کد خبر: ۱۳۵۶
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۳:۰۲

فكر مي‌كنم احمدي‌نژاد مجددا در انتخابات آتي رياست‌جمهوري با اقبال بي‌نظير مردم روبه‌رو شود اما به هر حال بايد منتظر نتيجه انتخابات ماند.

عضو شوراي مركزي فراكسيون اصولگرايان با بيان اينكه بحث عبور از احمدي‌نژاد پايه و اساس ندارد، گفت: اين بحث در جلسات رسمي اصولگرايان حاشا مي‌شود.

به گزارش ایلنا، عزت‌الله يوسفيان ملا، نماينده آمل، گفت: آن‌هايي كه بحث عبور از احمدي‌نژاد را مطرح مي‌كنند در جلسات عمومي اصولگرايان اين بحث را حاشا مي‌كنند و آن‌طور كه در بيرون از اين جلسات مطرح مي‌شود در داخل جمع اصولگرايان بحث عبور از احمدي‌نژاد شنيده نمي‌شود.

وي افزود: بحث عبور از احمدي‌نژاد تاكنون رسما مطرح نشده چرا كه كساني كه اين ايده را پرورش مي‌دهند، قادر نيستند به آن جامه عمل بپوشانند لذا در محافل اصولگرايي به شدت آن را تكذيب مي‌كنند.

وي گفت: فكر مي‌كنم احمدي‌نژاد مجددا در انتخابات آتي رياست‌جمهوري با اقبال بي‌نظير مردم روبه‌رو شود اما به هر حال بايد منتظر نتيجه انتخابات ماند.

نماينده آمل در پاسخ به اينكه گفته مي‌شود ميرحسين موسوي نسبت به احمدي‌نژاد از شانس بيشتري براي پيروزي در انتخابات برخوردار است، گفت: درست است كه مردم ذهنيت خوبي نسبت به مهندس موسوي دارند اما آن‌ها تلاش‌هاي شبانه‌روزي احمدي‌نژاد را مي‌شناسند و به آن احترام مي‌گذارند لذا به عقيده بنده مجددا احمدي‌نژاد پيروز اين رقابت خواهد بود.

عضو شوراي مركزي فراكسيون اصولگرايان همچنين در پاسخ به اين سوال كه فعاليت‌هاي فراكسيون اصولگرايان در سال جديد چه خواهد بود؟ گفت: چون آخرين جلسه عمومي فراكسيون اصولگرايان در پايان سال 87 تشكيل نشد، هنوز خبري از تشكيل جلسه اين فراكسيون در سال جديد نشده است لذا به نظر بنده طي هفته جاري ابتدا اعضاي شوراي مركزي فراكسيون تشكيل جلسه خواهند داد و سپس هفته بعد مجمع عمومي فراكسيون در سال جديد تشكيل خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
UNITED ARAB EMIRATES
۱۳:۰۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۵
0
0
تلاشهاى بى فايده