کد خبر: ۱۲۹۸
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۶:۲۰

محور آزاد راه زنجان-قزوین در استان زنجان که به علت بارش برف و کولاک مسدود شده بود، ساعت 17 و 30 دقیقه روز گذشته با تلاش عوامل سازمان راهداری و ماموران پلیس راهور بازگشایی شد.

مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راه کشور از بازگشایی چند محور مسدودشده بر اثر بارش باران و برف روز گذشته در کشور خبر داد.

به گزارش مهر، محورهای ایرانشهر-بمپور و ایرانشهر-خاش در استان سیستان و بلوچستان که به علت احتمال شکستن پل و آب بردگی مسدود شده بود در ساعت 22 مورخه 11/1/88 با تلاش عوامل سازمان راهداری و ماموران پلیس راهور بازگشایی شد.

همچنین محور آزاد راه زنجان-قزوین در استان زنجان که به علت بارش برف و کولاک مسدود شده بود، ساعت 17 و 30 دقیقه روز گذشته با تلاش عوامل سازمان راهداری و ماموران پلیس راهور بازگشایی شد.

محور دیهوک-طبس در استان یزد که به علت بارش باران و آبگرفتگی سطح جاده مسدود شده بود در ساعت 6 مورخه 12/1/88 با تلاش عوامل سازمان راهداری و ماموران پلیس راهور بازگشایی شد.

محور همدان-قزوین (گردنه آوج) در استان همدان که به علت کولاک شدید و محدودیت تردد مسدود شده بود در ساعت 5 بامداد چهارشنبه 12/1/88 بازگشایی شد.

محور ایرانشهر-چابهار در استان سیستان و بلوچستان که به علت طغیان رودخانه و تخریب پل های مسیر مسدود شده بود در ساعت 8 مورخه 12/1/88 بازگشایی شد.

بنابراین گزارش محور نهبندان شهداد استان خراسان جنوبی که به علت طوفان شدید و گرد و غبار و عدم دید کافی مسدود شده بود در ساعت 6 مورخه 12/1/88 با تلاش عوامل سازمان راهداری و ماموران پلیس راهور بازگشایی شد.

محورهای شیراز کازرون-سپیدان شیراز و محور جدید دشت ارژن کازرون در استان فارس که به علت بارش شدید برف و کولاک مسدود شده بود، ساعت 19 روز سه ‌شنبه 11 فروردین با تلاش عوامل سازمان راهداری و ماموران پلیس راهور بازگشایی شد.

محور همدان کرمانشاه (گردنه اسدآباد) استان همدان که به علت بارش شدید برف و کولاک مسدود شده بود، ساعت 20 روز سه‌ شنبه 11 فروردین با تلاش عوامل سازمان راهداری و ماموران پلیس راهور بازگشایی شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار