کد خبر: ۱۴۵۶
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۲:۴۳
لباسی را که هرگزنمی پوشم روی تن من مونتاژمی کنند؛

مونتاژعکس یک نفر، به سخره گرفتن خصوصیات شخصی اوست یا نوشتن در رابطه با زندگی خصوصی یک بازیگر که تازه پایش به این وادی گذاشته، چه واقعیت داشته باشد چه نداشته باشد، تجاوز به حریم خصوصی اوست.

صطفی زمانی بازیگر نقش یوسف در مجموعه یوسف پیامبر می گوید از هر 10 عکسی که مجلات از وی منتشر می کنند هشت تای آن مونتاژ است و حدود دو ماه است که سعی می کند عکس هایش را از کیوسک ها جمع کند.

به گزارش«شفاف» زمانی درباره به شهرت رسیدن خود با بازی در این مجموعه می گوید: باور کنید الان حدود دو ماه است که سعی می کنم عکس هایم را از کیوسک ها جمع کنم چرا که واقعا نمی خواهم وارد این نوع فضا ها شوم. این نوع فضا دنیایی که من برای آینده ام می خواهم نیست.

بازیگر نقش یوزارسیف افزود: از هر 10 عکسی که از من روی جلد بعضی نشریات چاپ شده، هشت تا از آنها مونتاژ است. لباسی را که هرگزنمی پوشم روی تن من مونتاژمی کنند و من بسیار آزار می بینم چرا که نمی خواهم این عکس ها معرف شخصیت من باشد. جالب اینکه وقتی سعی می کنم جلو این اتفاق ها را بگیرم همین حرکت من تبدیل به حاشیه می شود.

وی که با ضمیمه روزانه اعتماد گفت و گو کرده ادامه داد: ای کاش بتوانم از همین جا خواهش کنم به شخصیت افراد احترام بگذاریم. مونتاژعکس یک نفر، به سخره گرفتن خصوصیات شخصی اوست یا نوشتن در رابطه با زندگی خصوصی یک بازیگر که تازه پایش به این وادی گذاشته، چه واقعیت داشته باشد چه نداشته باشد، تجاوز به حریم خصوصی اوست و اگر این اتفاق ها نشانه شهرت است یا شهرت می آورد، من نه می پسندم و نه می گذارم به این نوع شهرت برسم.

گفتنی است زمانی در حال حاضر در فیلم«آل» به کارگردانی بهرام بهرامیان و تهیه کننده گی علی معلم بازی می کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۱
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۳۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
0
2
متأسفانه همین طور است و هیچ کاریش هم نمی شود کرد. افراد سودجو در نشریات زرد و بی محتوا که بیشترشان آدمهایی غیرفرهنگی و بیسواد هستند، برای جذب مخاطب و فروش بیشتر، دست به هر شگردی می زنند. کسی هم جلودار این فضای مسموم و زشت نیست. نشریات زرد دست متولیان را خوانده اند. آنها رندانه با پرهیز از ورود به مسایل سیاسی که معمولاً زود صدایش در می آید، در حاشیه امن قرار می گیرند و فضای فرهنگی را لجن مال می کنند که خطر آن بسی بیشتر از انتقاد در عرصه سیاست است. امروز رفتار بسیاری از دختران و پسران جوان برخاسته از حرکات ضد فرهنگی نشریات زرد است. باید جلو این حرکات گرفته شود. و گرنه همه چیز خراب خواهد شد.
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۳۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
0
2
كاملا حق داره روزنامه ها هم شورشودر ميارن واسه فروش بيشتر هركاري ميكنن
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۰
0
1
از عكسش پيداست كه چقدر راست...