کد خبر: ۱۳۵۷۰۹
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۱ - ۱۰:۲۶

دمای هوای تهران تا روز دوشنبه با هشت درجه کاهش به 29درجه سانتی‌گراد خواهد رسید و دمای استان آذربایجان شرقی که در روز شنبه 33درجه سانتی‌گراد است در روز دوشنبه به 20درجه در گرم‌ترین ساعت کاهش خواهد یافت. سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد،

 از امروز شنبه تا سه روز آینده هوای اکثر شهرها خنک می شوند .
 
سازمان هواشناسی کشور از نفوذ یک جریان کم فشار تا اواسط هفته جاری خبر داد . دمای هوا در مناطق شمال، شمال غرب و غرب کاهش می‌یابد و در مناطق شمال کشور شاهد بارندگی نیز خواهیم بود. بر این اساس دمای هوای نقاط مختلف کشور از هشت تا 13درجه کاهش خواهد یافت.

همچنین دمای هوای تهران تا روز دوشنبه با هشت درجه کاهش به 29درجه سانتی‌گراد خواهد رسید و دمای استان آذربایجان شرقی که در روز شنبه 33درجه سانتی‌گراد است در روز دوشنبه به 20درجه در گرم‌ترین ساعت کاهش خواهد یافت. سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد،
 
 
دریای خزر طوفانی می شود

براساس نقشه‌های پیشیابی با نفوذ جریانات شمالی تا اواسط هفته جاری، برای سواحل دریای خزر و شمال غرب کشور بارش باران، گاهی وزش باد همراه با رعد و برق و کاهش دما پیش‌بینی می‌شود.

این مدت دریای خزر نیز مواج است. این سازمان همچنین پیش‌بینی کرد که تا اواسط هفته پدیده گردوخاک در استان‌های جنوب غربی کشور رخ خواهد داد. استان‌های آذربایجان شرقی و غربی با کاهش 13درجه‌ای دما بیشترین کاهش را تجربه خواهند کرد و استان‌های تهران، اردبیل، البرز، گلستان، خراسان شمالی، مازندران، کردستان و ایلام نیز با کاهش هفت تا هشت درجه‌ای دما روبه‌رو خواهند شد.به‌گزارش سازمان هواشناسی کشور، سایر استان‌های کشور کاهش دمای کمتر از پنج درجه خواهند داشت.
 
 
تهران خنک می شود

دمای هوای تهران امروز در گرم‌ترین ساعت به 37درجه و در سردترین ساعت به 24درجه می‌رسد. روند کاهش تا روز دوشنبه ادامه خواهد داشت و هوای تهران در روز دوشنبه در گرم‌ترین ساعت به 29 و در سردترین ساعت به 21درجه سانتی‌گراد خواهد رسید. استان‌های جنوبی کشور نیز شاهد کاهش دمای دو تا چهار درجه‌ای خواهند بود.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۳
غیر قابل انتشار: ۲
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۱
1
0
خیلی خیلی اخبار قدمیی است لطفا به روز رسانی کنید.


باتشکر فراوان
مدیر پایگاه کاربر گرامی
شما به اخبار آرشیو مراجعه کردید و خبر چندین ماه پیش را خوانده اید شما می توانید از اخبار روز شفاف استفاده کنید.
payam
United Kingdom
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۵
3
2
ok