کد خبر: ۱۱۵۶۶۳
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۸:۲۳

فصل سوم مجموعه «قلب یخی» به کارگردانی سامان مقدم و تهیه‌کنندگی سید‌کمال طباطبایی در لوکیشن‌های متعدد جلوی دوربین می‌رود و تهیه‌کننده خبر تعطیلی این پروژه را تکذیب کرد.

 فارس: «سید کمال طباطبایی» تهیه‌کننده مجموعه «قلب یخی» در واکنش به خبر یکی از خبرگزاری‌ها درباره تعطیلی پروژه گفت: برای آن دسته از خبرنگاران که این نوع خبرها را می‌زنند و پروژه‌ای که هنوز فیلمبرداری‌اش آغاز نشده خبر تعطیلی‌اش را اعلام می‌کنند، متاسف هستم. من به عنوان  تهیه‌کننده کار چه زمانی شروع فیلمبرداری را اعلام کردم که رسانه‌ها اخبار تعطیلی آن را اعلام می‌کنند. برخی از خبرنگاران علاقمندند تنها ستون‌های‌شان را پر کنند. ضمن اظهار تاسف برای برخی از خبرنگاران که در محیط سلامت رسانه رسوخ کردند، باید بگویم پروژه کارش را انجام می‌دهد و با تکمیل شدن شرایط کار مراحل فیلمبرداری شروع خواهد شد.

وی در ادامه گفت: من هنوز تست گریم کار را آغاز نکردم، نمی‌دانم خبرنگار خبرگزاری چه نشانه‌هایی از شروع فیلمبرداری دیدند که مجموعه را شروع نکرده تعطیل کردند. من هنوز کارم را شروع نکردم، ابتدایی‌ترین کار برای آغاز فیلمبرداری تست گریم است که هنوز آغاز نشده است.

تهیه‌کننده «در انتظار معجزه» درباره فیلمنامه گفت: فیلمنامه در حال نگارش است و توسط آقای سامان مقدم بازنویسی نهایی‌اش انجام می‌شود. در اولین فرصت که فیلمنامه تکمیل شد، ما مجموعه را جلوی دوربین می‌بریم، منتظر هستیم تا آخرین مراحل نگارش مجموعه انجام و ‌ظرف یک یا دو هفته آینده تست گریم بازیگران صورت می‌گیرد و مطابق برنامه‌ریزی فیلمبرداری بعد از انجام تست گریم و لباس انجام می‌شود.

وی در ادامه گفت: همه گروه منتظر هستند از جمله بازیگر، تولید، صحنه، تدارکات و لباس، ‌معطل آخرین روتوش‌های فیلمنامه هستیم و فیلمنامه مشکل لاینحل سینما  است‌. بازیگرانی که قرارداد داریم هدیه تهرانی، مهران مدیری، رضا کیانیان، رضا عطاران، هانیه توسلی، پژمان بازغی، علی طباطبایی و حسین یاری هستند که  حضورشان قطعی است؛ طبیعتا ظرف چند روز آینده که فرصت داریم به گروه بازیگران اضافه خواهد شد.

طباطبایی در ادامه به لوکیشن‌های مجموعه اشاره کرد و گفت: از هشتاد لوکیشنی که مجموعه نیاز دارد، دو لوکیشن را به گونه‌ای آماده کردیم که امکانی برای جلوه‌های ویژه کامپیوتری کار فراهم کند، در این لوکیشن‌ها صحنه‌های اکشن و بخشی از صحنه‌ها که به شرایط ویژه نیاز دارد را خواهیم گرفت. این محیط به ما اجازه می‌هد که از بالاترین تکنولوژی روز دنیا استفاده کنیم.

وی در خاتمه افزود: هدف اصلی ما و تلاش گروه این است که همسو با سیاست‌های وزارت ارشاد عمل کنیم و تمام مراحل فیلمنامه و تولید همسو با سیاست‌‌های وزارت ارشاد انجام خواهد گرفت، از رسانه‌ها می‌خواهیم تا به جای شایعه پراکنی‌ها اجازه بدهند در شرایط سخت پروژه‌ها کارشان را در آرامش انجام دهند و طبیعتا در اولین فرصت ظرف چند روز آینده با انجام تست گریم اخبار شروع فیلمبرداری و تست عکس‌ها را به سمع و نظر تمام رسانه‌ها و مخاطبین ارایه می‌شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: