کد خبر: ۱۴۱۰۶۶
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۱ - ۰۹:۵۱
معاون سازمان اوقاف خبر داد

معاون نیروی انسانی و توسعه پشتیبانی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور از انجام عملیات عمرانی در 2 هزار بقعه کشور خبر داد.

شفاف - انزلی: حمیدرضا ابراهیمی در سومین جشنواره فرهنگی‌ ورزشی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در این شهرستان با اشاره به اهداف برگزاری جشنواره اظهار کرد: سازمان اوقاف برای ایجاد شفافیت و جلب اعتماد عمومی با برگزاری این جشنواره گام بزرگی برداشته است.

وی افزود: برگزاری این جشنواره تحرک و پویایی کارکنان را به دنبال دارد تا در انجام امور محوله با نشاط باشند ضمن اینکه شادابی و سلامت اصحاب وقف از اهداف مهم این جشنواره است.

معاون سازمان اوقاف و امور خیریه کشور ورزش را برای کسب آمادگی جسمانی در خدمت بیشتر کارکنان سازمان اوقاف مفید دانست و گفت: خانواده اوقاف همواره برای خدمت خالصانه آماده هستند و در این راستا تلاش می‌شود تا با ورزش نیرومندتر شویم و خدمت خود را خالصانه‌تر کنیم.

وی به موفقیت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه کشور اشاره کرد و گفت: سامانه ورود اطلاعات سازمان یکی از بهترین سامانه‌های فضای مجازی در بین وزارتخانه‌ها و دیگر سازمان‌های دولتی است به طوریکه در بازدید برخی وزرا و روسای سازمان‌ها از این سامانه تاکید کردند یکی از سایت‌های برتر جشنواره شهید رجایی در بخش دولت الکترونیک می‌شود.

ابراهیمی بازنگری سیستم سازمان که از سال 63 به مدت 28 سال تغییری نکرده بود را از توفیقات این نهاد برشمرد و یادآور شد: این امر به‌زودی به تمام استان‌ها ابلاغ می‌شود تا طبق آن پیش روند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: