کد خبر: ۱۱۸۴
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۳۸۸ - ۲۰:۳۰

راننده خودرو و سرنشينان از تعادل رفتاري مناسبي برخوردار نبودند و اقدام به رانندگي با سرعت غيرمجاز در جاده كرده و با بي‌مبالاتي محض، جان چهار نفر از اعضاي يك خانواده را گرفتند و خود را نيز به كام مرگ فرستادند.

فارس: سرپرست پليس راه گيلان گفت: تصادف مرگبار در مسير جاده ضيابر به فومن سبب كشته شدن شش نفر و مجروح شدن سه نفر از مسافران نوروزي شد.

غلامرضا سيري با اشاره به نحوه وقوع اين حادثه تاسف بار افزود: حوالي ساعت چهار بامداد امروز، يك دستگاه سواري ماكسيما با چهار سرنشين جوان 24 تا 30 ساله به رانندگي يك جوان 24 ساله‌ از سمت ضيابر به سمت فومن در حركت بود كه بر اثر سرعت زياد، خودروي ماكسيما با يك دستگاه خودروي پرايد و خودروي روآ به صورت جلو به عقب برخورد كرد و هر دو وسيله به بيرون از جاده پرتاب شده و با ديوار بلوكي يك واحد مسكوني برخورد كرده و متوقف شدند.

وي ادامه داد: در جريان اين حادثه دلخراش چهار نفر از سرنشينان خودروي پرايد كه مسافران نوروزي بودند در دم جان باختند و راننده و يك سرنشين خودروي ماكسيما نيز جان خود را از دست دادند و راننده خودروي روآ و دو سرنشين ديگر خودروي ماكسيما نيز مصدم شدند.

سيري در تشريح اين حادثه اظهار داشت: طبق بررسي‌هاي اوليه راننده جوان ماكسيما به همراه خودروي ديگر ساعت دو بامداد امروز به همراه دوستانش براي صرف غذا و كشيدن قليان از شهر خارج مي‌شوند كه دو ساعت بعد اين حادثه تلخ را به وجود مي‌آورند.

وي تصريح كرد: راننده خودرو و سرنشينان از تعادل رفتاري مناسبي برخوردار نبودند و اقدام به رانندگي با سرعت غيرمجاز در جاده كرده و با بي‌مبالاتي محض، جان چهار نفر از اعضاي يك خانواده را گرفتند و خود را نيز به كام مرگ فرستادند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: