کد خبر: ۱۴۶۰
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۳:۴۴

جلسه اعضاي شوراي مركزي حزب با موضوع حمايت از مهندس موسوي در انتخابات عصر دوشنبه 17 فروردين برگزار مي‌شود.

يك مقام آگاه گفت: برخي از اعضاي شوراي مركزي حزب كارگزاران سازندگي در ستاد ميرحسين موسوي مشغول به فعاليت شده‌اند و حزب كارگزاران از موسوي حمايت مي‌كند.

به گزارش فارس، شنيده شده كه برخي از اعضاي شوراي مركزي حزب كارگزاران سازندگي در ستاد ميرحسين موسوي مشغول به فعاليت شده‌اند.

به رغم شايعاتي كه درباره تمايل اعضاي اين حزب در حمايت از مهدي كروبي مطرح شده بود ، يك منبع آگاه ابراز داشت كه مرعشي، جهانگيري و امراللهي از اعضاي شوراي مركزي كارگزاران به طور مستمر در ستاد موسوي حضور دارند.

اين مقام آگاه اظهار داشت: اعضاي شوراي مركزي و بدنه كارگزاران سازندگي به كروبي ارادت داشته اما به احتمال فراوان رويكرد انتخاباتي حزب در راستاي حمايت از موسوي خواهد بود.

اين مقام آگاه خاطر نشان كرد: جلسه اعضاي شوراي مركزي حزب با موضوع حمايت از مهندس موسوي در انتخابات عصر دوشنبه 17 فروردين برگزار مي‌شود.

همچنين جمهوريت نوشت، غلامحسين كرباسچي دبير كل حزب كارگزاران كه پيش از اين رسماً از نامزدي كروبي حمايت كرده و از اعضاي اصلي ستاد او به شمار مي رود و محمد قوچاني سردبير جديد روزنامه اعتماد ملي در تلاش هستند تا مهدي كروبي را براي اجماع و كناره‌گيري به نفع ميرحسين موسوي ترغيب نمايند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: