کد خبر: ۱۴۴۶
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۵:۵۲

در حال حاضر تيم بارسلوناي اسپانيا با 85 گل زده صاحب بهترين خط حمله لاليگا و فوتبال باشگاهي جهان است، اين تيم در پايان هفته بيست و نهم با دريافت 24 گل صاحب تفاضل گل 61+ است كه از اين نظر نيز در ميان باشگاه‌هاي جهان پيشتاز است.

نگاهي به ليگ‌هاي معتبر جهان نشان مي‌دهد كه تيم فوتبال استقلال تهران با به ثمر رساندن 68 گل در ليگ برتر فوتبال ايران صاحب دومين خط حمله برتر جهان پس از بارسلونا است.

به گزارش ايسنا، در حال حاضر تيم بارسلوناي اسپانيا با 85 گل زده صاحب بهترين خط حمله لاليگا و فوتبال باشگاهي جهان است، اين تيم در پايان هفته بيست و نهم با دريافت 24 گل صاحب تفاضل گل 61+ است كه از اين نظر نيز در ميان باشگاه‌هاي جهان پيشتاز است.

اما، پس از بارسلونا در اسپانيا، تيم استقلال تهران در ليگ برتر ايران پس از 31 هفته و با به ثمر رساندن 68 گل صاحب دومين خط حمله برتر باشگاهي در كنار ليگ‌هاي معتبر جهان است. اين تيم 33 گل نيز دريافت كرده و با تفاضل گل 35+ صدرنشين ليگ برتر ايران است.

پس از اين تيم‌ها نيز وولفسبورگ صدرنشين بوندسليگاي آلمان تا پايان هفته بيست و ششم با 58 گل زده سومين خط حمله برتر باشگاهي را در اختيار دارد. تفاضل گل اين تيم نيز 26+ است.

تيم‌هاي گلاسكو رنجرز اسكاتلند، با 59 گل زده، آلكمار هلند با 56 و اينترميلان ايتاليا و الاتحاد عربستان با 55 گل در رده‌هاي بعدي قرار دارند.

در انگلستان بهترين خط حمله با 55 گل در اختيار ليورپول است اما، منچستريونايتد صدرنشين ليگ برتر انگليس نيز 52 گل به ثمر رسانده است.

در لاشامپيونه ليون پس از 30 هفته 41 گل به ثمر رسانده و بهترين خط حمله را دارد و در پرتغال نيز پورتو همين تعداد گل را در 22 هفته وارد دروازه حريفان كرده است.

در آرژانتين سن لورنزو در پايان هفته نوزدهم با 34 گل زده بهترين خط آتش را در ليگ فوتبال اين كشور در اختيار داشته است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار