کد خبر: ۱۱۷۵
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۳۸۸ - ۲۰:۴۶

با شناختي كه از كروبي دارم اگر از خود ايشان نيز مي شنيدم باور نمي كردم، چرا كه ايشان سرداري نيست كه سربازان خود را در ميدان معركه رها كند و شما مطمئن باشيد كروبي تا انتها در صحنه باقي خواهد ماند.

مشاور ارشد كروبي گفت: با شناختي كه از كروبي دارم اگر از خود ايشان نيز مي شنيدم باور نمي كردم، چرا كه ايشان سرداري نيست كه سربازان خود را در ميدان معركه رها كند و شما مطمئن باشيد كروبي تا انتها در صحنه باقي خواهد ماند.

به نوشته سحام نيوز،محمد رضا عباسي فر مشاور ارشد مهدي كروبي كه سابقه 12 سال عضويت در شوراي نگهبان را در كارنامه خود دارد، ضمن تكذيب و تقبيح شايعه كناره‌گيري كروبي از عرصه رقابت انتخابات رياست جمهوري دهم تصريح كرد: از زمان اعلام نامزدي كروبي، دهها و شايد صدها بار از سوي افراد و سايت هاي مختلف خبر كناره‌گيري كروبي به نفع ديگر نامزدها اعلام شده است و هر بار كروبي، افراد و گروههاي حامي وي، بر حضور در انتخابات تا انتها تاكيد داشتند.

وي افزود: با شناختي كه از كروبي دارم اگر از خود ايشان نيز مي شنيدم باور نمي كردم، چرا كه ايشان سرداري نيست كه سربازان خود را در ميدان معركه رها كند و شما مطمئن باشيد كروبي تا انتها در صحنه باقي خواهد ماند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار