کد خبر: ۱۴۰۹
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۴:۳۳

میر حسین موسوی قصد داردساخت فیلم تبلیغاتی خود را به یک مستند ساز گمنام و نا آشنا بدهد که در این فیلم با قالبی مستند گونه زندگی، افکار و آرای میرحسین موسوی روایت خواهد شد.

آرایش تازه ستادهای میرحسین موسوی با محوریت جوانان و هنرمندان در حال شکل گیری است.

به گزارش خبرنگار جهان نیوز؛ با انتخاب دکترنجفقلی حبیبی به عنوان رئیس ستاد میرحسین موسوی در تهران که گمانه زنی ها درباره استفاده آخرین نخست وزیر کشور از نیروهای سال خورده و غیر جوان را افزایش داده بود اعضای ستاد انتخاباتی میر حسین موسوی قرار است برای جوانگرایی و تقویت حضور نیروهای تازه نفسف احسان باکری فرزند شهید باکری را به عنوان رئیس ستاد جوانان میرحسین موسوی انتخاب کنند.

هم چنین از دیگر سو خبر می رسد که میر حسین موسوی قصد دارد ساخت فیلم تبلیغاتی خود را به یک مستند ساز گمنام و نا آشنا با نام احمد جوانبخت بدهد که در این فیلم با قالبی مستند گونه زندگی، افکار و آرای میرحسین موسوی روایت خواهد شد.

تا به امروز ترکیب فعالان ستادهای میر حسین موسوی به گونه ای بوده است که کمتر از ظرفیت های جوانان هوادار مهندس موسوی استفاده شده و همین امر موجب سردی و حاکم شدن آرامش چند هفته ای بر ستاد های انتخاباتی نامزد جناح اصلاح طلب شده بود که به نظر می رسد نزدیکان موسوی قصد دارند استراتژی انتخاباتی و تبلیغاتی خود را تغییر داده و به سمت جوانگرایی و افزایش تحرکات خود حرکت کنند.

گفتنی است که رئیس ستاد انتخاباتی میر حسین موسوی در بوشهر نیز اخیرا استعفای خود را تقدیم اعضای ستاد مرکزی انتخاباتی مهنس موسوی نموده بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار