کد خبر: ۱۲۱۲
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۸:۴۶

وزیر راه و ترابری از شهرداری ها خواست در پایانه ها؛ برای رانندگان خوابگاه و همچنین آبریزگاه عمومی احداث کنند.

وزیر راه و ترابری صبح روز چهارشنبه سرزده از پایانه مسافربری جنوب تهران بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار شهاب‌نیوز؛ حمید بهبهانی در جریان این بازدید که در معیت خبرنگاران انجام شد طی مصاحبه‌ای با واحد مرکزی خبر گفت: استقبال نکردن مردم برای سفر با اتوبوس بیشتر به دلیل ایمن نبودن برخی جاده ها، تاخیر و تغییر زمان حرکت اتوبوس ها و برخی دلال بازی ها هنگام فروش بلیت است.

وی افزود: مشکلی که هم اکنون وجود دارد شمار کم مسافران و افزایش اتوبوس ها به نحوی است که اتوبوس ها با کمتر از ظرفیت اعزام می شوند.

بهبهانی با اشاره به برخی مشکلات رانندگان اتوبوس ها گفت: نبود خوابگاه مناسب و نبود "بیمه کمک رانندگان" از جمله مشکلاتی است که رانندگان آنها را مطرح می کنند و نیاز به بررسی دقیق و رسیدگی دارد.

وزیر راه ادامه داد: اداره پایانه کاری مشترک میان شهرداری و وزارت راه و ترابری است، بطوریکه احداث و توسعه پایانه به عهده شهرداریست و نگهداری و بهره برداری آن برعهده وزارت راه و ترابری است.

وزیر راه و ترابری از شهرداری ها خواست در پایانه ها؛ برای رانندگان خوابگاه و همچنین آبریزگاه عمومی احداث کنند.

بهبهانی افزود: بطور کلی وضع ارائه خدمات به مراجعه کنندگان این پایانه مسافربری خوب است.

وی همچنین با اشاره به قدیمی بودن ساختمان پایانه مسافربری جنوب تهران افزود: این پایانه به بازسازی کلی و نوسازی نیاز دارد.

وزیر راه و ترابری همچنین در این بازدید به ارائه خدمات در پایانه مسافربری جنوب تهران و وضع بهداشت و ساختمان آن نمره 14 داد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار