کد خبر: ۱۴۲۸
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۹:۰۶

روشن است كه دكتر احمدی‌نژاد برای گرفتن رای مجدد از مردم، هیچ‌گاه از رهبری هزینه نكرده و نخواهد كرد.

جوانفکر گفت: سوابق درخشان مدیریتی دكتر احمدی‌نژاد اثبات می‌كند كه او نه تنها در موضع ریاست جمهوری بلكه در مناصب پیش از آن نیز كوشیده است به عنوان بازویی توانمند و كارآمد در خدمت سیاست‌ها و پیشبرد منویات رهبری عمل كند. به این ترتیب روشن است كه دكتر احمدی‌نژاد برای گرفتن رای مجدد از مردم، هیچ‌گاه از رهبری هزینه نكرده و نخواهد كرد.

به گزارش ایلنا مشاور مطبوعاتی رئیس جمهور با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در آخرین روزهای سال گذشته مبنی بر اینكه حمایت من از دولت‌ها موضع انتخاباتی نیست و این‌كه برخی افراد در دفاع از دولت نهم ، به حمایت‌های مقام معظم رهبری از این دولت اشاره می‌كنند, گفت: این رویكرد رهبر معظم انقلاب ، برای مردم و صاحبان فكر و اندیشه ، امری كاملا بدیهی و طبیعی بود.

علی اكبر جوانفكر افزود: سخنان رهبر معظم انقلاب در این زمینه بسیار شفاف و جامع بود، بنابراین توضیحی بیش از آنچه كه ایشان فرمودند ، وجود ندارد اما در ارتباط با اصل این موضوع ، می‌توان به اهتمام خاص رهبری در جهت رعایت مبانی مدیریت نظام و انقلاب و همچنین حراست از چارچوب‌های اصولی و قانونی در این زمینه ، اشاره كرد. رهبری در نظام جمهوری اسلامی، یك موقعیت ممتاز و بی‌بدیل محسوب می‌شود و آنچه از این جایگاه به جامعه و افكار عمومی انعكاس پیدا می‌كند، از اهمیت و حساسیت فوق العاده‌ای برخوردار است.

جوانفكر خاطر نشان كرد: از همین رو همواره شاهد آن هستیم كه اظهارات، تصمیمات، مواضع، تذكرات، نصایح، هشدارها و رویكردهای رهبری، كاملا قاعده‌مند، منطقی و اصولی بوده و از غنا، استحكام و استدلال عمیقی برخوردار است.

مشاور مطبوعالتی رئیس‌جمهور با بیان اینكه مقام معظم رهبری در بخشی از سخنانشان كه در اولین روز سال نو و در شهر مشهد ایراد كردند، ارتباط حمایت رهبری از دولت‌ها با مساله انتخابات را مردود دانستند, تصریح كرد: این رویكرد رهبر معظم انقلاب ، برای مردم و صاحبان فكر و اندیشه ، امری كاملا بدیهی و طبیعی بود اما قابل انكار نیست كه برخی افراد و جریان‌های سیاسی با القائات سوء و جهت‌دار خود در فضای سیاسی و روانی جامعه، شرایطی را بوجود آوردند تا تاكید و تصریح بر این موضع از سوی رهبری ضرورت پیدا كند و در اولین روز پس از تعطیلات نوروز نیز شاهد بودیم كه همین جریان‌های سیاسی در رسانه‌های خود، از میان انبوه نكات مهم سخنان رهبر انقلاب ، فقط به برجسته سازی این موضع بدیهی و طبیعی رهبری پرداختند.

جوانفكر ادامه داد: از سوی دیگر باید توجه كرد كه به لحاظ ولایت‌پذیری، دكتر احمدی‌نژاد ، الگوی شاخص و برجسته‌ای در میان مسوولان و شخصیت‌های برجسته كشور محسوب می‌شود. رفتار ، گفتار و كردار رئیس‌جمهور همواره بر این اصل استوار بوده كه او با همه وجود تلاش كرده است تا به هیچ‌وجه از جایگاه رفیع رهبری به نفع شخص خود یا دولت متبوعش هزینه نشود.

وی گفت: سوابق درخشان مدیریتی دكتر احمدی‌نژاد اثبات می‌كند كه او نه تنها در موضع ریاست جمهوری بلكه در مناصب پیش از آن نیز كوشیده است به عنوان بازویی توانمند و كارآمد در خدمت سیاست‌ها و پیشبرد منویات رهبری عمل كند. به این ترتیب روشن است كه دكتر احمدی‌نژاد برای گرفتن رای مجدد از مردم، هیچ‌گاه از رهبری هزینه نكرده و نخواهد كرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: