کد خبر: ۱۲۶۱۴۸
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۱ - ۲۱:۴۶

معاون امور بین الملل رئیس جمهور از تعطیلی چند روزه شهر تهران در هنگام برگزاری اجلاس سران جنبش عدم تعهد خبر داد.

 مهر: علی سعیدلو در حاشیه مراسم اختتامیه کنفرانس بین المللی علمی پیرامون جنبش عدم تعهد در جمع خبرنگاران در خصوص برنامه ریزیهای انجام شده در مورد ساخت و ساز سالن اجلاس عدم تعهد در تهران گفت: برنامه ریزی‌هایی از قبل صورت گرفته بود و با توجه به بودجه‌ای که به موقع رسید کار ساخت این ساختمان در حال انجام است.

وی با بیان اینکه ساخت سالن جلسات و وی. آی. پی سالن اجلاس عدم تعهد در دست وزارت راه و شهرسازی است گفت: نسبت به برنامه‌ای که از قبل پیش بینی کرده‌ایم تاکنون مشکلی بوجود نیامده و از برنامه عقب نیستیم.

معاون امور بین الملل رئیس جمهور در خصوص احتمال تعطیلی شهر تهران به دلیل برگزاری اجلاس سران عدم تعهد گفت: طبق روالی که در سایر کشور‌ها هم در زمان برگزاری کنفرانس‌های بین المللی وجود دارد در کشور ما نیز احتمالا تعطیلات چند روزه‌ای خواهیم داشت.

وی ادامه داد: از آنجایی که اجلاس سران عدم تعهد در شهریورماه بعد از ماه رمضان برگزار می‌شود و عده زیادی از مردم به سفر می‌روند مشکل چندانی در مورد تعطیلات وجود ندارد.

سعیدلو همچنین خاطرنشان کرد: اجلاس کار‌شناسان کشورهای عضو جنبش عدم تعهد ۵ و ۶ شهریورماه، اجلاس وزاری خارجه ۷ و ۸ شهریورماه و اجلاس سران عدم تعهد ۹ و ۱۰ شهریور برگزار می‌شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: