کد خبر: ۱۳۶۹
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۶:۰۲

من به حدی از بلوغ نرسیده‌ام که مسئولیت یک کودک یا دیگر مسائل دیگر را پذیرا باشم، ‌پس بهتر است برای مدتی جدا از هم زندگی کنیم.

اگر کمی در تقویم سال گذشته مروری کنیم متوجه خواهیم شد که یکی از وقایع مهم سیاسی در عرصه بین‌المللی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بود که در اواخر سال 2008 میلادی انجام شد. ولی این انتخابات با دو رقیب سرسخت دمکرات و جمهوری‌خواه حواشی بسیاری داشت که اهمیت آن کمتر از خود انتخابات نبود. به عنوان مثال می‌توان به حواشی که برای سارا پیلین مشاور مک‌کین به وجود آمد اشاره کرد.

به گزارش «شفاف» البته سارا پیلین به قدری مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته بود که حتی اهمیت وی بیشتر از خود مک‌کین جلوه می‌کرد. ولی یکی از حوادثی که برای وی اتفاق افتاد رسوایی بود که در مورد دختر توجوان وی به نام بریستول پیلین رخ داد و او با وجود این‌که زیر 18 سال سن داشت و ازدواج نکرده بود باردار شد.

به نوشته "یو ‌اس مگزین"، در مصاحبه ای که در یکی از شبکه‌های تلوزیونی آمریکا با "لوی جانستون" انجام شد وی اظهار داشت که سارا پیلین مادر بریستول از رابطه من و دخترش خبر داشت و ما اجازه داشتیم در خانه وی در آلاسکا یک اتاق مشترک داشته باشیم و او از رابطه نامشروع و غیرقانونی ما آگاهی کامل داشت.

جانستون 19 ساله و بریستول پیلین 18 ساله در ماه مارس نامزدی خود را عنوان کردند. شایان ذکر است که نامزدی این دو هنگامی عنوان شد که بریستول باردار بود و در آمریکا نیز بارداری و ازدواج دختران زیر 18 سال غیرقانونی است.

جانسون در این مصاحبه نام بریستول را که بر روی انگشت حلقه خود حک شده بود را نشان داد و گفت: اغلب مواقع او و بریستول روابط نامشروع داشتند.

خواهر جانستون، نیز تصدیق کرد که روابط خانوادگی آنها تحت تاثیر فعالیت‌های سارا پیلین در مبارزات ریاست‌جمهوری آمریکا محدود شده‌‌بود.

وی گفت: ما تصور می‌کردیم بیان این موضوع با مبارزه انتخاباتی مک‌کین ارتباط مستقیم دارد. به همین علت ما هیچ صحبتی در این باره نکردیم و موضوع را مسکوت گذاشتیم.

ماه گذشته جانستون اظهار داشت که پیش از ازدواج با پیلین نیاز دارد که به حد بلوغ برسد یعنی به معنای واقعی کلمه بالغ و مسئولیت پذیر شود.

وی گفت: من به حدی از بلوغ نرسیده‌ام که مسئولیت یک کودک یا دیگر مسائل دیگر را پذیرا باشم، ‌پس بهتر است برای مدتی جدا از هم زندگی کنیم.

به نوشته این مجله، وی برای کاستن بار سنگین بی‌مسئولیتی خود عنوان کرد ما هر دو نتیجه این جدایی را خواهیم دید. ما در حال حاضر دوست هستیم و دوست باقی خواهیم ماند. ما هر دو نسبت به این تصمیم بسیار آرام هستیم و با هم به این نتیجه رسیده‌ایم و در آینده نیز نتیجه این تصمیم را خواهیم دید.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۰۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
0
0
اینکه نوشته اید، رسوایی اخلاقی نیست؛ بلکه مصیبتی است جانگزا که وبال گردن جامعه و زندگی آمریکایی شده است. همین مصیبت بزرگ، دستاوردش میلیونها کودک بی پدر و مادر در جامعه ای سرمایه داری است که اگر نتوانی خرجت را در بیاوری، نابود می شوی. یعنی همه چیز پول است و بس.