کد خبر: ۱۳۷۴۶۰
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۱ - ۰۲:۳۰

«ببار باران بتاب آفتاب»، «همدم»، «ایستگاه مرموز»، «دیوار آجری» و «معجزه باد» ازجمله فیلم‌هایی هستند که آخر هفته از شبکه‌های مختلف سیما پخش خواهد شد.

شبکه‌های سیما برای تعطیلات آخر هفته مصادف با شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هفته جاری، مجموعه‌ای از فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی ایرانی و خارجی و انیمیشن را تدارک دیده است.

** شبکه یک

 
 «میان ماندن و رفتن»

شبکـه یک سیما برای ساعت ۱۶ روز چهارشنبه ۲۲ شهریورماه، فیلم تلویزیونی «می‌ان ماندن و رفتن» به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه‌کنندگی حمید مولوی را برای پخش در نظر گرفته است.

در خلاصه داستان این فیلم تلویزیونی آمده است: مجید، جوانی که همه راه‌های پیش روی خود را برای ادامه زندگی بدون نتیجه می‌بیند، با طلا و دلاری که صاحب‌خانه‌شان در اختیارش گذاشته تا برای دخترش جهیزیه تهیه کند، به سمت قشم فرار می‌کند. دوست صمیمی مجید، عطا که قبلا پا در این راه قرار داده بود توسط شخصی به نام عبدل قرار بود از مرز رد شود اما از او خبری نیست. مجید در قهوه‌خانه دشت یار عبدل را پیدا می‌کند و با او همراه می‌شود.

فیلم تلویزیونی «می‌ان ماندن و رفتن» از تولیدات مرکز سیما فیلم در سال ۱۳۹۰ساخته شده است.

 

 «هویت پنهان»

 

فیلم سینمایی «هویت پنهان» به کارگردانی پااولو بارزمن، محصول سال ۲۰۱۱ کانادا، پنجشنبه ۲۳ شهریور ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی روبین لیولی ولورن دیین خواهید دید؛ سیمون می‌لر پدر یک خانواده ۴ نفره است که مرتبا به مسافرت‌های شغلی می‌رود. خانواده‌اش فکر می‌کنند که او یک تاجر است، اما او یک مامور مخفی ویژه پلیس می‌باشد. در یک عملیات سیمون می‌لر گروگان گرفته می‌شود و خانواده‌اش توسط چند افسر روسی مورد تعقیب قرار می‌گیرند.

 
 «دسته بازندگان»

 
ساعت ۱۶ روزجمعه ۲۴ شهریورماه فیلم تلویزیونی «دسته بازندگان» به کارگردانی بهرنگ توفیقی از شبکـه یک سیما پخش خواهدشد.

در خلاصه این فیلم می‌بینیم دزدی در هنگام سرقت از خانه‌ای به گمان اینکه فقط پیرمرد و پیرزنی ساکن آن هستند توسط اعضای خانه دستگیر شده و اعضای خانه در هنگام بازرسی متوجه مقادیر زیادی پول و طلا در ساکش می‌شوند. با این سوء تفاهم با دزد در اجناس دزدیده شده شریک می‌شوند اما بعد‌ها دو نفر که خود را بعنوان پلیس معرفی می‌کنند به دنبال اجناس و پول‌ها می‌آیند اما با حضور خود دزد لو می‌رود.

مسعود کرامتی، خسرو فرحزادی، مهرداد فلاحت گر و مهدی صباغی در فیلم تلویزیونی «دسته بازندگان» ازتولیدات سال ۱۳۹۰ مرکزسیما فیلم به عنوان بازیگران اصلی بازی کرده‌اند.
 

** شبکه دو

 
 «رازهای زندگی»

 
فیلم سینمایی «رازهای زندگی» به کارگردانی جری سیکوریتی و تهیه‌کنندگی گابریلا مارتینلی‌، محصول سال ۲۰۰۴ کشور کانادا، چهارشنبه ۲۲ شهریورماه ساعت ۱۷: ۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

دراین فیلم خواهید دید: ویتو پسربچه‌ای است که در یک روستا در ایتالیا با مادرش کریستل زندگی می‌کند، پدراو یک سرباز کانادایی است که به جنگ رفته، ترِنا معلم مدرسه ویتو است، همسر ترنا نیز که ماریو می‌باشد به جنگ رفته است، این دو زن تنها در روستای واله دل سول زندگی می‌کنند، کریستل پس از آخرین ملاقاتی که با شوهر خود داشته است باردار می‌شود، مردم این روستا از اینکه کریستل با یک مرد خارجی، آن هم یک مرد کانادایی که با کشور آن‌ها در جنگ است ازدواج کرده است بسیار عصبانی هستند، از این رو «کریستل» و «ویتو» را آزار می‌دهند.
 

 «معجزه باد»

 
فیلم سینمایی «معجزه باد» به کارگردانی مایکل سالومون و تهیه‌کنندگی اوا مونلی و الن اسپربر، پنجشنبه ۲۳ شهریور ساعت ۱۴: ۳۰ درقالب برنامه «سینما آفتاب» ازشبکه دو سیما پخش می‌شود.

داستان این فیلم سینمایی درمورد هری نوجوانی است که برای گذراندن تعطیلات به همراه پدرش به آفریقا سفر می‌کند و در آنجا با دختری به نام نونی و جوانی بومی به نام گابو آشنا می‌شود. در آفریقا شکارچیان غیرمجاز به شکارفیل اقدام و عاج آن‌ها را قاچاق می‌کنند. والدین هری و نونی از این ماجرا خبردار و توسط شکارچیان کشته می‌شوند.

اتان امبری، سارل بوک و جک تامپسون درفیلم سینمایی «معجزه باد»، محصول سال ۱۹۹۳ آمریکا بازی کرده‌اند.
 

 «دیوار آجری»

 
فیلم سینمایی «دیوار آجری» به کارگردانی و تهیه کنندگی مجید رضا مصطفوی، جمعه ۲۳ شهریور‌ماه ساعت ۱۷: ۳۰ از شبکه دو پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: ادیب بهداد زنی ۳۵ ساله، فارغ التحصیل معماری در اثر مرگ پسر۷ ساله‌اش دچار بیماری روحی روانی شده است و گذشته و خاطرات شیرین مشترک با همسرش مهندس حسام امیرالرعایا را فراموش کرده است و با مصرف بیش از حد داروهای تجویز شده توسط پزشکان مختلف در نوعی توهم و انزوا به سر می‌برد، تا اینکه آزار و اذیت ناخواسته او برای اطرافیان سبب می‌شود. همسرش او را به یک کلینیک جدید برده و با یک روانپزشک معتمد به نام دکتر عتیقه چی آشنا می‌شوند. طبق تجویز پزشک ادیب در کلینیک بستری می‌شود و درمان جدید بدون دارو بر روی او آغاز می‌گردد و دکتر به این نتیجه می‌رسد که ادیب گذشته پر احساس خود را به فراموشی سپرده و باید خاطراتش را به او یادآوری کرد.

مجید مشیری، مریم مقدم و امید می‌رعلایی ازجمله بازیگرانی هستند که درفیلم سینمایی «دیوارآجری» محصول سال ۱۳۸۷ به ایفای نقش پرداختند.

 
 «ایستگاه مرموز»

 
فیلم تلویزیونی «ایستگاه مرموز» به کارگردانی مصطفی هنرور و تهیه‌کنندگی رضا سبحانی، جمعه ۲۳ شهریورماه ساعت ۲۳ از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.

داستان فیلم تلویزیونی «ایستگاه مرموز» ازاین قرار است که: حسینی، نویسنده، گزارشگر روزنامه و بازیگر تئا‌تر است. او گزارشی را دربارۀ اختلاس مجریان پروژه‌ای، تنظیم کرده که به علت سهیم بودن طالبی مدیر مسئول روزنامه در آن، وی با چاپ این نوشته مخالفت می‌کند. طالبی، ادامه فعالیت حسینی در روزنامه را مشروط، به همراهی با اندیشه و پیروی محض از خواسته‌های خود کرده، از او می‌خواهد، مانند خودش، زندگی را، بر اساس منافع و سودجویی‌های مادی، سامان دهد. حسینی، اگر چه بر خواسته‌های خویش، برای چاپ گزارشش پافشاری می‌کند، لیکن، زینت (همسر حسینی) انبوه مشکلات مالی‌ای که دارند به او یادآوری کرده، او را ناگزیر می‌کند، تن به خواسته‌های طالبی داده و از نشر گزارش در جراید دیگر نیز، خودداری کند. حسینی، برخلاف می‌لش وعده می‌دهد تا خواسته همسرش را محقق گرداند.

رضا برات‌زاده، پرستو گلستانی و محبوبه بیات درفیلم تلویزیونی «ایستگاه مرموز» به ایفای نقش بازی کرده‌اند.

 
** شبکه سه

 
 «همدم»

 
فیلم تلویزیونی «همدم» چهارشنبه ۲۲ شهریورماه ساعت ۱۱: ۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم درباره سیامک مرد جوانی است که در ماه مبارک رمضان با ماشین مدل پائین خود کارمی‌کند. مسافری بنام سید محمد باعث می‌شود او چند روزی را دور از خانواده و شهر در یک امامزاده بسر ببرد و شاهد اتفاقاتی در امامزاده باشد.

هومن برق نورد، مهدی فقیه و شقایق نوروزی در فیلم تلویزیونی «همدم» به کارگردانی آرش می‌راحمدی و تهیه‌کنندگی حسن جامجو به عنوان بازیگران اصلی حضور داشتند.

 
 «ببار باران بتاب آفتاب»
 

شبکه سه سیما چهارشنبه ۲۲شهریورماه ساعت ۱۴: ۳۰ فیلم سینمایی «ببار باران بتاب آفتاب» به کارگردانی یون کی لی را برای پخش در نظر گرفته است.

در خلاصه داستان فیلم با بازی هیون بین، جونگ وو‌ها وهوی اک کیم آمده است: زن جوانی به نام یانگ شین قصد دارد تا بعد از پنج سال از همسرش جی ساک جدا شود، او احساس می‌کند که دیگر علاقه‌ای به زندگی با شوهرش ندارد و قرار می‌شود تا او در یک روز تعطیل وسایلش را از آن خانه جمع کند و برادرش نیز در پایان روز به دنبال او بیاید و به او برای بردن وسائل کمک کند؛ آن روز یک روز بارانی است و هوا‌شناسی هم طوفان پیش بینی کرده است. درطول روز یانگ به آرامی مشغول جمع آوری وسایلش می‌شود و با دیدن بعضی از آن‌ها به یاد خاطرات مشترکش با جی می‌افتد.

فیلم سینمایی «ببار باران بتاب آفتاب» محصول سال ۲۰۱۱ کره در ژانر خانوادگی ساخته شده است.

 
 «فرار»

 
فیلم سینمایی «فرار» به کارگردانی جمشید حیدری و با بازی نعمت حقیقی، مهدی فخیم‌زاده و کلاوس برگر، چهارشنبه ۲۲شهریورماه ساعت ۲۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: با آغاز جنگ ایران و عراق پسر آقا کمال که تازه ازدواج کرده است به جبهه می‌رود و شهید می‌شود، اما علی پسرآقا رحمت که در همسایگی آنهاست تاب مشکلات زندگی را نمی‌آورد و به طور غیر قانونی از مرز می‌گذرد و به آلمان غربی می‌رود. در آنجا با شخصی به نام مصطفی که سال‌ها پیش به اروپا رفته و با جیب بری زندگی می‌کند آشنا می‌شود. علی پس از مدتی زندگی در وطن را ترجیح می‌دهد و به ایران باز می‌گردد. موقعی که به خانه باز می‌گردد پدرش به جبهه رفته است. او در جستجوی پدر راهی جبهه می‌شود.

 
 «فهرست»

 
شبکه سه سیما پنجشنبه ۲۳ شهریورماه ساعت ۱۱: ۳۰ فیلم سینمایی «فهرست» به کارگردانی کریستین فیور را بازپخش می‌کند.

فیلم سینمایی «فهرست» محصول سال ۲۰۰۹ با بازی کلر بروترا و اریک کانتونا در فرانسه ساخته شده است.

 
 «یو ۸۶۴»

 
فیلم سینمایی «یو ۸۶۴» به کارگردانی تورنستن نا‌تر، محصول سال ۲۰۱۱ آلمان، پنجشنبه ۲۳ شهریورماه ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با بازی رزماری فندل و یون کاترفیلد آمده است: با پیدا شدن بقایای زیر دریایی آلمانی مربوط به جنگ جهانی دوم در آبهای نروژ داستان آغاز می‌شود.

 
 «دشمن پشت دروازه‌ها»

 
فیلم سینمایی «دشمن پشت دروازه‌ها» به کارگردانی جین جاکواز و با بازی جو لاو و اد هریس، پنجشنبه ۲۳ شهریور‌ماه ساعت ۲۳: ۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در فیلم سینمایی «دشمن پشت دروازه‌ها» محصول ۲۰۰۱ خواهید دید: واسیلی زایتسف یک تک تیرانداز از ارتش روسیه می‌باشد که آلمانی‌ها قصد دارند، او را به قتل برسانند. آن‌ها از طرف دانی لف دوست واسیلی که به دختری به نام تانیا علاقه‌مند است، پس از اطلاع از علاقه دختر به واسیلی طی نامه‌ای به فرمانده مافوق سابقه او را خراب می‌کند.

 
 «دان ۲»

 
فیلم سینمایی «دان ۲» جمعه ۲۴ شهریورماه ساعت ۱۱: ۳۰ از شبکه سه سیما بازپخش می‌شود.

این فیلم به کارگردانی فرهان اختر، محصول سال ۲۰۱۱ کشور هند است و شاهرخ‌خان و فلورایان لوکاس در آن ایفای نقش کرده‌اند.

دراین فیلم باموضوع حادثه‌ای و طنز خواهید دید:‌دان یکی از بزرگ‌ترین خلاف کارانی است که پلیس سالهاست به دنبال دستگیری اوست.
 

 «راه من»
 

فیلم سینمایی «راه من» جمعه ۲۴ شهریورماه ساعت ۱۴: ۳۰ از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: دو دونده به نام‌های تات ژاپنی و جون کره‌ای که از کودکی رقبای سرسختی برای یکدیگر بوده‌اند در زمان جنگ جهانی دوم مجبور می‌شوند تا برای ارتش ژاپن در مقابل اتحاد جماهیر شوروی بجنگند.

دانگ جونگ یان و جو اداجیری درفیلم سینمایی «راه من» به کارگردانی لی جیو کانگ محصول سال ۲۰۱۱ کشور کره جنوبی هنرمندی کرده‌اند.

 
 «کوسه در ونیز»

 
فیلم سینمایی «کوسه در ونیز» جمعه ۲۴شهریورماه ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم می‌بینیم: دیوید یک استاد دانشگاه در استرالیا است. پدرش نیز استاد باستان‌شناسی است که توسط گروهی آمریکایی در ونیز برای باستان‌شناسی زیر آب استخدام شده است. پدر دیوید در نزدیکی پیدا کردن یک لوح توسط کوسه کشته می‌شود. دیوید و نامزدش برای شناسایی به ونیز می‌روند.

فیلم سینمایی «کوسه در ونیز» به کارگردانی دنی لرنر، محصول سال ۲۰۰۸ آمریکا بازی کرده‌اند.

 
** شبکه چهار

 
فیلم سینمایی «به رنگ حضور» به کارگردانی مهدی تبریزی و تهیه‌کنندگی مشترک مهدی تبریزی و شبنم شکوفان، چهارشنبه ۲۲ شهریورماه ساعت۲۰: ۳۰ از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد.

این فیلم با بازی محمود مقامی و ولی‌اله مومنی، داستان رزمنده جانبازی به نام آقای رفعت است که مسئولیت حسینه‌ای به او سپرده می‌شود اما به علت کمبود هزینه لازم جهت تکمیل شدن و آماده کردن آن برای مراسم عزای امام حسین (ع) در ماه محرم فکرو خیال آقای رفعت را درگیر کرده است.

 
 «خوش آمدی»

 
فیلم سینمایی «خوش آمدی» به کارگردانی ایو آنشر، محصول سال ۲۰۰۸ کشورهای فرانسه و بلژیک، پنجشنبه ۲۳ شهریورماه ساعت ۱۶ ازشبکه چهارسیما بازپخش می‌شود.

درخلاصه داستان فیلم سینمایی «جلوه زنبق» با بازی تیری لرمیت آمده: متنی پسری بلژیکی و جوان است که به ادبیات علاقه دارد اما خیال‌پردازی و رویابانی برای او دردسر آفرین است و مجبور به تغییر مدرسه خود می‌شود. او با مادرش زندگی می‌کند و مادر به او می‌گوید پدرش کشته شده است، اما او همواره به دنبال گذشته خود است.

 
 «اسب تورین»

 
فیلم سینمایی «اسب تورین» به کارگردانی بلاتار اگنس رانیتزکی، جمعه ۲۴ شهریورماه ساعت ۲۰: ۳۰ درقالب برنامه «سینما ۴» ازشبکه چهارسیما تقدیم علاقه‌مندان می‌شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده است: پیرمردی به همراه اسب و دختر جوانش در کلبه‌ای دور افتاده در سرمایی سخت زندگی می‌کنند. در حالی که روزمرگی زندگی و باد و کوران، آن‌ها را به پوچی و ناامیدی رسانده است؛ اسبشان بیمار شده؛ آب چاه خشک شده؛ تصمیم به سفر می‌گیرند. آن‌ها روزهای متمادی مقابل پنجره خانه می‌نشینند منتظر سر رسیدن مرگشان می‌شوند.

جونز درزسی و اریکا بک درفیلم سینمایی «اسب تورین» محصول سال ۲۰۱۱ مجارستان به ایفای نقش پرداختند.
 

** شبکه تهران

 
 «رویای پرواز»

 
۹ صبح روز چهارشنبه ۲۲ شهریورماه انیمیشن «رویای پرواز» به کارگردانی سئونگ یان اوه، محصول سال ۲۰۱۱ کره جنوبی، در قالب برنامه «تماشاخانه» مه‌مان بچه‌های شبکه تهران خواهد شد.

دراین انیمیشن با بازی سو ری مون، سئونگ هو یو و اونجیونگ کیم خواهید دید: مرغک زیرک آرزو دارد که از مرغداری مزرعه خارج شود و زندگی در آزادی را تجربه کند.

پنجشنبه ۲۳ شهریورماه ساعت ۱۳: ۳۰ انیمیشن «مرغ زیرک» ازاین شبکه بازپخش می‌شود.

 
 «آسمان سوم»

 
چهارشنبه ۲۲شهریورماه ساعت ۱۳: ۳۰ فیلم سینمایی «آسمان سوم» به کارگردانی سلیور ایسموخامدوف، محصول سال ۲۰۰۸ کشور روسیه، از شبکه تهران پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم سینمایی «آسمان سوم» آمده است: یکی از پروازهای فرودگاهی به علت نقص فنی لغو شده اما تعدادی از مسافران این پرواز اعتراض دارند و می‌خواهند پروازشان به تعویق نیفتد.

النا ولادومیرسکایا وپاسترویچ النا در فیلم سینمایی «آسمان سوم» بازی کرده‌اند.

 
 «‌چرخ و فلک جادویی‌»

 
۹ صبح روز جمعه ۲۴ شهریورماه انیمیشن «‌چرخ و فلک جادویی‌» درقالب برنامه «تماشاخانه» از شبکه تهران پخش خواهد شد.

موضوع این فیلم داستان چرخ و فلکی است که اگر به دست جادوگری بدجنس به نام زیباد بیفتد، همه جا را به یخ تبدیل می‌کند. به همین جهت دوگال (یک سگ کوچک پشمالو) به همراه دوستانش با کمک یکدیگر به مبارزه با موجود بدجنس (زیباد) می‌پردازند.

 
 «شبح گرگ»

 
ساعت ۱۳: ۳۰ روز جمعه ۲۴ شهریورماه فیلم سینمایی «شبح گرگ» به کارگردانی تودور چاپکانوو روی آنتن شبکه تهران می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: ماریا بنت وکیلی است که به شهرزادگاهش بازگشته تا برای شرکت نفتی هولترکس کار کند که ریاست آن را مردی بد طینت و سود جو به نام استارک به عهده دارد. یک شب هنگام کار کردن کارگران در خارج شهر آن‌ها به شیئی عجیب برخورد می‌کنند و استارک دستور انهدام آن را به کارگران می‌دهد.

لیونور وارلا، رابرت پیکاردو، مارک مککالی و استیو ریویز درفیلم سینمایی «شبح گرگ» محصول سال ۲۰۱۰ آمریکا بازی کرده‌اند.

 
** شبکه شما

 
فیلم تلویزیونی «شریف» به کارگردانی قاسم انصاری و تهیه‌کنندگی علی اصغر زارع، چهارشنبه ۲۲ شهریورماه ساعت ۱۳: ۳۰ از شبکه شما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی جمشید جهانزاده، رضا فیاضی، بهناز جعفری و مارال اصغریان آمده: شریف، جوان بلوچ، با ضمانت سلطان، سروان اداره آگاهی از زندان خارج می‌شود تا در مراسم تدفین پدرش شرکت کند. شریف، به جرم قتل پیروز، برادر قادر و نادر، به زندان افتاده است.

 
 «صبح صادق»

 
فیلم تلویزیونی «صبح صادق» به کارگردانی عباس رنجبر و تهیه کنندگی پریوش کاشانی، پنجشنبه ۲۳ شهریورماه ساعت ۲۳ از شبکه شما روی آنتن می‌رود.

داستان فیلم از این قرار است که: قتل دختری به نام عاطفه که یک بازیگر تئا‌تر است، پرونده مختومه‌ای به نام «پرونده تام انگشتی» را می‌گشاید که درباره قاتل زنجیره‌ای است که پس از اقدام به قتل افراد بی‌گناه انگشت آن‌ها را قطع می‌کرده است. عاطفه قرار بوده همسر طا‌ها، پسر بازپرس امیر علی ایران پناه شود که سال‌ها پیش در زابل مامور رسیدگی به پرونده تام بوده و در آن زمان شخصی به نام جابر تهامی معروف به تام انگشتی را از میان برده است.

سعید نیکپور، فریبا متخصص، محمود رضا قدیریان و رضا بابک درفیلم تلویزیونی «صبح صادق» بازی کرده‌اند.

 
 «پاییزدر ایوان خانه نشسته است»

 
فیلم تلویزیونی «پاییز در ایوان خانه نشسته است» به کارگردانی اکیر شهبازی و تهیه‌کنندگی آناهیتا کبیرکوه، جمعه ۲۴ شهریورماه ساعت ۱۳: ۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

دراین فیلم با بازی مهدی حکیمی، محسن صیفی و رقیه اصلانی کئولی می‌بینیم: مراد با گرفتن پرنده و فروش آن روزگار می‌گذراند. مراد و همسرش دختری معلول به نام ساره و پسری به نام سبحان دارند. مراد امیدی به درمان ساره ندارد، اما همسرش نا‌امید نیست.

 
** شبکه نمایش

 
فیلم‌های سینمایی «نامه‌هایی به خدا»، «شهر مرزی» و «جنایت سفارشی» و فیلم تلویزیونی «یازده دقیقه و سی ثانیه» چهارشنبه ۲۲ شهریورماه ساعت ۱۳: ۲۰، ۲۱، ۲۳ و ۱۷ ازشبکه نمایش پخش می‌شود.

فیلم سینمایی «گاندی» که هفته گذشته از شبکـه یک سیما روی آنتن رفت، چهارشنبه ۲۲ شهریورماه ساعت ۱۹از شبکه نمایش بازپخش می‌شود.

فیلمی زندگینامه‌ زندگی ماهاتما گاندی، رهبر جنبش مقاومت بدون خشونت هند در زمان استعمار توسط بریتانیا در نیمه اول قرن بیستم، جنبش عدم تعهد تحت تأثیر جهان بینی ماهاتما گاندی نیز قرار داشت.

قسمت ۱۲، ۱۳و ۱۴ انیمیشن «فوتبالیست‌ها» چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۵ برای کودکان ونوجوانان از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 
 «هواپیما‌ها، قطار‌ها و اتومبیل‌ها»

 

فیلم‌های سینمایی «هواپیما‌ها، قطار‌ها و اتومبیل‌ها»، «هفت شب»، «سرنوشت»، «بچه‌های جاسوس ۴» و «‌قدرت مطلق» پنجشنبه ۲۳ شهریورماه ساعت ۱۳: ۲۰، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳

از شبکه نمایش پخش خواهد شد.
 

 «زنده از پیپلی»

 
فیلم سینمایی «زنده از پیپلی» به کارگردانی آنوشا ریزیوی و با بازی اومکار داس مانیک پوری و راگ هاویر یاداف، محصول سال ۲۰۱۰ کشور هند، که تیرماه سال جاری از شبکه سه پخش شد، جمعه ۲۴ شهریورماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش بازپخش می‌شود.

داستان فیلم ازاین قرار است که: ناتا و بودتیا دو برادر فقیر کشاورز هستند که به علت نداشتن سرمایه ازبانک وام می‌گیرند، اما محصول بدست آمده کفاف بدهی‌های آن‌ها را نمی‌دهد و بانک می‌خواهد زمین آن‌ها را تصاحب کند. دو برادر به هر دری می‌زنند، نمی‌توانند پول تهیه کنند، اما آن‌ها می‌شنوند که دولت به هر کشاورزی که خودکشی کند صد هزار روپیه می‌دهد.

 
 «برج سوزان»

 
فیلم سینمایی «برج سوزان» به کارگردانی راینرمـت سوتانی، جمعه ۲۴ شهریورماه ساعت ۲۱از شبکـه نمایش روی آنتن می‌رود.

در خـلاصه داستـان فیـلـم آمــده: «کایتا» که دختر رئیس آتش نشانی است در رستورانی که در یک برج بلند ساخته شده کار می‌کند. براثر اتصال برق برج آتش می‌گیرد وعده زیادی از مهمانان رستوران درآتش محاصره می‌شوند. بنابراین آتش نشانی برای نجات آن‌ها راهی محل می‌شود.

استفان لوکا و سیلک بودِ نبِندِردر فیلم سینمایی «برج سوزان» محصول سال ۲۰۰۷ آلمان بازی کردند.

 
 «جک کانگورو»، «تنهادلخوشی من» و «رفتگان»
 

فیلم‌های سینمایی «جک کانگورو»، «تن‌ها دلخوشی من» و «رفتگان» روز جمعه ۲۴ شهریورماه ساعت ۱۳: ۲۰، ۱۷ و ۲۳ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: