کد خبر: ۱۴۵۸
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۳:۱۶

طرح محسن رضايي در بين اصولگرايان جايي ندارد

عضو ارشد حزب موتلفه اسلامي در خصوص طرح دولت ائتلافي مطرح شده از سوي محسن رضايي گفت: اين طرح در بين اصولگرايان جايي ندارد و اصولگرايان به اين طرح علاقه اي نشان نداده اند.

"حميدرضا ترقي" در گفت وگو با ايرنا تصريح کرد:در جبهه اصولگرايان اتفاق نظر افراد از لحاظ صلاحيتي و مصلحتي بر روي احمدي نژاد است و او محبوبيت ويژه اي در بين اصولگرايان دارد.

ترقي تاکيد کرد: هم اکنون اصولگرايان به سمت اتفاق حداکثري بر روي احمدي نژاد پيش مي روند و او را بهترين فرد براي کرسي رياست جمهوري دهم مي دانند.

اين عضو موتلفه همچنين خبر داد که اصلاح طلبان يک نوع استراتژي پنهان براي تخريب دولت در استان ها و شهرستان هاي مختلف دارند.

وي اين استراتژي اصلاح طلبان را بسيار نامناسب دانست و تاکيد کرد: تخريب، نمي تواند محبوبيت دولت احمدي نژاد را در بين مردم کم رنگ کند و اصلاح طلبان لازم است، بدانند که دولت احمدي نژاد در طول اين سال ها امتحان خود را در ميان مردم پس داده است.

ترقي با اشاره به اينکه اصلاح طلبان هنوز هم ميان خود با اختلافات شديدي روبه رو هستند گفت: اصلاح طلبان تلاش مي کنند که بر روي مير حسين موسوي به اجماع برسند ولي اختلاف نظر در ميان آنان بسيار زياد است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: