کد خبر: ۱۴۱۸
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۶:۳۴

حمید برهانی در دیدار نوروزی با مدیران و مسئولان بانک صادرات، کارنامه عملکرد سال گذشته این بانک را بررسی و اهداف آتی این بانک را تشریح کرد.

مدیر عامل بانک صادرات ایران ضمن تبیین برنامه های سال 88 ، از آمادگی این بانک برای خصوصی شدن در راستای اجرای اصل 44 قانون اساسی خبر داد.

به گزارش مهر، حمید برهانی در دیدار نوروزی با مدیران و مسئولان بانک صادرات، کارنامه عملکرد سال گذشته این بانک را بررسی و اهداف آتی این بانک را تشریح کرد.

وی از رشد 19 درصدی منابع، کاهش چشمگیر مطالبات معوق، به کارگیری افزونتر فن آوریهای جدید بانکداری، ارایه خدمات نوین بانکی، افزایش طرحهای پژوهشی و تحقیقاتی و دستیابی به اهداف تعیین شده، به عنوان مهمترین دستاوردهای سال 87 بانک صادرات ایران یاد و خاطر نشان کرد: بانک صادرات سالی پربار و آینده ای درخشان را در پیش رو خواهد داشت.

برهانی سال 88 را نقطه عطفی برای بانک صادرات خواند و گفت: در راستای اجرای اصل 44 قانون اساسی، بانک صادرات ایران کلیه مقدمات لازم را جهت خصوصی شدن و ورود به بازار بورس انجام داده است و می کوشد با ورود به عرصه خصوصی شدن بیش از پیش در عرصه توسعه اقتصادی کشور و آبادانی میهن اسلامی موثر باشد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: