کد خبر: ۱۲۰۲
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۳:۳۴

تصادفات جاده‌ای در نوروز 16 درصد کاهش یافته است

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: از ابتدای اجرای طرح نوروزی تاکنون تصادفات خسارتی و فوتی در مقایسه با پارسال 16 درصد کاهش داشته است.

سرتیپ احمدرضا رادان در حاشیه بازدید از باغ غدیر، محل اسکان مسافران نوروزی اصفهان در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: متاسفانه دوم فروردین امسال یکی از پرحادثه ترین روزهای سال جدید بود به طوریکه نزدیک به 50 نفر در اثر بی احتیاطی و بی توجهی به مقررات راهنمایی و رانندگی جان باختند.

سردار رادان رعایت نکردن سرعت مجاز و خستگی راننده را از جمله دلایل وقوع حوادث راهنمایی و رانندگی دانست و گفت: ماموران راهنمایی و رانندگی تلاش خود را در روزهای باقی مانده نوروز به ویژه در راه های بین شهری دو چندان کرده و با متخلفان به صورت جدی و شدید برخورد می کنند.

وی با بیان اینکه اجازه نخواهیم داد متخلفان راهنمایی و رانندگی با رعایت نکردن قوانین برای دیگر مسافران خطرساز شوند، گفت: با توقیف خودروهای رانندگان متخلف و اعمال قانون از وقوع سوانح حادثه ساز جلوگیری خواهیم کرد.

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی اظهار داشت: از ابتدای اجرای این طرح تا به امروز با رشد چندین درصدی اعمال مقررات در ایام نوروز روبرو بوده ایم.

سردار رادان خاطرنشان کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی نسبت به سال گذشته در بخش گشت نامحسوس پلیس رشد دویست درصدی و در بخش پلیس محسوس نیز رشد چند برابری داشته است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: