کد خبر: ۱۲۵۹
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۱:۴۸

انتخابات مظهر تجميع اراده‌ها، نيت‌ها و انديشه‌هاي مردم است و خوشبختانه در انقلاب ما انتخابات اصيل برقرار شد.

رئيس‌جمهور با بيان اينكه مهم نيست كه يك دولت ده بار باشد يا يك ماه، اظهار داشت: هيچكس نگفته كه اگر دولتي 10 بار باشد به بهشت مي رود؛ دولت شهيد رجايي كمتر از يك ماه در عرصه وجود داشت اما آنچنان صادق و خالصانه كار كرد كه در نهايت به سوي خداوند متعال پرواز كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، در ادامه اولين نشست هيئت دولت در سال 88 كه يكشنبه شب برگزار شد، رئيس جمهور با تاكيد بر حركت دولت با شتاب بيشتر در مسير خدمتگزاري به ملت گفت: در اين مدت كه نزديك ايام انتخابات نيز هست بايد با جديت و كمترين توجه به فضاي انتخاباتي به حركت خود ادامه دهيم و فقط به مصالح كشور فكر و بر اساس آن عمل كنيم.

وي افزود: بايد در مسير حركت ملي فقط به منافع ملت و مصالح ملي فكر كرد و بايد در اين زمينه محكم بايستيم و با كسي رو دربايستي نكنيم چرا كه مهم نيست كه يك دولت ده بار باشد يا يك ماه.

احمدي نژاد اضافه كرد: هيچكس نگفته است كه اگر دولتي 10 بار باشد به بهشت مي رود، دولت شهيد رجايي كمتر از يك ماه در عرصه وجود داشت اما آنچنان صادق و خالصانه كار كرد كه در نهايت به سوي خداوند متعال پرواز كرد.

رئيس جمهور با اشاره به سخنان مهم رهبر انقلاب درباره انتخابات رياست جمهوري دوره دهم تصريح كرد: انتخابات مظهر تجميع اراده‌ها، نيت‌ها و انديشه‌هاي مردم است و خوشبختانه در انقلاب ما انتخابات اصيل برقرار شد.

احمدي نژاد همچنين مواضع قاطع رهبري درباره سخنان اخير رئيس جمهور آمريكا را ارزنده خواند و آن را روشن كننده مسير حركت كشور و همه مسئولان ارزيابي كرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: