کد خبر: ۱۳۱۵
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۸۸ - ۲۲:۴۴

فروش اخراجی های 2 در شهرستان ها 886 میلیون و 800 هزار تومان بوده و در مجموع اخراجی ها بیش از دو میلیارد تومان فروش داشته است.

مدیر موسسه سینمایی هدایت فیلم گفت: چنانچه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در امر نظارت و مراقبت از فیلم اخراجی ها2 ما را یاری کند، فروش این فیلم به بیش از 12 میلیارد تومان خواهد رسید.

به گزارش شبکه ایران "مرتضی شایسته "مدیر موسسه سینمایی هدایت فیلم که مسئولیت پخش اخراجی‎ها2 را برعهده دارد، به ایرنا گفت: با اکران این فیلم در سینماهای ایران یک اتفاق ملی رخ داده، بطوریکه طبق آمار تا پایان 10 فروردین ماه جاری این اثر سینمایی تنها در تهران 1میلیارد و 112میلیون و 120هزار تومان فروش داشته است.

این در حالی است که فروش اخراجی های 2 در شهرستان ها 886 میلیون و 800 هزار تومان بوده و در مجموع اخراجی ها بیش از دو میلیارد تومان فروش داشته است.

به گفته وی فروش اخراجی ها در روز دهم فروردین ماه جاری، در تهران 120 میلیون تومان و در شهرستان ها 150 میلیون و 691 هزار تومان بوده است.

مدیر هدایت فیلم با اشاره به شهرهایی که اخراجی های2 در آن اکران می شود ، اظهارداشت: این فیلم در 44 شهرستان از جمله شهرهای مشهد، اهواز، شیراز، اصفهان، ساری، تنکابن، چالوس، بابل، آمل، رشت، کرج، اسلامشهر و... روی پرده سینماها قرار دارد.

شایسته گفت: در بین این شهرها، مشهد با فروش 115 میلیونی در عرض 10 روز بیشترین گیشه را در بین شهرستان ها داراست. در این بین اصفهان با فروش 82 میلیون و 332 هزار تومان، شیراز با 68 میلیون تومان و یزد و اهواز هر کدام به ترتیب با فروش 44 میلیون و 200 هزار تومان و 41 میلیون و 600 هزار تومان در رتبه های بعدی قرار دارند.

مدیر هدایت فیلم فروش اخراجی های 2 را در مدت اکران بیش از 12 میلیارد تومان برآورد کرد و گفت: چنانچه سیستم نظارت وزارت ارشاد اسلامی وارد عمل شده و ما را در حفاظت و حراست از فیلم یاری کند فروش اخراجی ها از مرز 12 میلیارد تومان خواهد گذشت. ضمن آنکه مدیران سینما ها و مالکین آن نهایت تلاش خود را در این زمینه انجام داده اند که جای تقدیر و تشکر دارد.

شایسته افزود: استقبال از اخراجی‎ها2 یک اتفاق و رویداد ملی است و من این موفقیت را به اهالی سینمای ایران تبریک می گویم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: