کد خبر: ۱۴۷۸
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۸۸ - ۲۱:۳۶

نماينده مشهد در مجلس شوراي اسلامي تاكيد كرد: احمدي نژاد نه تنها در بين مردم ايران بلكه در ميان تمامي مردم جهان محبوبيت ويژه‌اي دارد و توانسته با افكار والاي خود در ميان تمامي مردم جهان طرفداران زيادي پيدا كند.

عضو فراكسيون اصولگرايان مجلس شوراي اسلامي با اشاره به محبوبيت ويژه احمدي نژاد در ميان اصولگرايان گفت: روز به روز اجماع اصولگرايان بر احمدي نژاد بيشتر مي‌شود و بر محبوبيت او افزوده مي‌شود.

جواد كريمي قدوسي در گفت وگو با خبرنگار سياسي ايرنا افزود: احمدي نژاد به دليل تلاش‌ها و مجاهدت‌هاي بي‌وقفه و صادقانه‌اش در خدمات رساني توانسته عملكرد خوبي از خود ارائه دهد و مورد قبول مردم باشد.

وي عملكرد او در خدمات رساني به شهرستان‌ها و نقاط محروم كشور را بسيار عالي دانست و تاكيد كرد: هيچ شهرستاني از خدمات موثر او بي‌نصيب نمانده است و احمدي نژاد توانسته عدالت را در سراسر كشور برقرار كند.

عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي اظهار داشت: دولت نهم براي اجراي عدالت و مبارزه با فقر و فساد و تبعيض گام‌هاي مثبتي برداشته است.

نماينده مشهد در مجلس شوراي اسلامي تاكيد كرد: احمدي نژاد نه تنها در بين مردم ايران بلكه در ميان تمامي مردم جهان محبوبيت ويژه‌اي دارد و توانسته با افكار والاي خود در ميان تمامي مردم جهان طرفداران زيادي پيدا كند.

كريمي قدوسي تاكيد كرد: احمدي نژاد با تمام توان خود براي تحقق ارزش‌ها و آرمان‌هاي انقلاب اسلامي تلاش مي‌كند.

او افزود: مطمئنا محبوبيت او از دوره قبل هم بيشتر است و ميزان راي او نسبت به گذشته افزايش مي‌يابد.

وي با اشاره به حضور فعال اصولگرايان در عرصه انتخابات اظهار داشت: اتفاق نظر تمامي اصولگرايان بر احمدي نژاد است و اجماع بر وي، روز به روز در خانواده اصولگرايان بيشتر و بيشتر مي‌شود.

نماينده مشهد در مجلس شوراي اسلامي، انتخابات رياست جمهوري را مهم‌ترين رخداد سياسي سال جاري دانست و تاكيد كرد: ملت ايران همچون دوره‌هاي قبل با حضور پرشور خود در پاي صندوق‌هاي راي در اين صحنه سياسي و اجتماعي حضور فعال و چشمگيري خواهند داشت.

او تاكيد كرد: در حالي كه بسياري از كشورهاي جهان با بحران‌هاي بزرگ دست و پنجه نرم مي‌كنند، كشور ايران به همت داشتن دولتي مردمي توانسته اين بحران‌ها را كنار بزند و آرامش لازم را براي مردم حفظ كند.

وي با اشاره به برخي تخريب‌هاي جناح‌هاي مختلف عليه دولت نهم اظهار داشت: دولت در طول چهار سال گذشته عملكرد و دستاوردهاي خوبي را نشان داده است و مردم فهيم و قدرشناس ايران اين را خوب مي‌دانند و هيچ گاه فريب اين گونه تخريب‌ها را نمي‌خورند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: