کد خبر: ۱۱۲۰۰۴
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۵
تعداد نظرات: ۲۱۹ نظر
دست های لرزان بیماران ام اسی را هیچ گاه از خاطر نبرد، آنگاه که به عنوان عضو داوطلب جمعیت هلال احمر استان مرکزی از انجمن بیماران ام اس بازدید کرد تا زمانی که تلاش های او به ثمر نشست و دارویی برای درمان ام اس کشف کرد.

  مهر: دست های لرزان بیماران ام اسی را هیچ گاه از خاطر نمی برد، آنگاه که به عنوان عضو داوطلب جمعیت هلال احمر استان مرکزی از انجمن بیماران ام اس در شهرستان ساوه بازدید کرد تا حال که توانسته گامی برای آنها بردارد، حکایت حماسه دانش آموز اراکی در کشف داروی ام اس است.

بدن های فلج شده و بدنی که خود از جان خود می خورد، فشارهایی که دارو و درمان بازدارنده این بیماری و مشکلات اقتصادی ناشی از آن کمر این بیماران را شکسته است؛ داروهای گران ساخت کشور اسرائیل و بیمارانی که اکثرا کارگر و از قشرهای ضعیف جامعه هستند و دیگر به دلیل ابتلا به این بیماری توان انجام کار را ندارند.

مشکلات ام اسی ها انگیزه ساخت دارو

این مشکلات میلاد ویسمه دانش آموز سال دوم دبیرستان را که استعداد های شگرفش در زمینه های ثبت اختراع وی را از سایر همتایانش جدا کرده بود را به فکر کشف داروی جدید در زمینه بیماری ام اس می کند؛ دارویی که علاوه بر هزینه پایین تولید و کاهش عوارض داروهای مصرفی، بتواند درمان کامل این بیماری را رقم بزند.

دردهای این قشر ناتوان جامعه او را به فکر تشکیل یک تیم دو نفره تحقیقی می اندازد تا شاه کلیدی باشد برای درمان بیماری که بسیاری از دانشمندان از پس آن برنیامده اند و این نوجوانان دانش آموز اراکی به همراه هم تیمی پژوهشگر خود می خواهد به سرانجام برساند.

 داریی که اکنون در مرحله ثبت اختراع است که پس از آن می توان در مورد دارو اطلاع رسانی کرد.

درمان MS در 2ماه

این مخترع همچنین با اشاره به روند افزایشی بیماران MS در ایران و جهان افزود: دوره نگهداری از پیشرفت این بیماری در داروهای قبلی شش ماه بود که در این روش جدید به دو ماه تقلیل یافته است.

بیماری MS از راه های مختلف به بدن وارد می شود و با تاری دید، دوبینی چشم، عدم تعادل، بی حسی دست و پا، گزگز شدن، حالت تهوع و سرگیجه همراه است و حالت های بیمار تاری دید، فلج قسمت عمده بدن، خستگی مفرط، سفتی عضله، مشکلات ادراری، زخم بستر می شود.

 گلبول سفید در حالت عادی کار دفاعی بدن را بر عهده دارند ولی در بدن بیماری مبتلا به MS این حالت به حالت تهاجمی گلبول های سفید تبدیل می شود و مشکلات عدیده ای را برای بیمار ایجاد می کند.

لزوم حمایت ازمخترعین و مکتشفین دانش آموز

میلاد و دوستش محمدسعید حبیبی همکار با همین فکر قدم در راهی پرفراز و نشیب می گذارد که با سیستم آموزشی فرهنگ محور جور در نمی آید؛ راهی که گرچه در راستای برنامه های افق 1404 به آن تاکید فراوان شده و رسیدن به جایگاه اول علمی در منطقه از اهداف مهم آن است؛ لیکن نبود فرهنگ سازی در این زمینه و کاهش اقبال مدارس و ارگان های دولتی از تولید و بخش های تحقیق و توسعه ابتر ماندن این مسیر حیاتی آینده کشور را تهدید می کند.

قبل از این نیز چهار اختراع را به نام خود ثبت کرده بود؛ آب شیرین کن صنعتی که موفق به کسب موال نقره اختراعات سال 2011 در جهان شد، ساخت درب ضد حریق با استفاده از مواد بازیافتی زباله، خودروی خورشیدی و ایستگاه خورشیدی و خودروی هیدروژنی.اما ثبت این همه اختراع و کسب این همه عنوان نتوانسته حمایت مالی و معنوی سیستم های آموزشی و ارگان های دولتی را برانگیزد تا برای رسیدن به افق چشم انداز 20 ساله کشور، این جوان دانش آموز را یاری کنند اما او همچنان مصمم دست به کار می شود و پس از انجام یک سال تحقیق و پژوهش بر روی بیماران ام اسی، موفق به ساخت نمونه اولیه می شود.

 با ساخت نمونه اولیه میلاد موفق به دریافت مدال برنز از مسابقات کشوری مخترعین بسیجی می شود و شوق او را برای تکمیل طرح خود بیشتر؛ با همکاری انجمن حمایت از بیماران ام اس در ساوه، کار آزمایشگاهی ابتدا بر روی موش های آزمایشگاهی و پس از موفقیت آمیز بودن نتایج بر روی بیماران داوطلب آغاز می شود. 

 درمان ام اس از رویا تا واقعیت

این مخترع اراکی، چند بیمار مبتلا به ام اس را در مدت زمان مشخص با داروهای جدید مورد آزمایش قرار می دهد و از 10 بیمار مبتلا، هشت تن با علائم بهبودی و درمان کامل مواجه می شوند. آری راهی که در ابتدا یک آرزوی بزرگ و دست نیافتنی به شمار می رفت حالا با غیرت و مردانگی جوانان این مرز و بوم تحقق یافته و دل بیماران ام اسی نیز از این رویداد مهم خوش.

این کشف جدید که دارویی کاملا گیاهی است و به دو صورت مایع و ژله ای تولید می شود بارقه امید را در دل بیماران ام اسی دوباره زندگی می کند.

وقتی ثمره اجرای این طرح به بار می نشیند، به عنوان نماینده سازمان هلال احمر استان مرکزی به مسابقات جهانی اعزام می شود، مسابقات جهانی اختراعات رومانی 2012 .

میلاد ویسمه ای این مخترع سال سوم دبیرستان هم اینک در آستانه افتخاری عظیم در مسابقات جهانی رومانی قرار دارد و به گفته این مخترع، این اختراع می تواند مدال طلای این دوره از مسابقات را از آن جمهوری اسلامی ایران کند.

مدارس، از فعالیت دانش آموزان حمایت کند

این مخترع و مبتکر عمده ترین مشکلات پیش روی مبتکرین و مخترعین قوانینی دانست که دست و پای آنان را در مدرسه و برای فعالیت می بندد و افزود: مدارس، پیشتر امور فرهنگی و هنری درا در دستور برنامه های اوقات فراغت خود قرا داده اند و در این میان توجهی به افزایش بار علمی، دانش آموزان نخبه و حمایت از آنها نمی کنند و بار سنگین هزینه های تولید علم عموما بر دوش مبتکران و خانواده های آنان است.

میلاد ویسمه ای بیان داشت: در صورتی که بتوان زمینه علم آموزی و گرایش به علم را نزد اولیای مدرسه افزایش داد، می توان به تحقق اهداف علمی افق 1404 و پیشرفت روزافزون علمی کشور امیدوار بود.

وی نبود حمایت ادارات دولتی را از مشکلات عمده مخترعین برشمرد و افزود: در صورتی که جایگاه علم به خوبی در کشور تبیین شود، می توان با توسعه اختراعات و ابتکارات، علاوه بر رشد اقتصادی و علمی، بسیاری از مشکلات اجتماعی را کاهش داد.

 اشغالگران قدس را به زانو در می آوریم

مخترع و کاشف داروی جدید ام اس گفت: تاکنون دانش داروی جلوگیری از افزایش بیماری ام اس تنها در اختیار کشور اسرائیل بود که با توجه با ساخت این دارو مشت محکمی بر دهان اسرائیل و این رژیم غاصب خواهیم زد.

وی ضمن درخواست از مسئولین کشور برای تامین هزینه دو میلیارد ریالی این پروژه برای صنعتی شدن و ورود به بازار گفت: در صورت تامین نیاز داخل می توان این محصول با ارزش را به دیگر کشورهای جهان صادر و ارزآوری کرد.

PERSIAN GULF نام پیشنهادی مخترع داروی ام اس برای این دارو

این مخترع و مبتکر اراکی همچنین گفت: در صورت خرید این دارو و حمایت دولتمردان جمهوری اسلامی ایران از آن، این دارو را به افتخار خلیج همیشه فارس ایران، PERSIAN GULFنامگذاری خواهم کرد.

وی بیان داشت: تاکنون حمایتی از سوی ادارات دولتی کشور برای این کشف مهم انجام نشده است ولی در درجه نخست علاقمندم این دارو برای نخستین بار در ایران تولید و وارد بازار جهانی شود.


برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۱۷
در انتظار بررسی: ۱۸۵
انتشار یافته: ۲۱۹
طاهره محمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۲
5
50
با
سلام، دست حق همراهت
برای رسیدن به این دارو مرا راهنمایی کنید
وینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۲/۳۰
9
36
واقعا این دارو را از کجا می توان تهیه کرد؟
معمولا داروهایی که پزشکان تجویز می کنند متاسفانه آپدیت نیست ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۷
5
10
اگر واقعاً این دارو منجر به درمان قطعی میشود و گیاهی و بدون عوارض جانبی است چرا باتوجه به اینکه اغلب بیماران ام اس در سنین جوانی و فعالیت هستند و این بیماری مانعی برای زندگی عادی آنها محسوب میشود نباید هزینه تولید دارو جهت درمان انسانهایی که از بیماری سخت رنج میبرند و بهترین سالهای عمر خود را درگیر آن هستند تامین شود.تا هم التیامی باشد بر دل بیماران و هم کمکی به چرخه اقتصاد و تولید کشور .و در پایان چرا پزشکان کشور نباید اطلاعات خود را به روز کرده تا شاید بتوانند با پیگیری از در مانهای جدیدی که میتوانند موثرتر باشند اطلاع داشته باشند ؟
معصومه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۰
2
18
با سلام من یک بیماری ام اس هستم و هشت سال مبتلا میباشم واز شما (آقا میلاد) خواهشمند هستم که این دارو را به تولید انبوه رسانده و منبع گیاهش هم اگر ممکن هست برایم ایمیل نماییدٰ دست حق همیشه همراهتون....
مسعود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۵
3
13
لطفاً راهنمائی فرمائید0
پاسخ ها
ابراهیم طاهری
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
با سلام ممنون از شما من 6 سال است که ویلچر نشین هستم به علت بیماری ام اس تمام مراحل درمان را گذراندم و روز به روز بدتر شدم با اینکه دست چپ هستم داره دستم هم از کار میافتد لطفا" راهنمایی کنید چطور میتوانم دارو رو گیر بیارم در ضمن من نزدیک به 3 سال دیگر هیچ دارویی استفاده نمیکنم چون هیچ توفیقی برام نداشته است
رسول
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۷
1
7
سلام
به من هم بیمار ام اسی هستم لطفن بگید چه کار کنم
شهریار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۸
1
7
سلام خسته نباشی قهرمان
به توبایدمدالی باارزشتر ازالمپیک بدهند من همسرم ام اس خوش خیم دارد برای دریافت این
دارو بایدچه کارکنیم من هرروز ایمیلم رابرای خبری ازشما چک میکنم
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۹
2
10
سلام
خسته نباشید من هفت سال است از این بیماری رنج می برم و این دارو هر قیمتی داشته باشد آن را می خوام لطفا با من تماس بگیرید
parsa
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۰
0
7
سلام
امان زمان پشت و پناهت خداوند هر چى ميخواى بهت بده سعى خودت رو بكن تا پدر مادر بيمارا هميشه دعات كنن
لیلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۰
0
7
سلام من هم بیماری ام اس دارم می خواهم این دارو را به من هم معرفی کنید
لیلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۰
4
13
سلام من هم بیماری ام اس دارم می خواهم این دارو را به من هم معرفی کنید
هادی جودی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۲
0
5
منهم بیمار ام اس هستم خواهشا" واسه من هم معرفی کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۱
4
6
سلام. خواهشا اگر در درمان اين بيماري مطمئن هستيد لطفا محل دريافت اين دارو را معرفي بفرماييد. از طريق ايميلم. چون خواهري دارم كه سالهاي متماديست به ام.اس مبتلاست. اگر هر كسي خودش را جاي آنها بگذارد ميفهمد كه چه رنجي را بايد تحمل كند. پس براي رضاي خدا هم كه شده دولت از اينها حمايت كند تاهمه بيماران انشاالله درمان شوند بخصوص بيماران ام.اس در كهريزك.
منتظر دريافت جواب هستم. خداپشتيبان شما باشد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۱
0
4
سلام - خبر خوشی است اما هیچ دکتر و داروخانه ای از این دارو خبر ندارد . شما هم نگفتید تولید این دارو در چه مرحله ای است در نتیجه بیماران ام اس را مثل من در انتظار و سر در گم کرده اید . لطفا گزاررش تکمیلی تهیه کنید گر چه به سوالها جواب نمیدهید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۱
1
10
سلام - شما ر ا بخدا این مریض را هم از چگونگی تهیه دارو مطلع کنید .منتظرم
سارا
|
Azerbaijan
|
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۲
0
5
سلام برادر عزیزم.باورش خیلی سخته.من 4 ساله که متوجه شدم و cinovex هفتگی تزریق میکنم. از نوع خفیفه ولی خصوصا لرزش دستم جلوی خیلی از فعالیتهامو گرفته تمنا دارم راههای دستیابی به محصول زحمات چند سالتون و قبل از ورود به بازار بگین چون میترسم خیلی طول بکشه.
ریحانه غیوری
|
United States
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۳
1
3
سلام..آفرین..واقعا نمیدونم با چه زبانی تحسینتون کنم.ولی تورو خدا راه رسیدن به این دارو رو هم بگین.من ام اس دارم
رسول
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۴
2
19
سلام
من از سال 70 یعنی الان 21 ساله با این بیماری درگیر هستم تو رو خدا به من هم بگید چطور میشه با این مخترع عزیز ارتباط برقرار کرد
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
0
6
واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟افرین!!!!!!!!!!!!
تورو خدا بگید چطور میشه پیداش کرد؟یه ادرسی شماره تماسی چیزی.ممنون
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
0
5
واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟افرین!!!!!!!!!!!!
تورو خدا بگید چطور میشه پیداش کرد؟یه ادرسی شماره تماسی چیزی.ممنون
lمریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۳
0
1
میلاد عزیز من هم با این بیماری خیلی مشگل دارم .تو را به خدا بگو ابن دارو چیست وچگونه مبشه تهبه کرد ؟چون روز به روز بدتر می شم و نمیتونم بیش از این صبر کنم ممنونم
ریحانه غیوری
|
United States
|
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۸
1
2
سلام.دیگه ت حمل همه تموم شده .من هم ام اس دارم و از طرف همه خواهش میکنم بگین این دارو کجاست؟
مرجان
|
Finland
|
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۸
2
1
دوستان تا حالا کسی تونسته اطلاعاتی در مورد این دارو پیدا کنه؟ توروخدا به من هم بگین حالم اصلا خوب نیست
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۸
1
2
خواهشمند است روش دستیابی به این دارو را برایم ایمیل کنید باتشکر
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۸
0
2
خواهشمند است روش دستیابی به این دارو را برایم ایمیل کنید باتشکر
فرزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۹
1
4
الهام من هر پنجشنبه داره آمپول میزنه هر پنجشنبه تب میکنه گریه میکنه نمیتونم تحمل کنم عشقمه تورو به مقدساتتون قسم اگه همچین دارویی تو ایران هست راهنمایی کنین شما که به ثواب و خدا و پیغمبر اعتقاد دارین بگین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۹
1
2
آیا این خبر صحت داره یا نه اگر صحت دارو لطفا بگید از کجا میشه اطمینان پیدا کرد و آن را تهیه کرد ؟
مرجان
|
Finland
|
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۹
1
2
من به Iranian MS Societyایمیل زدم و جواب دادن که این روش ها ، هیچگونه پایه های عملی نداشته و مورد تایید انجمن نمی باشد. :(
ولی من هنوز امیدوارم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۱
1
0
چرا هیچ جوابی داده نمیشه؟ ففقط الکی یک شماره میزنید 1 3 2 . اگه پاسخی نیست لطفا بگید که الکی دلمونو خوش نکنیم .
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
1
3
سلام، آرزو دارم همسرم هرچه سریعتر خوب بشه، همه دارویی و همه گیاهی واسش تهیه کردم اما تا حالا نشده، خواهشن اسم این گیاهو به من بگید تا بتونم تهیه اش کنم چون من ایران نیستم، یکی از راه های جلوگیری از پیشرفت ام اس خوردن یک قاشق مربا خوری کندر خوراکی تلخ پودر شده تو عسل گون است که هر روز صبح باید خورد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۸
1
1
سلام آقا میلاد اگر واقعا جنین دارویی است .توروبه خدا هزاران انسان نگران وناراحت را که به این بیماری مبتلا هستند نجات بده نجات یک انسان برابر با نجات کل انسانهاست .خواهش می کنم یک ثانیه هم تاخیر برای این بیماران زیاداست .
الهام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۶
1
0
اگه واقعا درمانی هست ،خوب بگید،چرا این همه آدمو بلاتکلیف میزارید
بیمار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۹
0
1
شما که حال و روز بیماران برایتان مهم نیست . شعار دادن و سیاست بازی مهم است . هیچ داروخانه و پزشکی ساخت دارو را تایید نکرده
ويدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۵
0
0
سلام من هم ام اس دارم آليته من ميگم SMS خيلي خوشحال شدم وقتي خواندم داروي msامده لطفا روش تةيية ان را بگين
مینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۳۰
0
0
تو رو خدا اسم این دارو و اینکه از کجا میشه تهیه اش کرد رو بهم میل کنید.خواهش میکنم
'Administrator' کاربران گرامی؛
این تنها خبر تولید این دارو است.
کورش15
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۳
1
1
سلام دوستان.من چند ماهه که این رو دنبال میکنم.احتمالا سرکاریه.امیدتون به خدا باشه.من نمیدونم واقعا مردم اینقدر فکر نمی کنن.آخه چرا با یه بیمار این کارا رو کیکنین.
یه نفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
5
14
من
خودم میخوام با مدارک علمی داروی درمان این بیماری و کشف کنم
باید کشف کنم چون
عشق منم ام اس داره و تحمل زجرش برام غیرقابل تحمله
حاضرم خودم ام اس داشتم و اون سالم بود
هیچ وقت نمیخوام تنهاش بزارم
عشقمو با ساخت داروی درمانش بهش نشون میدم
دعام کنید
افسانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۷
0
5
سلام میلاد عزیز تورو بجون مادر و پدرعزیزت به من ایمیل کن که اسم این دارو چیه دیگه تحملم داره تمام میشه 20 ساله که مبتلابه ام اس ام.منتظرم
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۰
0
2
لطفا راهنمایی کنید این دارو را از کجا می توان تهیه نمود
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۳
0
0
خسته م کمکم کنین من هم از خدا می خوام کمکتون کنه جاتون تو دعاهام خالی نمیزارم بگین ز کجا تهیه کنم اسم دار وچیه تو رو اسم مول حسین راسته خبرم کنیین
مهدي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۴
0
0
سلام
خواهشا از كجا ميش ه تهيه كرداين دارو رو برام ميلكنين.همسر منم مبتلاس.خواهش مي كنم كمكمون كنين.چي كار بايد بكنم؟از كجا دارو تهيه مي شه
؟
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۸
1
3
خدا لعنت كنه اسرائیل رو من مطمعنم اين بيماري بوسيله ويروسي بوجود اومده كه ساخت خود اسرائیله تا بتونه به اهداف كثيف خودش برسه دعا ميكنم خداوند نسلشو از روي زمين برداره تا مردم جهان نفس راحتي بكشن
مهشید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۸
0
4
من 29 سالمه و الان 10 ساله ام اس دارم اگه واقعا داروی ام اس اومده باشه تا عمر دارم دعاتون میکنم...تنها آرزوی من فقط اینه که بهم بگن خوب شدم...اونروز بهترین روز زندگی من خواهد بود
امینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۰
0
0
اقامیلاد نزدیک محرم است تورابهحسین قسمت میدهم دارو رازود اعلام کنید کهحالا پاهایم هم دارد زمین گیرم میکند
سلام محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۰
0
0
من بیست سال است مطلب مخوانم یعنی این اقا میلاد مثل من تخیل نمزند
ثنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۲
0
0
سلام ما یه گروه تحقیقاتی دانش آموزی هستیم که صمیمانه به کمک شما نیازمندیم...اگه ممکنه برام مطالبی درباره ی ام اس میل کنید.دم همه ی ام اسی ها گرممممممممم
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم...
نگار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۳
0
0
با سلام
اگر اين دارو واقعا كشف شده و جايزه دريافت كرده پس چرا هنوز وارد بازار نشده؟ اگر وارد بازار بشه هم لابد بازار سياه ازش درست ميشه!!!
اگر واقعا اين دارو ثبت شده و هست و اگر واقعا به خاطر خدا اين كار رو كردين لطفا زودتر در دسترس بيماران قرار بگيره و توليد انبوه صورت بگيره و با قيمت مناسب. تاهم خدا راضي باشه و هم خلق خدا هميشه دعاگوتون باشن.
با تشكر
رضا
|
United States
|
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۲
0
0
باسلام.آقا میلاد قهرمان تورو بخدا یک راهنمای کن تا بتونم به این داروی که ساختی دسترسی پیدا کنم چون من هم این بیماری رو گرفتم جان عزیز ترین کسی که دوست داری.مبلغش مهم نیست.راستی عوارضی نداره(اگه میشه سریع تر جوابمو بده)
رضا
|
Canada
|
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۲
0
3
با سلام من یک بیماری ام اس هستم و نه ساله مبتلا میباشم واز شما خواهشمند هستم که این دارو را برایم ایمیل نماییدٰ و راهنمایی کنید .
من منتظر پاسخ شما هستم
پروانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۲
0
0
چرا هیچ توضیحی در مورد اینکه چطور میشه این دارو رو به دست آورد داده نشده؟میشه بگید ازکجامیشه تهییه اش کرد؟
نجمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۶
0
0
سلام لطفابگوييدچگونه ميتوان داوطلب شد من بيمارام اس هستم حاضرم روي من هم امتحان شود اگرهزينه هم دارد حاضرم
ramin
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۶
0
3
با سلام لطف کنید اگه میشه نام دارو را برایم ایمیل کنید.
براهویی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۶
0
0
سلام چرا نظرمنونشون نمیدید
روفیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۸
0
1
سلام
لطفا بگویید چگونه می شود این دارو را تهیه کرد ؟ و هزینه ی آن چقدر است ؟
خواهشمندم به ایمیل من جواب دهید.
بیمار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۹
0
1
واقعا خبر خوشحال کننده ای که دست آقا میلاد را از دور می بوسم ولی این دارو را داروخانه ها ندارند و دکترها هم میگویند خبری نیست
حسن محمدخانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
0
0
بنام حق
سلام
لطفا اخرین اطلاعات ساخت و تولید این داروی مهم را به اطلاع ما ام اسی ها برسونید , خدا خیرتون بده , دل خیلیهارو شاد میکنید , دست حق همراهتون
افسانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۰
0
0
خواهش می کنم اگر دارویی کشف کردید زودتر اعلام کنید مادیگه تحمل نداریم خداخیرتون بده
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۵
0
0
سلام
لطفا بگویید چگونه می شود این دارو را تهیه کرد ؟ و هزینه ی آن چقدر است ؟
ممنون میشم اگه جواب بدید
بهرام ابراهيمي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۸
0
0
سلام بنده بيماري ام اس دارم و براي اولين بار است وبلاگ شما را مطالعه ميكنم خيلي خوشحال شدم .
آزیتا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۹
0
0
سلام این خبر وافعا عالیه. لطفا نام این گیاه یا نحوه دسترسی به دارو یا اخبار بیشتر در مورد آن را برای من ایمیل کنید . با تشکر امیدوارم خدا پشت وپناه کسانی که به فکر دیگران هستند، باشد.
ویونا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۴
0
1
با سلام؛آقا میلاد ؛اگه واقعا دارویی ساختی که همه بیمارای ام اس رو می تونه خوب کنه؛چرا پس از شما و داروت خبری نیست!چرا هنوز به بازار نیومده!چرا هیچ دکتری اصلا تایید نمیکنه!میدونی چقدر بیمار ام اسی منتظر شما هستند؛و با گفتهآ دل خوش کردند!لطف کن اطلاع رسانی کن.اگه واقعا بتونی و به مرحله اجرا برسونی؛میدونی خیلی معروف میشی!!!!
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۳۰
0
3
سلام
نمیدونم چی بگم
ولی به تاریخ اولین ایمیل و آخرین ایمیل نگاهی بیندازید و ببینید چند وقتی هست که همه را ...
امید به خدا اگه درسته خدا هر چی میخواد بهشون بده. همه منتظریم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۲
0
0
سلام
من نه ام س دارم و نه میشناختمش،ولی حالا ....من کسی رو که عاشقشم رو برای این بیماری از دست دادم فقط به خاطر اینکه نمیتونه ببینه اون آدم ورزشکار ناتوان شه ،تنها خواهشم اینه که به خاطر یه جوون 24 ساله که کلی سختی کشیده و سالم مونده و حتی نمیتونه مخارج داروهاش رو تامین کنه به خاطر اینکه سر کار نمیتونه بره یه راهی نشون بدی که بشه سریع تحت درمان این بیماری قرار بگیره ،خواهش میکنم
داوود قره داغی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۲
0
0
سلام
منم بیماری ام اس دارم ازتون خواهش مبکنم که اطلاعات جدید رو برام امیل کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۳
0
0
منم به بیماری ام اسی مبتلا هستم کمک کنید همه ما بیمارا خوب شیم خیلی سخته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۳
0
1
منم به بیماری ام اسی مبتلا هستم کمک کنید همه ما بیمارا خوب شیم خیلی سخته
پریسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۱/۱۱/۳۰
0
0
امیدوارم که هر کسی به هر چیزی که لیاقتش هست برسه . هم شما ، هم اونایی که هیچ کمکی به شما نمی کنند. اگر امکان داره به منم در مورد دارو اطلاعات بدید. ممنون
سوسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۱/۱۱/۳۰
0
0
سلام من هم ام اس دارم به من هم ایمیل کنید چه کار کنم
امین
|
United Kingdom
|
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۷
0
0
سلام ازتون خواهش میکنم یه ادرس یا شماره ی تماس از خودتون به من بدید
بهروز پارسایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۸
0
0
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم چطور میشه این دارو رو از شما تهیه کرد خانم من 15 ساله به این بیماری مبتلا شده و حالش خوب نیست خواهش میکنم اگر امکان داره منوراهنمایی کنید با تشکر پارسایی
امیر احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۴
0
1
آقا میلاد و همکار عزیزش
با آرزوی موفقیت و پیروزی .
اگر واقعا داروئی که بدست آوردید در عمل توانسته کار ساز باشه. من آماده ام سرمایه گذاری کنم برای پیشبرد اهداف شما در صورت تمایل با ایمیلم تماس بگیرید.
...
سرور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۵
0
0
از شما خواهش مکنم اسم این دارو وتهیه آن رابرایم بفرستید چون یکی از بستگان نزدیکم سالها بااین بیماری درگیر است وزندگی دوباره به وی ببخشید
مرجان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۲
0
1
الان چند ماهه فقط دارید تبلیغ می کنید خب دارو را تولید کنید و بدید دست مردم
ام اس خیلی زیاد شده داروهای خارجی هم که دیگه پیدا نمی کنیم
سینووکس ایرانی هم که کبدم را ازبین برد
رضا 23
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۵
0
0
خوبه عالیه حالا تو هم ما را سر کار بزار اقا میلاد ماکه دگه زور و رمقی برامون نمانده
زهره
|
United States
|
۰۱:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
0
0
سلام به دوستان خوب وفعال که توانسته اید این خدمت بزرگ را به همه بیماران ام اس بکنید و امید زندگی بهتر را به انها بدید یکی از عزیزانم از این بیماری رنج می بره و من با دیدن این خبر خوشحال کننده شمادید دیگری به زندگیش می دهم لطفا نام این گیاه یا نحوه دسترسی به دارو یا اخبار بیشتر در مورد آن را برای من ایمیل کنید . با تشکر امیدوارم خدا پشت وپناه کسانی که به فکر دیگران هستند، باشد.
راضیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۰
0
0
سلام..من هم از این بیمازی رنج میبرم روحیمو از دست دادم نمیتونم راه برم کمک کنیم تو رو خدا
راضیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۰
0
1
کمکم کنید
sara
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۳
0
5
خوب چرا ملتو سرکار میذارن، اگه پیدا کردن پس کجاست این دارو؟؟؟؟؟؟؟
امير
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳
1
1
ترا بخدا اميد الكي ندهيد .كناه است واگر صحت دارد.پس گجاست
سخن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۳
0
3
سلا م منم ام اس دارم 3-4 ساله.هر روز ایمیلم و چک میکنم.قیمت دارو هر چی باشه میدم .لطفا به منم بگید.ممنون.خدا کمکت کنه.
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۳۱
0
2
دروغ دروغ دروغ
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۳۱
0
0
با سلام
آفرین به جوان ایرانی
لطفا این دارو را به من هم بدهید .
با تشکر
عاطفه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۰
0
0
تو رو خدا اسم دارو برام ایمیل کنین چشام تار می بینه دیگه خسته شدم
niloo
|
-
|
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۳
0
0
با سلام ، با آرزوي موفقيت شما مخترع و دانشمند كوچك
لطفا جهت تهيه داروي مذكور راهنمايي فرماييد. با تشكر فراوان
الهه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۷
0
0
سلام به تازگی متوجه شده‌ایم که برادرزاده‌ام - ام اس دارد . من شفای او را از خدا و حضرت ابوالفضل خواسته‌ام. شاید این خواسته من از جانب شما که وسیله‌ای در این زمان می‌باشد میسر گردد. خواهشمندم روش بدست آوردن این دارو و همچنین مفید و بی ضرر بودن آن را برای من بگوئید. خداوند جزای خیر به شما پژوهشگر نمونه بدهد
رقیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۶
1
2
سلام پس چرا تا به حال رسانه ای نشد؟ لطفا آدرس بدید تا هر چه زودتر تهیه کنم ممنون
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۶
0
0
خب بگید دیگه چطور میشه به این دارو دست یافت.....
زرین تاج
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۶
0
0
امیدوارم حقیقت داشته باشه که تا آخر عمرم دعاگو باشم
زرین تاج
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۶
0
1
امیدوارم حقیقت داشته باشه که تا آخر عمرم دعاگو باشم
فرزانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۷
0
0
خوب اگر واقعا میخای به بیمارای ام اس کمک کنی باید بگی که از کجا میشه این دارو را تهیه کرد
شهره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۸
0
2
سلام باید بگم واقعا خیلی زود باورید......................!!!!!!!!!!!!مگه الکیه........ی دانش آموز بدون هیچ پیش زمینه و دانش علمی بیاد داروی قطعی ام اس کشف کنه!!!
ناهید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۸
0
0
تو روخدا اگه واقعا چیزی هست به من هم خبر بدید
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۷
2
2
سلام من بیماری ام اس دارم کمکم کنی صواب داره
ایران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۷
2
3
انقدر ساده و زود باور نباشید همه شدن مخترع و مکتشف تو ایران............
fariba
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۹
0
2
ای بابا از این حرفا زیاده کوووووووووووووووووووو همش حرف حرف حرف
طاهره اکرامی
|
United States
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۸
0
0
اگرتولیداین دارو موفق وجدیست درارائه آن عجله کنید.هیچکس دردیک بیماررا نمیتواند کاملا درک کند.متقاضی دریافت دارو هستم
وفا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۲
1
0
با سلام و عرض تبریک فراوان به خاطر این موفقیت بزرگ.من هم یک بیمار ام اس هستم.ده سال است که مبتلا هستم.لطفا بگید چطور میشه به این دارو دسترسی پیدا کنم.
در ضمن شما که بهره ی هوشی بالاتری نسبت به دیگران دارین لطفا یه فکری هم به حال دیابتی های نوع اول بکنین.اونها هم وضع بسیار بدی دارن.موفق باشید.
مهناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۳
0
0
سلام من متقاضی این دارو هستم.لطفا راهنماییم کنید.
فریبا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۳
0
0
با سلام وتبریک بابت این موفقیت
من متقاصی دریافت دارو با هر هزینه ای برای خواهر جوانم که دارای فرزند خردسالی است هستم
کاش میتوانستم و انقدر قدرت مالی داشتم که شما را در این زمینه یاری کنم اما شرمسارم.
تنها میتوانم از صمیم قلب برای سلامتی و موفقیت شما دعا کنم.
خواهش میکنم نحوه دسترسی به دارو را برایم ارسال بفرمایید
با تشکر خداوند همراه و نگهدارتان
مهشید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۴
0
0
سلام دوستان..منم ده ساله ام اس دارم و از شهر بندرعباس هستم....همیشه دنبال دارو درمان هستم....فقط خدا میتونه کمکمون کنه
کاش این بیماری ریشه کن بشه دیگه تحملم تموم شده...هر شب کارم شده گریه...والا به مرگ هم راضی ام
نگار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۲
0
0
سلام...من این پست رو امروز دیدم و واقعا از خوشحالی نمیدونم چطور باید از شماها تشکر کنم...
ازتون عاجزانه خواهش میکنم اسم و چگونگی دسترسی به دارو رو برام ایمیل کنید
ندا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۶
0
0
پس چرا هيچ راهي براي دسترسي به اين دارد نذاشتي ؟ من ام اس دارم 3 ساله و رو ويلچرم اگي ميخواي به مردم كمك كني راه بدست آوردن آن را هم بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۵
0
2
اگه واقعا این دارو کشف شده بود تا حالا توتی وی میگفتن پس من میگم همش الکیه
الا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۰
0
1
همش خبر میدین دارو کشف شده داداش من ۱۱ ساله ام اس داره امیدوار میشه خبری از دارو نمیشه حالش بدتر میشه خودتون و کم تبلیغ کنین با روحیه و احساسات بیماران بازی نکنین هرموقع قطعی موفق شدین خبر بدین پیام هارو خوندم تاسف خورد وعده وعید ندین همین
الهه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۱
0
0
این خبر مربوط به خیلی قبل انشااله روشهای علمی جدیدتری هم اومده.منم ام اس دارم تازه متوجه شدم.اما دنیا برای هیچ کس وفا نداره.اینکه این بیماری به ما یادآوری کرده که دل به دنیا نبندیم و حضرت عزرائیل یکباره ما را غافلگیر نکرده و اون موقع التماسهای ما هم فایده نداشت یعنییییییییی..............
ايلىا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۷
0
0
سلام.خسته نباشىدمن همسرم مبتلا به ام اس .ويه پسرداريم لطفابفرماين اين داروروچه جورى تهيه کنم اون عذاب ميکشه من نمى تونم تحمل کنم ايکاش بجاى اون من ام اس ميگرفتم توروخدابجان مادرتون که عزيزترين کس همه ماهاست کمک کنيد التماس مىکنم
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۶
0
0
سلام: یعنی میشه منم خوب بشم.من 25ساله که به این بیماری مبتلا هستم
امير
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۷
0
0
با سلام من پدرم ازسال هشتادودو ام اس داره با دو تا از عمه هام لطفا كمكشون كنيد بگين چكار كنيم
رها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۶
0
0
برای رسیدن به این دارو بهم كمك كنيد سپاسگزارم.
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۶
0
0
اقا میلاد دارو رو به دست بیماران ام اسی برسون چشم انتظارن
aaaa
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۳
0
0
اگر واقعا" چنیت باشه .دعای ما بیماران msدعاگوی میباشیم
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۴
0
3
کاش قوانین انقدر محکم بود که به خاطر نشر این اکاذیب با خبرگزاریهای محترم برخورد بشه........
بازی با احساس بیمارانی که این درغها و استرسها موجب پیشرفت بیماریشون میشه تاوان سنگینی داره...!!!
احمد بستاكي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۱
0
0
لطفا بفرماييد چگونه مي توان اين دارو را تهيه كرد
محسن ابراهیمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۴
0
0
اقا میلاد نظرات در مورد کشف جنابعالی زیاده اما جون مادرت جون عزیز ترین کسی که دوستش داری اگه واقعا یه همچین موجزه ای انجام دادی داداش من رو در یاب 26 سالشه و 8ساله که از این بیماری رنج می بره و واقعا دارم می گم امیدش رو از دست داده اگه واقعا تو بتونی اونو خوبش کنی من هرنوع همایتی که از دستم بر بیاد برات انجام می دهم حتی اگه لازم باشه با ریاست جمهوری هم این کشف تو رو در میون بزارم این کار رو انجام می دهم مطمئن باش eimohsen@yahoo.com
علی
|
United States
|
۰۶:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
0
1
دوستان خوبم تقریبا 2 سال از این ماجرا میگذره و هنوز هیچ خبری نشده از این دارو متاسفانه ماجرای این دارو یا بلف بود و یا خطرناک که صلاحیت تولید و تکثیر رو بهش ندادن البته اصل خبر هم باورش سخته که 2 دانش آموز یه همچین کاری رو بدون لوازم پیشرفته آزمایشگاهی و دانش و تجربه لازم انجام بدن!!!!!!!! بنده پزشک هستم یک همچین داروئی تو اسرائیل هم وجود نداره!ولی کشورهای پیشتاز از جمله آمریکا شدیدا روی این بیماری زوم کردن و به امید خدا خبرهای خوش رو خواهیم شنید
نسترن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۱
0
2
سلام دوستان قبول ندارم این دارو رو کسانی که چند سال پزشک این بیماری هستند هنوز علت اصلی این بیماری نفهمیدن بعد چه جوری دوتا دانش آموز درمان رو کشف کردند؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۲
0
2
سلام
وقتی ما چنین خبری رو باور میکنیم هر چی به سرمون بیاد حقمونه!
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۴
0
0
سلام دوستان عزیز
من 38 سالمه و الان چهار ساله که مبتلا شدم. اون ماههای اول وضعیت روحی بدی داشتم ولی کم کم تونستم با تقویت وضعیت روحی شرایطم رو بهتر کنم. از همتون می خوام که امیدتون رو از دست ندین و منتظر لطف خدا باشین. ضمناً این خبر صحت داره ولی معاونت غذا و دارو اثر بخشی دارو رو تایید نکرده. ادامه کار هم به علت هزینه های تحقیقی مسکوت مونده و انجام نشده. لطفا دعا که می کنین همه رو دعا کنین.
کانیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۰
0
2
سلام.واقعا خسته نباشید.من یه بیمارmsی هستم که4ماهه فهمیدم ولی دکترا بهم گفتن که8ساله بیمارم و نفهمیدم.من فقط پاهام حالت خواب رفتگی داشت . وقتی سرم رو پایین مینداختم از کمرم به پایین مثل این که برقی با ولتاژ کم منو بگیره.لطفا منم راهنمایی کنید چون دکترا بهم امید دادن که خوبمیشم اگه خودم بخوام.ممنون از لطفتون
کانیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۰
0
1
سلام.واقعا خسته نباشید.من یه بیمارmsی هستم که4ماهه فهمیدم ولی دکترا بهم گفتن که8ساله بیمارم و نفهمیدم.من فقط پاهام حالت خواب رفتگی داشت . وقتی سرم رو پایین مینداختم از کمرم به پایین مثل این که برقی با ولتاژ کم منو بگیره.لطفا منم راهنمایی کنید چون دکترا بهم امید دادن که خوبمیشم اگه خودم بخوام.ممنون از لطفتون
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۰
0
0
سلام. لطفا راهنمایی کنید همسر من هم از بیماری رنج میبره نگران عشقم هستم. با ارزوی موفقیت.
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۱
0
2
خیلی ساده لوح باید باشیم که این حرفهارو باور کنیم
قابل توجه شمابیماران ام اس الویت اول یافتن راه درمان بیماری ها در انگلستان ام اس است و بودجه کلانی هم در امریکا برای کشف راه درمان خرج میشه
ایشالا راحش پیدا میشه ولی در پی یافتن راه در مان اونم از دست یه نوجوان با اون بار علمی و تجهیزات آزمایشگاهی در مدرسه نباشید .
مثل خانم دکتری که گفتن راه درمان پیدا کرده تو تبریز من رفتم تحشرو در آوردم دیدم اولا دکتر نیست
لیسانس تغذیه داره و اینم تز پایان نامشه و هیچ بیماری هم کلینیکال دارو رو نخورده و درمان نشده
خلاصه از اون کسانی که این خبرها رو تو بوق میکنن می خوام با احساسات مردم باز ی نکنن درست نیست
خدا درد میده درمان هم میده ایشالا
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۲
0
1
خدا ازشون نگذره، مادرم عشقم امیدم نفس زندگیم ام اس داره، حاضرم جونم رو بدم تا مادرم خوب بشه، آرزوم اینه که یه روز خودش بدون کمک راه بره، خدایاااا یعنی میشه
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴
0
1
لطفا محل فروش دارو رو اطلاع رسانی کنید.
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۸
0
1
سلام اگه داروی که ساختی واقعا تائثیر گذاره به اخبار 20.30اعلام کن به خدا حتما کمک های بیشتری بهت میشه
راضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۹
0
1
چی شد سه ساله داره ازاون قضیه میگذره بابا کو که حمایت میکنن البته بچه ها خداروفراموش نکنین من الان 7ساله بیماری ام اس دارم ولی باورکنین تو این سالها خیلی کم اتفاق افتاده به بیماریم فک کنم میگم کارت دعوت واسش نفرستاده بودم که بیاد پس هرچه اززدوست رسد نکوست امیدتونو ازدست ندین
میترا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
0
0
سلام. نامزد من بیماری ام اس داره، لطفا راهنماویم کنید. چطور به این دارو دسترسی پیدا کنم؟ با تشکر
میترا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
0
0
سلام. نامزد من بیماری ام اس داره، لطفا راهنماویم کنید. چطور به این دارو دسترسی پیدا کنم؟ با تشکر
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
0
0
بار عرض سلام وخسته نباشید
الان این دارودر بازار کوجود است بعد از گذشت چند سال یانه ؟ اگه نیست در حال حاضرما از کجا تهیه اش کنیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۲
1
1
اقای میلاد خان مردم را سر کار نذار خدا رو خوش نمیاد چند ساله به مردم دروغ می گویی اگه راست می گویی حداقل شماره حسابت را هم معرفی کن و هزینه زحمتت را بگیر و جواب مردم را بده اگه غیرت داری و. راست می گویی
کورش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۶
1
3
سلام من مدیر عامل شرکت دارو سازی هستم اگه تمایل به تولید انبوه دارید ما با کمال میل استقبال میکنیم ایمیل بزنید تا با هم صحبت کنیم
رضا معتمدي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۸
0
2
همش سركاريه....خدا رو خوش مياد مريض ها رو بزاري سركار
محمد
|
United States
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۸
0
3
سلام پسرم خسته نباشی ایملهایی را که برات فرستادن خوندم ولی چرا کلا بی جوابن
الان سه سال از کشف شما گذشته لطفا در مورد درستی یا نادرستی آن از اطلاعات جدیدتری بدید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۳۰
0
1
تورو بجون عزىزت قسمت مىدم اگه داروىى هست معرفىش کن
همه وجود من ام اس داره
تنها ارزوم خوب شدنشه
امیر از بوکان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۱
0
1
سلام میلاد خان اگه راست میگی اسم گیاه را بگو.من خودم 24 ساله مبتلا هستم .برای کاهش درد و کرخی دست وپاهام ازگیاهی بنام ناخنک(جوشانده)وطب سوزنی که بسیارهم جواب داده استفاده میکنم
مژگان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۲
0
1
واقعا خوشحال شدم ای ول
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۹
0
2
اسمت میلاد یا هرکس دیگه انشا الله گردنت بشکنه که دروغ تحویل مردم می دی
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۲
0
1
من بيمار 7ساله ام اسم لطف فرماييد راه دسترسي به دارو را اعلام نماييد ممنونم
ناصر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۴
0
1
خواهشا به ایمل ها جواب بدی داروی در کار هست یا نه؟؟
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۴
0
1
سلام من 12 سال ام اس دارم چی کار باید بکنم
داود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
0
3
سرکاریه،باورنکنید.
بیمار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۶
0
3
سام-دارویی که تایید نشده نباید فایده داشته باشد. تعجب از بیمارانی است که ساده لوحند
zahrs
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۶
0
0
ﺳﻠﺎﻡ 8ﺳﺎﻟﻪ ﺍﻡ ﺍﺱ ﺩﺍﺭﻡ ﺟﻴﻜﺎﺭ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﻜﻨﻢ
ششششش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۴
0
0
ازتون میخوام. نام این دارو رو.واسم ایمیل کنید
زهرا
|
United States
|
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
1
0
واقعا ب سعیدم افتخار میکنم اون تو همه چی حرف اولو میزنه
صدیقه مرادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۳
0
2
لطفا اگه واقعیت داره به من هم اطلاع بدید.متشکرم
یکی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۴
0
1
منم مامانم ام اس داره لطفا ادرس بدید منم دارم رنج میکشم
بهرام چهارافرایی
|
United States
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
0
0
سلام من هم مبتلا به این بیماری هستم لطفا راهنمایی کنید ایا در حال حاضر میشه این دارو را تهیه کرد اگه میشه از کجا وچگونه. ؟سپاسگزارم
زهره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۳
0
0
سلام.4ساله ام اس دارم یعنی یک ماه بعد از نامزدیم متوجه شدم .به نظرم امید داشتن و هدف بهترین راه پیشرف نکردن این بیماری هست. همسرم بزرگترین امید برای خوب بودنمه.تا حالا داروی قطعی ساخته نشده پس بهتره خودمون برای خوب بودنمون دنبال راه بگردیم
سپیده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۴
0
1
تو رو خدا اگه واقعیت داره اطلاع رسانی کنید منم ام اس دارم خیلی عذاب آوره.تورو بخدا بگید از کجا تهیه کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۱
2
0
عالی فقط بگین از کجا می شه تهیه کرد
نفیس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۳
0
0
توروخداب دادمون برسید پزشکامون بایداحساس بیشتری داشته باشن اگه واقعاهمچین دارویی هست توروب خدانجاتمون بدید
هومن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۹
0
0
سلام
تو رو خدا اگه کسی شماره یا خبر از این دارو یا دکترش داره با این شماره 09191302081 تماس یا ایمیل بفرسته
با تشکر
غریب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۷
0
0
این فقط یه داروی مکمل گیاهیه که بی خودی روش تبلیغ شده چند ساله مردم سر کار گذاشته
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۷
0
0
سلام دوستان میشه یک دکتر خوب برام معرفی کنید اگر راه روشی برای درمان دارید منم در جریان بگذارید( اجرتان بخدا )
محبوبه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۳۱
0
0
سلام
من 18 ساله که بیماری ام اس برام تشخیص داده شده و روز به روز حالم بدتر میشه، البته هر جای ایران شنیدم درمانی هست رفتم و تمام طب ها رو امکتحان کردم آقا میلاد خدا خیرت بده و امیدوارم توی کارت و این کشفت و کشف های دیگه ات موفق باشی و سربلند.
امیر
|
-
|
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۳
0
0
سلام.این بیماری باعث شد من به عشقم نرسم.شاید من ترسو بودما به خاطر این بیماری ولش کردم.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۴
0
0
خدا قوت به شما برای کشف داروی ام اس، سوالم اینه که این دارو رو چگونه و از کجا میشه تهیه ؟؟ ممنون میشم اگر راهنمایم کنید
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۶
0
0
بعضی وقتا برای بالا بردن آمار سایت هاتون از چنین پست هایی استفاده می کنید . با عوام فریبی و تقلب نمیشه چیزی بدست آورد ولی با صداقت لااقل دلی را نشکن . خداوند متعال به من و تمام بیماران ام اس لطف داره و هیچ وقت امیدمون را از دست نمیدیم و مثل یه سرباز مبارزه می کنیم . شمایی که عشقت را رها کردی . امیدوارم روزی برسه که عشقت سر پا بشه و به اون روزی که ولش کردی فکر نکنه ... یا حق
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۷
0
0
سلام میلاد عزیزم، منم به عنوان یه بیمار ام اس خیلی از این تو خوشحال شدم انشاله شاهکارهانشالهموفق باشی، خواستم لطف کنید طریقه خریدن این دارو رو به بفرستین که چطوری میتونم از این معجون زندگی تهیه کنم، من دیگه هرروز ایمیلمیده این دارایمیلمایمیلموامیدهمیکنم، منتظرتم داداش. سسلامت و تندرست باشین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۰
0
0
منم ام اس هستم لطفاً راهنمایی کنید
زهره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
0
0
سلام من یک بیمار ام اسی هستم اگه این حرفها درست چرا نیامده نو بازتر
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۴
0
0
با سلام خدمت آقامیلاد گل
انشاالله خداوند مهربان سلامتی کامل به شما عنایت کنه انشاال.. هرچی از پروردگار میخواهید بهتون بده خیلی خوشحالم کردید هم برای خودم وهم برای هم وطنان عزیزی که از این بیماری رنج میبرند یه دنیا سپاسگزارم موفق باشید.
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۴
0
0
با سلام من یک بیماری ام اس هستم وسه ساله مبتلا میباشم واز شما خواهشمند هستم که این دارو را برایم ایمیل نماییدٰ و راهنمایی کنید .
من منتظر پاسخ شما هستم خواهش میکنم التماستون میکنم بهب بگید از کجا میتونم تهیه کنم .
طلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۶
0
0
سلام اقا میلاد من از شما تشکر میکنم اول بخاطر کاری که برای ما بیماران ام اسی کردید دوم تشویقتون میکنم بخاطر هوش بالایی که داریدلطفا راهنماییمون کنید همه ی ما بیماران ام اسی دستای پر تلاشتو میبوسیم
ارمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۸
0
0
من که باور نمیکنم
نفس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۸
0
0
سلام بچه ها خوبید؟منم یکی مثل خودتونم خوشحالم از اینکه میتونم با یه سری از ادمایی صحبت کنم که مثل خودم هستن خیلی خوشحالم که میلاد جان این لطف بزرگی ودر حق ما کرده شاید وسیله ای بوده از سمت خدای مهربونمون میلاد جان تلاشتو قربون فدای مهربونیات
فریبا سرگلزایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۸
0
0
من ی
نفس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۸
1
1
کاش میشد همین جا یه گروه تشکیل میدادیم که هر روز بتونیم همه ی ماهایی که مثل همیم دور هم باشیم
بهار نارنج
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۹
1
1
سلام به دوستای گل خودم بچه ها یه پیشنهاد بیاید همینجا یه گروه دوستانه درست کنیم که با هم همیشه در ارتباط باشیم راستی من از شمالم 22 سالمه از اشنایی تک تک شماها واقعآ خوشحالم
بهار نارنج
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۹
1
1
سلام به دوستای گل خودم یه پیشنهاد بیاید همینجا یه گروه دوستانه درست کنیم تا همیشه باهم در ارتباط باشیم من از شمالم 22
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۹
0
1
سلام
شیرین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۳۱
1
0
غیر ممکن
بهار نارنج
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۲
0
0
سلام شیرینم خوبی؟نه نگو غیر ممکن ما هممون غیر ممکن وممکن میکنم نا امیدی معنایی نداره گلم این یادت باشه
منوچهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۵
0
0
اقا میلاد چرا دروغ می گویی من خودم پزشک هستم والن 7 سال به این بیماری مبتلا هستم تحقیقات من در مورد دارو و خوب شدن در حد 100% است دروغ نگو و خواهش میکنم خوانندگان گول نخورند
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۵
0
0
کاش یه روزی بیاد ک این خبرا راست باشه منکه باورم نمیشه
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۶
0
0
سلام علیکم

آقا میاد یا آقا محمد سعید توروخدا منو هم راهنمایی کنید

بفرستین ایمیلم. خدا خیرتون بده. دعاتون میکنم.
منم ......:((
محمد امين
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۷
0
0
سلام به همه عزيزانى که با بيماري ام اس را تجربه مرده اند تقاضا دارم فريب اين وبلاگها و سايتهاى انترنت را نخوريد اگر واقعا دارويي کارامد ساخته شهر يا اختراع بشه از طريق انجمن يا وزارت علوم و اخبار ملي اعلام مي شه دولث از خدشه همچين دارويي مشغول بشه چون ميليون ها دلار بابت واردات دارو ام اس از خارج و ميليارد ها تومان در سال بابت ساخت دارو در داخل هزينه مي کنه پس دولت مشتاق تر از ماست براى دستيابى به دارو ي ارزان و بومي. به هرحال به خودتان اميدوار باشيد و گول اين حرف ها را نخوريد ضمنا من 17 ساله که ام اس دارم و بيشتر آمپول ها را استفاده کردم الانم بتافرون ميزنم خيلي هم سرحالم و راضی از زندگى اميدوارم همه بزودى زود سلامتي توتون به دست بياريد
سارا شفاف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
0
0
سلام
این دارو رو از کجا میشه تهیه کرد ؟
لطفا راهنمایی کتید
سنندجی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
0
0
من حاضرم داوطلبانه بیام واین دارو را امتحان کنم
نصیبه علی پور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۵
0
0
سلام من برادرم ام اس داره .خیلی پیشرفت کرده .برادرم زمین گیرشده.خواهش میکنم نزارید دیر شه .کجا میتونم این دارو رو گیر بیارم
هادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۳
0
0
سلام.خواهش میکنم اگه درمانی هست اظلاع بدید...من پدرم ام اس داره.خواهش میکنم جواب بدید
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۴
0
0
سلام آفرین به شما،لطفااسمشوبه منم بگین منم ام اس دارم
saeed
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۸
0
0
آگه میشه اگه لطف کنین آدرسشو بهم بدین یا اصلا نام اون گیاه رو بهم بدین به ایمیلم بفرستید حتما بفرستید ممنون
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۹
0
0
سلام من حدود 5 سال ام اس دارم می شه شماره وادرس بزارین تو سایت ممنون
سحر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۳۰
0
0
سلام منم نزدیک ی ساله که ام اس دارم لطفا اگه صحت داره اسم وآدرس دارو رو بگین قیمتش هم هرچی باشه مهم نیست
رویا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۱
0
0
سلام خدمت همه
اینا همش حرف مفته
این آقا ادعاش برمیگرده به 3سال پیش که همون موقع هم تموم شد
الکی وقتتون رو تلف نکنید
این آقا هنوز نمیدونه بیماری ام اس چیه تا حالا بخواد درمانش کنه همون موقع با یه بیماری دیگه اشتباه گرفته بود
من حاضرم واسه همین آقای مخترع یه سوال هوش طرح کنم که تا10سال دیگه هم نتونه جوابش رو بده
لطفا گول نخورید و دست از این وقت تلفی ها بردارید
به محض اینکه کوچکترین پیشرفتی در ایران یا در دنیا درمورد بیماری ام اس بدست بیاد کمتر از 1روز تو کل دنیا پخش میشه
باتشکر
زکیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
0
2
سلام دوستان عزیزم میرم پیش امام رضا وازایشون میخوام به همه ی شما عزیزان سلامتی عنایت کنه در پناه حق سالم وسلامت باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۶
0
1
سلام منم پسرم به این بیماری مبتلاس میدونم اینجور خبرهایی خیلی خوشهال کنندس ولی اگه صحت داشت الان کل دنیا پخش شده بود یعنی اینجور دارویی کشف بشه وهیچکس ازش حمایت نکنه؟ بعد اگر واقعا راست میگن به این همه ایمل بیمارهای گرفتار یه جواب کلی میدادن در کل امیدتون به خدا باشهمن خیلی متاسفم برای کسانی که با احساسات این بیمارا بازی میکنن اونهایی که بیمارن وبیمار دارن میفهمن من چی میگم
رسول حمید پور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۱
0
1
سلام
لطفا اگه امکانش هست ایمیل این دانش اموز اراکی که اختراعداروی ام اس را انجام داده برام ایمیل کنید

من دارم کار تحقیقاتی روی ام اس انجام میدم ایمیل ایشون رو لازم دارم ....تشکر
بهترین آرزوها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۳
0
0
سلام امیدتون به خدا باشه اگر صحت داشت امکان نداره ایرانی باشی و دلت برا هم نوعت نسوزه امید به خدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۶
0
2
به نظرم علت اینکه از داروهای قطعی ام اس حمایت نمیکنن مافیای داروهای گرانقیمته.که بیماری رو به صورت قطعی درمان نمیکنه و بیمار مجبوره سالها هزینه کنه وبه نفعشون نیست که حمایت کنن.
خرسندم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۶
0
1
سلام وخسته نباشید.همسرم مدت8ماه مبتلابه ام اس وخیم کاهش دیدشده درحال حاضراکتووکس تزریق میکنه.منوجهت دریافت داروراهنمایی کنید
mpd
|
United States
|
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۹
0
0
وای بر شما که برای شهرت دروغی بدین بزرگی میگید که هزاران انسان بیمار رنج کشیده رو به بازی گرفتید
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۳۰
0
0
مردم یا باید فریب شبکه های ماهواره ای را بخورند یا فریب یک عده دلال داخل کشور "چرا انجمن ام اس عکس العمل نشان نمی دهد
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۲
0
0
سلام.خواهش می کنم اگه دارویی هست به ما معرفی کنید و در غیر این صورت با عواطف ما بازی نکنید من 10 سال هست که به امید زنده و زندگی می کنم و منتظر هستم تا بتونم به هر روزنه ی امید برسم خواهش می کنم یک لحظه خودت را جای ما قرار بده و اگر دارویی هست بیان کن تا بتوانیم به ان دسترسی پیدا کنیم در غیر این صورت با عواطف ما بازی نکنید چرا که خداوند بر حق است و شاید یک روز همین درد را برای خودتان قرار داهد.لطفا جواب گو باشید
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۱
0
0
سلام دوست عزیز نمیدونم این داستان چقد واقعیت داره اما من تموم زندگیمو بهپات میریزم هرچقد بخوای در اختیارت میذارم فقط راهشو به من نشون بده ، نمیدونم چی شد که این بیماری مثل خوره وارد زندگیم شد ولی حاظرم کل زندگیمو به پات بریزم تا از شر این ییماری خلاص شم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۴
0
0
سلام توراخداتورابه هرچی وهرکسی که میپرستیدشماره یاآدرسی چیزی ازاین آقامیلادویمسه بهم بدیدنامزدم همین مشکل روداره وهمش22سالشه شماروبه امام رضاقسم میدم کمکم کنیدبتونم براش کاری کنم تازه مااول زنذگیمونه فقط یه.شماره یاآدرس بدید جدیدن پاهاش قفل میکنه راه رفتن.براش سخته کمک کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۶
0
0
سلام دوست عزیز من ۳۲سالمه ۲۵سال بیماری دیابت داشتم ۵سالم هست ام اس دارم دیگه ازاین همه سوزن خسته شدم روزی سه باربرا دیابت تزریق دارم هفته ای سه بارم برای ام اس بقران دیگه خسته شدم دو بار خودکشی کردم دیگه خسته شدم ازت خواهش میکنم کمکم کن توروامام رضا کمکم کن
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۷
0
0
سلام من دختری _۲۱ساله
ام که چند سال است به این بیماری
مبتلاشده ام خواهش می کنم اگه درمانی دارد زود تر عملی
شود چون واقعا خسته شده ام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۴
1
1
سلام
من ۱۰ سال هست که به این بیماری مبتلا هستم
مربی رزمی کار
ولی متوقفش کردم با ورزش مداوم یوگا به سبک اسانا
امتحان کنید حداقل مفیده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۵
0
2
همش دروغه
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۴
0
0
سلام عالی هس من ازشما نشکر میکنم ولی راهنمایی کنید چطور داروبه دست بیارم ۴ساله روجاافتادم ۲۱سال دارم
محمد رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۲
0
0
سلام به همه برادران و خواهران محترم
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۳
0
0
سلام لحظات همگی خوش .
منم چند ساله به msمبتلا هستم دیگه خیلی برام سخت شده قبلا هم پیام گذاشتم ولی هیچ کس راهنمایی نکرد اگر این مطلب حقیقت داره خواهش میکنم راهنمایی کنید چطور این دارو رو تهیه کنیم
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۵
0
1
با سلام تحقیقات روی گیاه کندر نشان داده که مصرف روزی ۵عدد از این گیاه می تواند نوید بهبودی در این بیماری را به ارمغان بیاورد اگر خوردن به تنهایی برای شما مشکل است پودر این گیاه را با یک قاشق عسل مخلوط کرده و میل کنید
یا من اسمه دوا و ذکره شفا و طاعته غنا
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۶
0
4
واقعا تا وقتی ملتی داریم که همچین اخباری را باور کنند هیچ امیدی به اصلاح نیست. یاد اونی افتادم که میگفت دختر مدرسه ای تو آشپزخونه شون اورانیوم غنی کرده !!!ملت هم کف و سوت هوراااا
رستمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۳۰
0
1
با سلام و احترام؛
من برادرم تازگی M.S داره تاثیر بدی روی روحیات خودش و خانواده گذاشته، واسه همین خواهش میکنم بفرمائید چطور می تونم با آقا میلاد ارتباط داشته باشیم.
اگر کسی تونسته راهنمایی کنه.
با تشکر
احمد
|
United States
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۸
0
0
لطفا روش تهیه دارو را برایم بفرستید ممنون از زحمات شما من از داروهای معمولی نتیجه ای نگرفته ام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۳/۳۱
0
0
سلام اقا اگه این دارو واقلا کشف شده چرا تو رسانها چیزی نمیگن یااز دکترا که میپرسی چیزی بلد نیستن داداشه گلم ادرس کامل دارو رو بنویس بذار پیداش کنیم تا بدتر نشیدیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۱
0
0
اقا میلاد اگه دروغ میگی انشلا خودتم دچار این بیماری بشی مسخره
ناشناس
|
France
|
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۲
0
0
بیمارای عزیز بهتون مزده بدم که خوشبختانه روش علاج بیمار ی توسط پزشکان کاندا کشف شد
سیاوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۲
0
0
با سلام
لطفا از نحوه دسترسی به این داروی گیاهی بنده راهم مطلع کنید واقعا نیازمند هستم.
مادر
|
France
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۴
0
0
سلام من هم يك مادر ام اسي هستم و الان درگيرم با اين بيماري و معظل خيلي ممنون ميشم به خاطر بچه هامم كه شده پسر گلم به منم جواب بدي و بگي چطور دسترسي به اين دارو پيدا كنم، يه عمر دعاگوتم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۷
0
0
سلام عزيزان توكل به غير خدا نداشته باشيد تنها كسي كه ميتونه شفاي درد ما باشه خود خداست پس منت خلق رو نكشيد توكل به خودش
محمدامين ارغند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۷
0
0
سلام من و خواهرم هردو بيمار ام اسي هستيم لطفا راهنمايي كنيد در رابطه با دارو و اينكه از كجا تهيه كنيم لطفا
علی
|
Moldova, Republic of
|
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۸
0
0
درود خدمت همه عزیزان
برای ارتباط با این مخترع عزیز تو گوگل سرچ کنید راه ارتباط با میلاد ویسمه و حتما راهی برای ارتباط پیدا میشه
در ضمن تا جایی که میدونم راه درمان این بیماری با میوه کندر هست که این جوان مخترع هم احتمالا با این گیاه و ترکیب دیگه ای پیش رفته
از گوگل استفاده کنید و با تب گیاهی درمان رو پیدا کنید
امیدوارم همه بیماران شفا پیدا کنن و سمت دارو نرن
سولمار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۴
0
0
سلام.ممنون برای زحمتهاتون.من شوهر مبتلا به ام اس.لطفا کمکم کنین.ممنون میشم.خیلی درمانده شدم
نام:
ایمیل:
* نظر:
چند رسانه ای صفحه خبر