کد خبر: ۱۱۹۰۷۲
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۱ - ۰۹:۲۵

دختر خانواده (خانم ز.ف) حدود 6 ماه پیش عقد کرده و با توجه به عدم وجود پدر، مادر خانواده قادر به تامین و تهیه جهیزیه نیست.

خیریه همت:

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا اباالحسن یا موسی بن جعفر ایها الکاظم

سلام و خداقوت

اول از همه لازم است شهادت حضرت ابالرضا امام موسی بن جعفر علیه السلام را تسلیت عرض کنم.

با توجه به روزهای پایانی ماه رجب که در آن قرار داریم، شب شهادت امام بزرگوارمان را فرصت مغتنمی دانستیم تا مورد دیگری را جهت استحضار دوستان و ان شآءالله انجام منتشر میکنیم:

مادر و دختری بدون سرپرست زندگی می کنند، پدر خانواده چندین سال پیش به دعوت حق لبیک گفته است.

دختر خانواده (خانم ز.ف) حدود 6 ماه پیش عقد کرده و با توجه به عدم وجود پدر، مادر خانواده قادر به تامین و تهیه جهیزیه نیست.

برادر این خانواده ساکن منطقه خانی آباد نو تهران هم در شرایط ضعیف اقتصادی به سر می برد و توان کمک به مادر و خواهر خود را دارد.

با توجه به این که حدود یک ماه آینده قرار است مراسم عروسی این عروس خانم برگزار شود، متاسفانه هنوز خانواده ایشان نتوانسته اند اقدام درخوری برای تامین جهیزیه ایشان انجام دهند لذا استرس و ناراحتی این خانواده محترم را فرا گرفته است.

لذا تصمیم داریم با لطف خدای متعال و همت شما بزرگواران، با جمع آوری مبلغ 3 میلیون تومان برای اهدای بسته کامل جهیزیه که قبلا هم در مواردی اهدا شده بود، اقدام نماییم.

امیدواریم بتوانیم این پرونده را با لطف حضرت موسی بن جعفر علیه السلام همزمان با مبعث رسول اکرم به پایان ببریم.

براي كمك به اين خانواده بزرگوار و آبرومند مي توانيد كمكهاي خود را به شماره حساب:008-2396820-010 يا شماره كارت: 7825-4471-9914- 6037 يا IR94 0170 0000 0010 2396 8200 08:شماره شبا نزد بانك ملي به نام مهدي قمصريان واريز كنيد.

همت کنید

*تذكر مهم*
درصورت عبور كمكها از سقف مورد نياز، صرف موارد خير بعدي خواهد شد
برچسب ها: خیریه همت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: