کد خبر: ۱۱۹۹
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۰:۵۳

وي مبارزه با فساد و اجراي عدالت در حد امكانات را يكي از ويژگي‌هاي دولت نهم دانست و افزود: اين تلاشها موجب شد نظام اسلامي ايران به اهداف خود نزديكتر شود.

دبير شوراي نگهبان گفت: دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري از حساسترين انتخابات‌ها است.

به گزارش ایرنا آيت الله احمد جنتي روز سه شنبه در نشست ناظران شوراي نگهبان استان بوشهر افزود: در اين دوره از انتخابات رياست جمهوري بايد تلاش كنيم كه انتخاباتي نمونه در دنيا برگزار كنيم.

وي با اشاره به نقش ناظران شوراي نگهبان در اين دوره از انتخابات اظهارداشت: ناظران نقش مهم و تعيين‌كننده اي براي حفظ سلامت انتخابات دارند.

وي اظهار داشت: در دهمين دوره از انتخابات رياست جمهوري بايد تلاش كنيم كه انتخاباتي نمونه در دنيا داشته باشيم.

جنتي خاطرنشان كرد: با گذشت ‪۳۰‬سال از عمر انقلاب ثابت شده كه برگزاري انتخابات در ايران نسبت به ديگر نقاط جهان سالمتر است.

وي با اشاره به اينكه بيگانگان در انتخابات هميشه فعال بوده‌اند و خبرگزاريهاي خارجي دنبال اهداف خود هستند، گفت: دشمنان ايران اسلامي كه در فكر براندازي نرم و به دنبال اين هستند كه رييس جمهوري برسركارآيد كه به خودشان و مقاصدشان نزديكتر باشد.

وي با بيان اينكه حفظ وحدت در جامعه يك ضرورت است، يادآور شد: ناظران شوراي نگهبان وظيفه مهمي در نظارت بر صندوقهاي اخذ راي رياست جمهوري دارند.

جنتي در ادامه با اشاره به اينكه در سه سال اخير رسيدگي فوق‌العاده اي به مردم به خصوص محرومان شده است، گفت: اين رسيدگي نتيجه تلاش يك دولت پرتلاش و پركار است به گونه‌اي كه بهاي بيشتري به مردم بويژه قشر مستضعف داده است.

وي مبارزه با فساد و اجراي عدالت در حد امكانات را يكي از ويژگي‌هاي دولت نهم دانست و افزود: اين تلاشها موجب شد نظام اسلامي ايران به اهداف خود نزديكتر شود.

جنتي ويژگي حكومت مهدي موعود(عج) را عدل و داد دانست و گفت: مسوولان نقش مهمي در فراهم شدن مقدمات اجراي عدالت در جامعه دارند.

وي اضافه كرد: در ‪ ۳۰‬سال گذشته فعاليت‌هاي چشم‌گيري در اجراي عدالت در كشور شده و تا رسيدن به مقصد نهايي فاصله زياد است.

دبير شوراي نگهبان با اشاره به نامگذاري امسال از سوي رهبري به نام اصلاح الگوي مصرف برضرورت جلوگيري از اسراف و مصرف بهينه در جامعه و زندگي تاكيد كرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار