کد خبر: ۱۳۵۳
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۴:۴۰
خطاب به بازیکنان تیم استقلال مطرح شد؛

اخیرا امیر قطر به رییس جمهور شیلی كه در اجلاس مشترك سران عرب و آمريكای جنوبی از عبارت خلیج فارس استفاده كرده اعتراض نموده كه ما عرب ها اینجا را خلیج ع... می نامیم.

چند وبلاگ فارسی به اعضای تیم فوتبال استقلال پیشنهاد کردند تا در اقدامی پاسخ گستاخی های امیر قطر درباره خلیج فارس را بدهند.

به گزارش «شفاف» در این درخواست ها نوشته شده است آن عده از بازیکنان استقلال که فکر می کنند در بازی با "ام صلال" قطر گلزنی خواهند کرد زیر لباس ورزشی خویش زیر پوشی با شعار" خلیج همیشه فارس" بپوشند و با هر گل زدن لباس را بالا زده و شعار را مقابل دوربین به نمایش بگذارند.

بنابراین گزارش این بازی که از رقابت های جام قهرمانان باشگاه های آسیا است كه مورد توجه تمامی كشورهای عربی است.

گفتنی است اخیرا امیر قطر به رییس جمهور شیلی كه در اجلاس مشترك سران عرب و آمريكای جنوبی از عبارت خلیج فارس استفاده كرده اعتراض نموده كه ما عرب ها اینجا را خلیج ع... می نامیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۶
0
0
یک نگاه به عکس این بنده خدا بندازید ...ازش ایراد نگیرید مریض بنده خدا ....آخه آخه...
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۵۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۶
0
0
متوجه نمی شوم که برای چی به تکرار اشتباهات خود اصرار داریم ؟ ایا پیامدهای شعار ؛ یا علی مدد ؛ توسط تماشاگران مسابقه ایران و عربستان و زوم دوربین تلویزیون بر روی پلاکارد نوشته مقدس ؛ یا علی مدد ؛ بعد از گل ایران را فراموش کردیم ؟ ولی به دلیل اینکه نتوانستیم نتیچه را حفظ کنیم و با باخت ایران همراه شد غوغایی توسط رسانه ها، سایت ها و وبلاگهای عربی برپا شد که این یک مسابقه فوتبال نبود بلکه یک جنگ عقیده بود که ما بردیم !!
بهتراست قبل از اتخاذ هر تصمیم احساسی به راه حل های منطقی و ثمربخش فکر کنیم .
با اقداماتی نظیر احظار سفیر قطر و ابلاغ اعتراض شدید و رسمی جمهوری اسلامی ایران ، صدور بیانیه رسمی توسط نماینده پیوسته ایران در سازمان ملل متحد و اقدامات رسانه ای توسط شبکه های پرس تی وی و شبکه های منطقه ای و متحد با ارمانهای انقلاب اسلامی و حتی فراخوانی سفیر کشورمان و تنزل سطح
روابط دیپلماتیک تا زمان عذرخواهی رسمی دولت قطر ، میتوان به یک اعتراض موثر و منطقی دست زد .
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۲۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۶
0
0
ممکن است از نظر قوانین فیفا ؛ عواقب داشته باشد.