کد خبر: ۱۲۱۴۸۲
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۶
تعداد نظرات: ۱ نظر
رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی با اشاره به اینکه مابه التفاوت و افزایش حقوق بازنشستگان ماه آینده به حساب آنان واریز می شود، گفت: افزایش ۱۰۰ هزار تومانی حقوق آنان نیز از ابتدای سال محاسبه و پرداخت می شود.
 مهر: رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی با اشاره به اینکه مابه التفاوت و افزایش حقوق بازنشستگان ماه آینده به حساب آنان واریز می شود، گفت: افزایش ۱۰۰ هزار تومانی حقوق آنان نیز از ابتدای سال محاسبه و پرداخت می شود.
 
علی اکبر خبازها با افزود: حقوق تیرماه بازنشستگان به حساب آنان واریز شده است به همین دلیل افزایش و مابه التفاوت حقوق این افراد مرداد ماه پرداخت خواهد شد.
 
وی با اشاره به اینکه ۱۵ درصد افزایش حقوق اعلام شده از سوی دولت را قبول نداریم ، تاکید کرد: برهمین اساس قرار است تامین اجتماعی خود میزان درصد افزایش حقوق را تعیین و اعلام کند.
 
به گفته رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی ، درصد افزایش حقوقی که تامین اجتماعی برای بازنشستگان در نظر گرفته بطور نسبی رضایت ما را تامین کرده است و میزان افزایش بزودی از سوی مسئولان این سازمان مشخص می شود.
 
خبازها گفت: دولت زمانی می تواند برای سازمانی تعیین تکلیف کند که اعتباری به آن مجموعه اختصاص دهد حال آنکه به تامین اجتماعی بودجه ای تعلق نگرفته است که برهمین اساس درصد افزایش حقوق بازنشستگان توسط خود سازمان تعیین خواهد شد.
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ایمان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۹
0
0
خدا وکیلی این افزایش حقوقها را زود اعمال کنید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چند رسانه ای صفحه خبر