کد خبر: ۱۴۴۵
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۲:۵۶

پس از دريافت چند گزارش درباره سرقت به عنف گوشي تلفن همراه از شهروندان قمي و با توجه به اهميت موضوع كارآگاهان پليس آگاهي وارد عمل شدند.

پس از چند روز تلاش پيگير و تحقيقات فراوان از سوي كارآگاهان پليس استان قم، پنج نفر از اعضاي گروهي كه در اين استان اقدام به سرقت گوشي تلفن همراه مي‌كردند، به دام افتادند.

به گزارش سرويس ايسنا، سرهنگ حسيني ـ رييس پليس آگاهي استان قم ـ با بيان اين خبر افزود: پس از دريافت چند گزارش درباره سرقت به عنف گوشي تلفن همراه از شهروندان قمي و با توجه به اهميت موضوع كارآگاهان پليس آگاهي وارد عمل شدند.

وي افزود: پس از شنيدن اظهارات مالباختگان و بررسي و تحقيقات ويژه متوجه شدند اين افراد با تشكيل گروهي از سارقان شرور و با به همراه داشتن چاقوي نامتعارف ضمن ضرب و جرح شهروندان و تهديد و درگيري اقدام به انجام اين سرقت‌ها مي‌كردند.

رييس پليس آگاهي استان قم بيان كرد: بلافاصله اقدامات لازم در اين خصوص صورت گرفت و با كنترل دقيق مناطق آلوده و جمع‌بندي اطلاعات به دست آمده، تمام اعضاي گروه شناسايي و در يك عمليات غافلگيرانه و ضربتي هر پنج عضو گروه به دام كارآگاهان پليس افتادند.

وي ادامه داد: پس از انتقال اين افراد به پليس آگاهي متهمان در بازجويي‌ها اعتراف كردند كه در گروه‌هاي سه نفره با شناسايي افرادي كه گوشي‌هاي مدل بالا با خود حمل مي‌كردند، در موقعيتي مناسب يكي از اين گروه‌ها براي سرقت نزد آن‌ها رفته و با انواع شيوه‌ها اقدام به سرقت مي‌كردند.

به گزارش اداره اجتماعي پليس آگاهي ناجا، سرهنگ حسيني عنوان كرد: در برخي موارد نيز با ضرب و شتم مالباختگان اقدام به سرقت جواهر آلات مي‌كردند. ضمن اين كه در بازرسي از مخفيگاه متهمان 10 دستگاه گوشي تلفن همراه كشف و تحويل مالباختگان شد. متهمان با صدور قرار قانوني روانه زندان شدند و تلاش كارآگاهان براي شناسايي مالباختگان ادامه دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: