کد خبر: ۱۲۶۴
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۲:۳۴

در حالیکه حدود 20 ماه پیش «سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی» آبونمان مخابرات از مشترکان سرویس های مثلا پرسرعت ایرانی را از سه هزار تومان به هزار تومان کاهش داد، اما همچنان این تصمیم به مرحله اجرا درنیامده است.

در حالیکه آبونمان دریافتی توسط مخابرات برای مشترکان اینترنت پرسرعت کاهش یافته اما شواهد از عدم اجرایی شدن این تصمیم خبر می دهند.

به گزارش «شفاف» در حالیکه حدود 20 ماه پیش «سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی» آبونمان مخابرات از مشترکان سرویس های مثلا پرسرعت ایرانی را از سه هزار تومان به هزار تومان کاهش داد، اما همچنان این تصمیم به مرحله اجرا درنیامده است.

تلاش خبرنگار «شفاف» برای دریافت توضیحات مسئولان به جایی نرسید.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۲۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۱
0
0
با سلام ، این هم از آن مقوله هتای جالب است و جالبتر اینکه با آنکه در بیشتر مراکز مخابراتی تهران سیستم ECO دایر میباشد ولی بعضی مراکز ظاهرا به هیچ عنوان به فکر مشتریان خود نیستند و از ارائه سیستم خودداری میکنند زیرا با این سیستم هزینه ها بسیار کاهش میابد. البته جالب اینجاست که شرکتهای ISP و مراکز مخابراتی هر کدام این مشکل را به گردن دیگری میاندازد. بیچاره مشتری که همه این هزینه را باید بپردازد.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۳
0
0
مطمئنا وقتی انحصار وجود داشته باشد جا برای فساد باز میشود.
مخابرات از این موضوع استثنا نیست نه تنها در اینترنت بلکه در ارتباطات سیار نیز به تعهدات خود عمل نمیکند.
در ایران چیزی به نام اینترنت پرسرعت وجود ندارد!!!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۴۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۵
0
0
that s too bad
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۶
0
0
من چند وقتي بود كه به شركت انترنت پرسرعتم اعتراض ميكردم كه سرعتم كم شده ولي جواب سربالا ميدادند تا اينه از نرم افزار سرعت سنج استفاده كردم ديدم از من پول 256 ميگيرند ولي سرعت پايين تري ميدند وقتي به دوستانم گفتم آن ها هم گفتند ما هم از پايين آمدن سرعت رنج ميبريم ولي به راستي چاره چيست مسئولين فقط بيان ميكنن ولي هيچ نظارتي وچودندارد بنظر شما ماهي 29900تومان پول نيست يا بي ارزش هست كه اين وضعييت اينترنت ماست
آخرین اخبار