کد خبر: ۱۲۹۳۵۶
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۷:۵۵
خیریه همت: کسى که نیاز برادر دینى خود را بر طرف نماید من در موقع سنجش اعمال او حاضر خواهم شد، اگر موفق بود که هیچ، والا او را شفاعت می‌کنم.
یا منعم

پیامبر گرامى اسلام صلى ‏الله‏ علیه ‏و ‏آله:

کسى که نیاز برادر دینى خود را بر طرف نماید من در موقع سنجش اعمال او حاضر خواهم شد، اگر موفق بود که هیچ، والا او را شفاعت می‌کنم.

سلامی چو بوی خوش آشنایی

خدا قوت

این گزارش شرح مختصری است از یک خانواده ۵ نفره که ۲ پسر و یک دختر دارند و در خانه ­ای ۳۵ متری زندگی می‌­کنند. این خانه آشپزخانه ندارد برای همین مجبور شده‌اند کمد دیواری خانه را تبدیل به آشپزخانه کنند که البته این تعمیرات مختصر ساختمانی هم باعث بدهی حدود یک میلیون تومانی آن‌ها شده است.

پدر خانواده در در بازار میوه و تره­ بار کار می‌­کرده که مبتلا به «سرطان پوست» شده و به دلیل حساسیت پوستی کار خود را از دست می‌­دهد.

مادر خانواده مجبور به کار می‌­شود. کار در منازل دیگران موجب درد پا و درد کمر وی می‌شود به صورتی که دیگر قادر به کار نبوده و در خانه، برخی خدمات مانند سبزی خرد کردن را برای دیگران انجام می‌­دهد تا مخارج خانه را تامین کند.

هزینه­‌های درمانی پدر که از طریق اشعه درمانی و قرص درمان می‌­شود بالاست به صورتی که هر جلسه اشعه درمانی ۲۴هزار تومان هزینه دارد که دوبار در هرماه است و قرص­‌ها ماهی ۲۲۰ هزارتومان هزینه دارد که به علت نداشتن بودجه کافی، مصرف قرص­‌ها را بر خلاف توصیه و تاکید پزشک، کاهش داده است. (مجموع هزینه‌های درمانی پدر=ماهیانه۲۶۸هزارتومان)

لازم به ذکر است که یک پسر خانواده در حال گذراندن دوره سربازی و دختر و پسر دیگر در حال تحصیل دبیرستان هستند که البته ثبت نام دختر خانواده در دبیرستان به دلیل درخواست مدرسه برای پرداخت ۱۵۰ هزار تومان وجه ثبت نام، همچنان انجام نشده است.

امیدواریم در آستانه میلاد کریم اهل بیت علیه السلام بتوانیم حداقل کمکی به این خانواده محروم و نیازمند داشته باشیم.

*دوستانی که تمایل به مراجعه و کمک مستقیم به این خانواده محروم را دارند می‌توانند مشخصات خود را به سامانه پیامک خیریه یا نشانی پست الکترونیک خیریه ارسال کنند تا پس از احراز هویت، اطلاعات درخواستی برای آن‌ها ارسال شود.

تذکر مهم:
در صورت عبور کمکهای اهدایی از سقف مورد نیاز، در موارد خیر بعدی صرف خواهد شد.

شماره کارت

۷۸۲۵ ۴۴۷۱ ۹۹۱۴ ۶۰۳۷
شماره حساب

۰۰۸ - ۲۳۹۶۸۲۰ - ۰۱۰
شماره شبا

IR۹۴ ۰۱۷۰ ۰۰۰۰ ۰۰۱۰ ۲۳۹۶ ۸۲۰۰ ۰۸
 (به نام: مهدی قمصریان) (بانک ملی)
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
آرش مقدس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۳
0
0
با مراجعه به سایت خیریه همت نه نشانی از آدرس و شماره تلفن و نه نشانی از شماره مجوز بود ! و حتی دریغ از نام هیئت موسس و فقط با یک شماره کارت و حساب از آقای مهدی قمصریان برای کمک مالی به مواردی که از طرف ایشان اعلام می شود روبرو شدم و جالب است که سایت شما هم در راستای اهداف ایشان حرکت می کند آیا در شرایط امروز می شود به چنین خیریه های مجازی اعتماد کرد؟