کد خبر: ۱۴۰۷
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۴:۲۷

در ترکيب نهايي کادر فني تيم ملي، سرمربي تيم ملي محمود ياوري خواهد بود و منصور ابراهيم زاده نيز به عنوان مربي معرفي گرديده است. از سوي ديگر حشمت مهاجراني به عنوان مدير فني و منصور پور حيدري به عنوان سرپرست تيم معرفي گرديدند. همچنين افشين قطبي به عنوان مشاور وآناليزور معرفي گرديده است.

پس از انجام دو جلسه بين برخي از پيشکسوتان و مسوولان فدراسيون فوتبال سرانجام گزينه سرمربيگري تيم ملي مشخص شد.

به گزارش کلمه، در بحثي که طي دو جلسه فشرده با مديران فدراسيون فوتبال با پيشکسوتان فوتبال کشور انجام شد، بحث چهار گروه از مربيان مطرح گرديده است. در ابتدا مربيان جوان داخل کشور که عملکرد خوبي در مسابقات ليگ برتر داشته‌اند و پس از آن حضور مربيان پيشکسوت در راس کادر فني پيش نهاد گرديده است. حضور مربيان ايراني شاغل در خارج از ايران نيز پيشنهاد بعدي پيشکسوتان بود که مورد قبول واقع نشده است. در نهايت هم در خصوص حضور مربيان خارجي در تيم ملي بحث گرديده است که اين گزينه نيز به دليل روند قانوني طولاني مدت از بين گزينه‌ها حذف گرديده است.

بنابر گزارشات رسيده، ترکيب نهايي کادر فني تيم ملي، که به پيشنهاد پيشکسوتان فوتبال ارائه شده و فدراسيون فوتبال نيز آن را پذيرفته است، سرمربي تيم ملي محمود ياوري خواهد بود و منصور ابراهيم زاده نيز به عنوان مربي معرفي گرديده است. از سوي ديگر حشمت مهاجراني به عنوان مدير فني و منصور پور حيدري به عنوان سرپرست تيم معرفي گرديدند. همچنين افشين قطبي به عنوان مشاور وآناليزور معرفي گرديده است. اين ترکيب قرار است در برنامه آتي 90 و توسط تاج به صورت رسمي معرفي گردد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار