کد خبر: ۱۴۳۹۸۹
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۱ - ۰۸:۴۹

عامل جنایت خیابان شهید مدنی تهران شامگاه دیروز در شهر قم دستگیر و بلافاصله به تهران منتقل شد.

عامل جنایت خیابان شهید مدنی تهران شامگاه دیروز در شهر قم دستگیر و بلافاصله به تهران منتقل شد.

حوالی ظهر دیروز مرد جوانی که یک قبضه نیمچه قمه در دست داشت به طرز جنون آمیزی به سوی رهگذران در خیابان مدنی حمله ور شد و تعدادی از عابران را مجروح کرد. مرد ناشناس که به گفته شاهدان ماجرا حالت عادی نداشت در فاصله 700 متری 9 نفر را هدف ضربه های قمه قرار داد و بلافاصله از محل گریخت.

پس از اعلام این موضوع به پلیس ، تیمی از ماموران کلانتری خود را به محل حادثه رساندند و در نخستین گام با کمک امدادگران اورژانس مجروحان را به بیمارستان انتقال دادند.

در حالی که تحقیقات در این رابطه ادامه داشت یکی از مجروحان مرد بر اثر شدت جراحان جان سپرد. با مرگ این مرد 30 ساله موضوع به شهریاری بازپرس ویژه قتل تهران اطلاع داده شد و او به تیم جنائی دستور داد تحقیقات گسترده ای را برای شناسائی فاتل فراری آغاز کنند.

با توجه به حساسیت ماجرا سردار حسین ساجدی نیا – فرمانده انتظامی تهران بزرگ به تیمی از ماموران پلیس آگاهی ، امنیت و پیشگیری ماموریت داد با تجسس های گسترده عاملان این جنایت را دستگیر کنند.

سرانجام شامگاه دیروز متهم در شهر قم شناسایی و دستگیر شد. مرد قمه به دست پس از دستگیری به تهران منتقل و تحت بازجوئی های تخصصی قرار گرفت.

دادستانی تهران نیز با تائید این خبر اعلام کرد پرونده مرد جنایتکار به صورت ویژه در دادسرا رسیدگی و به دادگاه فرستاده خواهد شد.
برچسب ها: جنایت قمه پلیس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۲
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۲
0
0
وی ادامه داد: مدتی نزد پدرم در یک کشتارگاه کار می‌کردم و به همین خاطر کار با چاقو را می‌دانستم. بعد از مجروح کردن مرد قصاب به خیابان آمده و هر فردی که در سر راهم بود، با چاقو می‌زدم، زن یا مرد بودن قربانیان برایم هیچ فرقی نداشت. آخرین قربانی من پسر قوی هیکلی بود که چاقو را گرفت من هم از محل متواری شدم. وقتی به خودم آمدم در قم بودم کمی در آن شهر پرسه زدم بعد هم به یک پاسگاه پلیس رفته و خود را تسلیم کردم.

جای تجسسهای گسترده و شناسایی و..کجاست وقتی یارو اعتراف کرده خودش رفته پاسگاه؟