کد خبر: ۱۲۲۴۳۷
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۱ - ۲۱:۲۰
فرمانده انتظامی مشهد مقدس خبر سرقت مسلحانه از بانکی در مشهد را تایید کرد.
 فارس: احد کریمی دقایقی پیش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سه سارق مسلح در ساعت ۱۱ و ۱۰ دقیقه صبح امروز از بانک کشاورزی واقع در بلوار معلم مشهد مقدس سرقت کردند.

وی افزود: این سه سارق مسلح با در دست داشتن کلت به این بانک وارد شده و پس از تیراندازی به کارمندان در کمتر از چند دقیقه ۳۰ میلیون تومان وجه نقد از داخل گاو صندوق بانک و مبلغ ۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان از دستگاه خود‌پرداز سرقت کردند.

فرماندهی انتظامی مشهد مقدس خاطرنشان کرد: سارقان به وسیله یک دستگاه خودرو سواری پراید از صحنه متواری شدند و با شنیده شدن صدای تیراندازی، مالکان مغازه‌های اطراف بانک موضوع را به فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دادند.

وی تصریح کرد: ماموران نیروی انتظامی نیز پس از اطلاع از این موضوع خود را به محل سرقت رساندند و تحقیقات گسترده پلیسی را آغاز کردند و طرح مهار نیز در سطح حوزه استحفاظی به مرحله اجرا در آمده است.

کریمی در خاتمه یادآور شد: با اجرای طرح انتظامی و اعلام موضوع به گشت‌های انتنظامی پلیس، این گشت‌ها خوردوی سارقان فراری را در مراحل اولیه پیگیری پرونده در بلوار سیدرضی مشهدکشف کردند اما، در حال حاضر تحقیقات برای شناسایی و دستگیری عاملان سرقت مسلحانه با توجه به سرنخ‌های موجود آغاز شده است.
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر:
چند رسانه ای صفحه خبر