dot گربه سانان وحشی‎

گربه سانان وحشی‎
این تصاویر از زندگی گربه سانان وحشی توسط مجله نشنال جغرافیک منتشر شده است.

dot ۲۵ توصیه‌ شغلی از رهبران موفق به جوانان

۲۵ توصیه‌ شغلی از رهبران موفق به جوانان
اگر حرف هایی مثل «اشتیاق خود را دنبال کنید»، «110% از خود مایه بگذارید» و «با خودتان روراست باشید» دیگر برایتان جذابیتی ندارد، شاید نصیحت هایی مثل «خیلی سخت کار نکنید» و «ریلکس باشید» بیشتر به کارتان بیاید.

dot مکان هایی که باور نمی کنید در آمریکا وجود داشته باشند

مکان هایی که باور نمی کنید در آمریکا وجود داشته باشند
ایالات متحده آمریکا ممکن است از نظر تکنولوژی پیشرفته‌ترین کشورهای دنیا باشند، اما شگفت انگیزترین مکان‌های طبیعی را دارند که نه تنها چشم انداز آن را زیبا می‌کنند بلکه با زیبایی و موجودیت جادویی خود ذهن انسان را نیز گیج می‌کنند.

dot فرشته اسکلتی و فرقه «مرگ پرستی» در مکزیک

فرشته اسکلتی و فرقه «مرگ پرستی» در مکزیک
نام او سانتا مورته به معنای «فرشته مرگ» است. سانتا مورته رئیس اسکلتی یکی از فرقه های مذهبی مکزیک و آمریکای مرکزی است که به سرعت در حال گسترش است و ۱۰ تا ۱۲ میلیون نفر پیرو دارد.

dot علائمی که نشان می‌دهد شما یک نابغه هستید

علائمی که نشان می‌دهد شما یک نابغه هستید
حل کردن مسائل ریاضی پیچیده و ارائه تئوری‌های جدید فیزیک تنها نشانه‌های نابغه بودن نیستند. درواقع نشانه‌های بی شماری برای باهوش بودن وجود دارند. در این مقاله برخی از نکات ریز و ناشناخته از باهوش بودن یا حتی نابغه بودن را به شما معرفی می‌کنیم.

dot ترک اعتیاد با نشستن در دیگ آب داغ!

ترک اعتیاد با نشستن در دیگ آب داغ!
روحانی‌ای به نام استاد"احمد مولانا" یک مرکز ترک اعتیاد متفاوت راه اندازی کرده و با نشاندن معتادان در دیگ آب داغ و دعا به دنبال پاک کردن تن آنها از آلودگی است.

dot مخوف ترین قاتلان سریالی دنیا

مخوف ترین قاتلان سریالی دنیا
هو وانلین یکی از مشهورترین و البته منفورترین قاتلان سریالی در تاریخ چین است که 146 نفر را به قتل رساند اما با این حال جزو قاتلان 200+ محسوب می شود چرا که پلیس احتمال می دهد او تعداد بسیار زیادی از جنایت هایش را کتمان کرده است.

dot 25 بخش بدن که اگر نباشند هم اتفاقی نمی‌افتد

25 بخش بدن که اگر نباشند هم اتفاقی نمی‌افتد
بدن ما مثل یک ماشین کامل و بی نقص شبانه روزی کار می‌کند و اگر شامل بسیاری از بخش‌های بی استفاده نمی‌شد شاید بهتر هم کار می‌کرد.
جدیدترین مطالب