کد خبر: ۱۳۴۱
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۰:۳۰

این بلوتوث از دو قسمت جداگانه و بی‌ارتباط با هم تشکیل شده که از نظر نوع موسیقی و نوع نورپردازی کاملاً متفاوت است. حدوداً سه سال پیش در منزل امین و در یک مهمانی خانوادگی برادر خانم امین حیایی با موبایلش از من و حیایی فیلم گرفت.

محمدرضا گلزار با بیان اینکه از اتفاقات سال گذشته راضی است توضیحاتی درباره بلوتوث خبرساز علیه خود ارائه داد.

به گزارش «شفاف» این بازیگر سینما در این خصوص با بیان اینکه این بلوتوث مونتاژ شده است گفت: اگر کمی دقت کنید این بلوتوث از دو قسمت جداگانه و بی‌ارتباط با هم تشکیل شده که از نظر نوع موسیقی و نوع نورپردازی کاملاً متفاوت است. وقفه چند صدم ثانیه‌ای بین این دو تصویر مونتاژ شده وجود دارد که حاکی از جعلی بودن آن است. دقیقاً در همان وقفه عده‌ای مغرض که معلوم نیست هدفشان چه بوده و تصویر فیلم ابتدایی را از کجا تهیه کرده بودند این تصویر را با تصویری دیگر به هم چسبانده‌اند.

گلزار در توضیح بیشتر درباره این ماجرا می افزاید: حدوداً سه سال پیش در منزل امین و در یک مهمانی خانوادگی (تولد خواهر خانم امین حیایی) برادر خانم امین حیایی با موبایلش از من و حیایی فیلم گرفت. چندی پیش موبایل این آقا را می‌دزدند و آن تصویر را کنار تصویر یک مهمانی دیگر میکس می‌کنند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار رویش مبنی بر اینکه آیا مونتاژ بودن این بلوتوث برای مسئولان مربوط به این امر نیز محرز شده است؟ می گوید: من و امین حیایی در این ارتباط شکایت کردیم و زمانی که کارشناسان اداره تشخیص هویت فیلم را بررسی کردند متوجه شدند که دو تصویر نامربوط به هم مونتاژ شده‌اند.

وی در ادامه به اجرایی کردن ایده تازه خود درباره ایجاد کلوپ آقایان اشاره می کند و می افزاید: همیشه دوست داشتم جایی باشد که بتوانم جهت اصلاح موی سر، آرایش، انداختن عکس و ... کارهایم را در آنجا انجام دهم. بعد هم گفتم چنین مکانی می‌تواند برای خیلی‌ها مورد استفاده واقع شود. می‌دانید که به ویژه برای چهره‌های سرشناس سخت است که بخواهند این کارها را در جاهای مختلف انجام دهند.

به گزارش شفاف محمدرضا گلزار همچنین درباره فعالیت های مطبوعاتی خود توضیح می دهد و درباره اینکه برخی می‌گویند که گلزار خودش مطالبی که به اسم او چاپ می‌شود را نمی‌نویسد، می گوید:
مطمئن باشید که مطالب نوشته خودم یا با نظارت مستقیم من است. به نظرم پرداختن به چنین مباحثی درگیر شدن با موضوعات ساده‌انگارانه و نابخردانه است. واقعاً چه فرقی می‌کند که مطالب به چاپ رسیده در صفحات گلزار را چه کسی نوشته باشد؟! به نظر شما خود «مطلب» و اطلاعات و حرفی که در آن وجود دارد، مهم است یا نام نویسنده آن؟

وی در پایان تاکید می کند: من فقط مانده‌ام که چرا صاحب‌امتیازها و مدیران مسئولی که چنین انتقادات تهی‌مایه‌ای در مجلاتشان چاپ می‌شود با نویسنده برخورد نمی‌کنند و از او نمی‌خواهند تا به جای طرح موضوعات پیش پا افتاده به بحث‌های اساسی‌تر بپردازد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
BELGIUM
۰۱:۱۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۶
0
0
راست میگوید ، واقعا چه فرقی میکند که مثلا ژان پل سارتر بنویسد ، ولی اسم اینجانب را زیر نوشته هایش بگذارند . مهم خود نوشته است ، اسم که مهم نیست ...
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
0
0
دقیقا بر عکس مثل این میماند تو بنویسی و اسم پل ساتر را زیرش بنویسند.اگه خودش اجازه بدهد چه اشکالی دارد؟
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۳۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
0
0
ازاولم میدونستم