کد خبر: ۱۴۷۴
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۹:۴۶

در آن سال من و دكتر احمدي‌نژاد در يك ليست قرار داشتيم و بيان اين خاطرات از جهاتي براي من جالب بود.

«عكس انتخاباتي با كت دكتر احمدي‌نژاد»، عنوان تازه‌ترين كتاب «محمد‌رضا سرشار»(رضا رهگذر) است كه به زودي توسط انتشارات «سوره مهر» منتشر مي‌شود و قرار است در بيست و دومين نمايشگاه كتاب تهران ارايه خواهد شد.

سرشار در گفت‌وگو با ايبنا، با بيان اين مطلب گفت: كتاب «عكس انتخاباتي با كت دكتر احمدي‌نژاد» تازه‌ترين كتاب من است كه قرار است انتشارت «سوره مهر» آن را به زودي منتشر كند.

وي افزود: اين كتاب خاطرات خود من است از انتخابات مجلس ششم در سال 1378 كه من و دكتر احمدي‌نژاد نامزد نمايندگي مجلس بوديم.

سرشار درباره اين كتاب توضيح داد: در آن سال من و دكتر احمدي‌نژاد در يك ليست قرار داشتيم و بيان اين خاطرات از جهاتي براي من جالب بود.

وي گفت: حضور دكتر احمدي‌نژاد و بسياري از دولتمردان دوره فعلي در اين خاطرات منعكس شده است و گمان مي‌كنم در اين روزها كه بحث‌هاي انتخاباتي پررنگ است، با استقبال خوبي مواجه شود.

سرشار متولد ۱۳۳۲ کازرون است. او که در رشته مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت فارغ‌التحصیل شده است، نخستين مجموعه داستانش را در سال ۱۳۵۵ منتشر کرد. این نویسنده تا به حال ۲۶ جایزه را در کشور به خود اختصاص داده است.

سرشار تا کنون سردبیری بسیاری از نشریه‌های ادبی و هنری کودک و نوجوان را بر عهده داشته است و غیر از سردبیری سه برنامه رادیویی، ۲۴ سال گوینده قصه ظهر جمعه بوده است.

۱۵ سال داوری کتاب سال وزارت ارشاد، مدیریت هیات علمی گروه ادبیات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، سه دوره عضویت در هیات رییسه انجمن قلم ایران و چندسال سرپرستی واحد ادبیات حوزه هنری از جمله فعالیت‌های ادبی و هنری سرشار به شمار می‌آیند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: