کد خبر: ۱۲۰۴
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۸۸ - ۰۳:۴۰

تیم ملی با قدرت به مصاف عربستان می‌رود

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان با بیان اینکه این فدراسیون سالی پرترافیک را پیش رو دارد، از آمادگی بالای ملی پوشان فوتبال ایران برای رویارویی با عربستان و کسب سه امتیاز در ورزشگاه آزادی خبر داد.

علی کفاشیان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب به برگزاری دیدار تدارکاتی تیم ملی برابر کویت اشاره کرد و افزود: قطعا برگزاری این دیدار به کادر فنی کمک کرده است تا شناخت بیشتری نسبت به آخرین وضعیت ملی پوشان داشته باشد.

وی ادامه داد: ملی پوشان کشورمان در دیدار برابر کویت خصوصا در نیمه دوم عملکرد خوبی داشتند وتوانستند بخشی از خواسته های کادر فنی را در زمین به اجرا در بیاورند و در نهایت به پیروزی برسند.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اهمیت دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان برابر عربستان که روز هشتم فروردین ماه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط جدول و نتایجی که تاکنون به دست آمده است، کسب سه امتیاز این دیدار برای ایران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و امیدوارم با حمایت تماشاگران و همت و تعصب بازیکنان تیم ملی به این مهم دست پیدا کنیم.

کفاشیان از آمادگی روحی و روانی ملی پوشان فوتبال کشورمان ابراز رضایت کرد و گفت: در صحبت هایی که با مسئولان تیم ملی داشتم جملگی از شرایط فنی وانگیزه بالای بازیکنان رضایت کامل داشتند و قطعا تیم ملی با قدرت به مصاف عربستان خواهد رفت تا با پیروزی برابر این تیم راه صعود به جام جهانی هموار شود.

رئیس فدراسیون فوتبال ابراز امیدواری کرد مردم فوتبالدوست کشورمان نیز روز هشتم فروردین ماه با حضور در ورزشگاه آزادی به تشویق و حمایت از ملی پوشان بپردازند تا تیم ملی بتواند در این دیدار امتیازات کامل را کسب کند.

علی کفاشیان سال 1388 را سالی پرترافیک و شلوغ برای فدراسیون فوتبال یاد کرد و افزود: برگزاری مسابقات مقدماتی جام جهانی، برگزاری هفته‌های پایانی لیگ هشتم و جام حذفی، آماده‌سازی تیم‌های فوتبال جوانان، نوجوانان و امید و همچنین شرکت در تورنمنت‌های فوتبال و فوتسال باعث شده سالی شلوغ پیش رو داشته باشیم که امیدوارم با برنامه‌ریزی دقیق بتوانیم در همه این مراحل موفق باشیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: