کد خبر: ۱۴۸۰
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۸۸ - ۲۲:۲۶

منطقی،مسؤول تولید هواپیماهاي پهن پيکر شد

وزیر صنایع و معادن در حکمی، منوچهر منطقی را به عنوان "مشاور ارشد وزیر و مسئول طراحی و تولید هواپیماهای پهن پیکر در کشور" منصوب کرد.

به گزارش مهر، علی اکبر محرابیان در حکم انتصابی خود آورده است: با توجه به اینکه طراحی و ساخت هواپیماهای پهن پیکر جزء سیاست های راهبردی کشور و مورد نظر مسئولان ارشد نظام می باشد، جنابعالی که بحمدالله دارای تعهد، تخصص و تجارب ارزنده ای می باشید، با اختیارات تام به عنوان مسئول تحقق این هدف مهم تعیین می شوید.

محرابیان در این حکم همچنین تاکید کرده است: به جنابعالی ماموریت داده می شود که با تشکیل کنسرسیوم و با استفاده از تجارب کشورهای دارنده این فناوری نسبت به مطالعه، طراحی و ساخت هواپیماهای پهن پیکر و بومی سازی تولید این فناوری در کشور با بهره گیری کامل از توانمندی فنی و مهندسی کلیه متخصصین شایسته کشور اقدام کنید.

در حکم وزیر صنایع و معادن خطاب به منوچهر منطقی همچنین آمده است: با توجه به اهمیت موضوع، کلیه سازمان ها و نهادهای تابعه موظف به همکاری با جنابعالی خواهند بود.

منطقی کماکان عضو هیئت مدیره گروه صنعتی ایران خودرو خواهد بود. همچنین در حکمی از سوی احمد قلعه بانی رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، جواد نجم الدین به عنوان عضو هیات مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو منصوب شد.

قرار است مراسم معارفه مدیرعامل جدید ایران خودرو بعدازظهر امروز در محل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) برگزار شود.

همچنین هفته آینده همزمان با رونمایی از خودرو ملی جدید ایران خودرو، از خدمات دکتر منطقی در طول فعالیت در گروه صنعتی ایران خودرو به نحو شایسته قدردانی خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۵۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۷
0
0
خدا به خیر کند!
آخرین اخبار