کد خبر: ۱۱۹۶
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۸۸ - ۰۰:۲۲

این اظهارات میرحسین در حالی صورت می گیرد که منابع خبری از تلاشهای گسترده هاشمی رفسنجانی و رایزنی های وی با چهره های تاثیر گذار سیاسی هر دو جناح برای کاندیدا شدن و رقابت با محمود احمدی نژاد خبر می دهند.

پس از انتشار خبر حمایت هاشمی رفسنجانی از کاندیداتوری میرحسین موسوی در محافل خصوصی و عمومی، این خبر واکنش صریح میرحسین موسوی را به دنبال داشت.

به گزارش "جهان نیوز" آیت الله هاشمی رفسنجانی که از وی به عنوان مقتدرترین حامی میرحسین موسوی نام برده می شود تلاشهای بسیاری را برای مهیا کردن شرایط حضور میرحسین موسوی در عرصه انتخابات انجام داده بود.

اما غیبت میرحسین موسوی در جلسه ای که در روزهای پایانی اسفندماه در منزل هاشمی رفسنجانی و با حضور سید محمد خاتمی و مهدی کروبی برگزار شده بود شایعه های اختلافات مبنایی میرحسین و هاشمی رفسنجانی را دوباره بر سر زبانها انداخت.

در همین رابطه در دیدار چند روز بعد مهدی کروبی و میرحسین موسوی، میرحسین در پاسخ به گلایه کروبی مبنی بر عدم حضورش در جلسه مذکور گفته است: نیازی به برادر بزرگتر نداریم و خودمان می توانیم مشکل اصلاح طلبان را حل کنیم.

این اظهارات میرحسین در حالی صورت می گیرد که منابع خبری از تلاشهای گسترده هاشمی رفسنجانی و رایزنی های وی با چهره های تاثیر گذار سیاسی هر دو جناح برای کاندیدا شدن و رقابت با محمود احمدی نژاد خبر می دهند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
0
0
بسمه تعالی:
در مورد این خبر که سند و منبع درسی ندارد و بر پایه گمال و ظن استوار است چند نکته را می توان مطرح کرد:
1. چنین خبری را که ادعا شده در جلسه خصوصی مطرح گردیده ، سایت جهان نیوز که سایت حامی دولت است از کجا شنیده و چگونه از آن آگاه گردیده که سایتها و خبرگزاری های دیگر از آن آگاهی نیافته اند؟!
2. با توجه به اینکه آقای هاشمی به اذعان دوست و دشمن و موافق و مخالف، از اسطوانه های انقلاب است و ایشان مورد توجه و عنایت ویژه حضرت امام قدس سره بوده اند، بعید به نظر می رسد جناب آقای میرحسین موسوی با چنین ادبیاتی در مورد ایشان سخن گفته باشند، در صورت صحت این ادعا قشر فرهیخته و فهیم جامعه از ایشان مأیوس خواهند شد.
3. اگر آقای موسوی احساس بی نیازی به کمک شخصیتهایی مانند آیت الله هاشمی رفسنجانی کند، شیوه مدیریتی او تفاوت چندانی با آقای احمدی نژاد نخواهد داشت. و او هم پست ها و مدیریتها را میان اطرافیان و نه شایستگان تقسیم خواهد کرد.
4. با درایت، خرد ورزی و عقلانیتی که در آقای میر حسین موسوی سراغ داریم، چنیین نگرش و موضع گیری را در مورد ایشان باور نمی کنیم.
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۳۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۰۵
0
0
هر کسی روی میرحسین شرط ببندد، باخته است.