کد خبر: ۱۴۳۶
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۰:۰۲

درپخش اين گونه اخبار سوء نيت وجود دارد.

ایرنا: تهيه کننده و کارگردان سريال حضرت يوسف پيامبر(ع) ،گفت که اين سريال در 45 قسمت تهيه شده و جمعه 21 فروردين ماه مخاطبان شاهد پخش چهل و دومين قسمت از اين مجموعه تلويزيوني خواهند بود.

برخي از خبرگزاري ها و روزنامه ها از پايان سريال حضرت يوسف در جمعه اين هفته خبر داده اند و نوشتند که بعد از پايان آخرين قسمت ،شاهد پخش 3 قسمت از پشت صحنه هاي اين سريال خواهيم بود.

فرج الله سلحشور در واکنش به اين مطالب به خبرنگار ايرنا گفت: درپخش اين گونه اخبار سوء نيت وجود دارد.

وي افزود:سريال يوسف پيامبر (ع ) همانگونه که بارها اطلاع رساني شده است در 45 قسمت آماده پخش است و آخرين قسمت آن 11 ارديبهشت از شبکه اول سيما پخش خواهد شد.
سلحشور، با اشاره به انتشار چنين خبري از برخي روابط عمومي ها تصريح کرد: ظاهرا مسئولين صدا و سيما از تصميم خود بي خبرند و با انتشار اين گونه اخبار ، ابهام ايجاد مي کنند.

تهيه کننده و کارگردان سريال حضرت يوسف (ع) يادآور شد که اين گونه مطالب اگرچه با سوء نيت و با هدف تاثير بر مخاطبان انجام مي شود اما سريال جايگاه خود را در بين مردم پيدا کرده و اطمينان دارم اين مجموعه تلويزيوني با اين ترفندها ، دچار مشکل نمي شود.

سريال حضرت يوسف (ع) به نويسندگي، تهيه کنندگي و کارگرداني فرج الله سلحشور در 45 قسمت از سال گذشته در شبکه اول سيما در حال پخش است و تاکنون 41 قسمت از آن از اين شبکه پخش شده است.

محمود پاک‌نيت، کتايون رياحي، مصطفي زماني، جعفر دهقان، جهانبخش سلطاني، مهوش صبرکن، الهام حميدي، پروانه معصومي،رضا رضوي، اميرحسين مدرس، اردلان شجاع کاوه، زهرا سعيدي، مجتبي بيطرفان از جمله بازيگران اين سريال تلويزيوني هستند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار