کد خبر: ۱۳۸۲
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۸۸ - ۰۹:۵۰

سخنگوي جبهه مشاركت ايران اسلامي: در عرصه انتخابات با تاکيد بر شعار «تغيير سازنده» حضور خواهيم داشت.

سخنگوي جبهه مشاركت ايران اسلامي خبر داد: در نشست روز شنبه اين تشكل تصميم نهايي خود درباره انتخابات آتي را با توجه به شرايط جديد اتخاذ کرديم.

به گزارش خبرگزاي دانشجويان ايران حسين كاشفي گفت: دومين نشست مشترک شوراي مرکزي، دفتر سياسي و روساي مناطق جبهه مشارکت ايران اسلامي به نيابت از کنگره يازدهم حزب براي اتخاذ تصميم در رابطه با انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري روز شنبه با حضور اکثريت قاطع اعضا تشکيل شد و پس از بحث و بررسي 6 ساعته به جمع‌بندي نهايي در رابطه با موضع حزب در انتخابات آتي دست يافت.

وي ادامه داد: پس از رخدادهايي که به انصراف آقاي خاتمي از نامزدي در انتخابات انجاميد نخستين نشست مشترک در آخرين روز کاري سال گذشته برگزار شد و اعضاي نشست مشترک با ابراز تاسف از روندي که منجر به کناره‌گيري آقاي خاتمي از انتخابات شد، تصميم‌گيري در مورد موضع حزب در انتخابات آينده را موکول به بررسي‌هاي بيشتر و رايزني و ارزيابي فضاي انتخاباتي در سراسر کشور نموده و تصميم‌گيري را به نشست آتي موکول نمودند.

وي در عين حال خاطرنشان كرد: در نشست روز شنبه، پس از استماع گزارش مسوولان مناطق 31گانه حزب از جمع‌بندي نظرات اعضا در سراسر کشور و پس از بحث و بررسي پيرامون پيشنهادهاي مناطق، اعضاي شوراي مرکزي و دفتر سياسي، نهايتا حزب با اکثريت قاطع در مورد ادامه حضور جبهه مشارکت در عرصه انتخابات با تاکيد بر شعار «تغيير سازنده» و فعال ماندن اعضا و هواداران در جهت تحقق اين شعار به جمع‌بندي رسيد.

سخنگوي جبهه مشاركت ايران اسلامي گفت: در اين جمع‌بندي مقرر در شرايط به وجود آمده حال حاضر، ضمن اظهار نظر مثبت نسبت به نامزدي جناب آقاي مهندس ميرحسين موسوي، بر ادامه تلاش حزب در جهت پيگري مساله به اجماع رسيدن کانديداهاي موجود منتسب به جريان اصلاحات بر اساس مکانيزم نظرسنجي تاکيد شده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار