کد خبر: ۱۴۸۲۶۴
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۱ - ۲۲:۱۷

برنامهٔ «مکث» در این سری از پخش خود بار دیگر به سراغ اکس‌پارتی‌ها و روانگردان‌ها می‌رود.

سازندهٔ مستند «مکث» گفت: با توجه به اینکه پخش اینگونه برنامه‌ها کم‌رنگ شده، از طرفی آقای ضرغامی تاکید شد که چنین برنامه‌هایی پخش شوند.

اسلام فتحی با بیان اینکه این برنامه دو سال پیش ساخته شده است، خاطرنشان کرد: این برنامه امشب (شنبه) ساعت ۲۳ و ۱۰ دقیقه از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

او ادامه داد: برنامهٔ «مکث» در این سری از پخش خود با همکاری نیروی انتظامی که از قبل هماهنگی داشته‌اند به جمع این میهمانی شبانه پیوسته است و خانواده‌ها امشب شاهد دستگیری این افراد خواهند بود. این برنامه به این دلیل ساعت ۲۳ پخش می‌شود تا خانواده‌ها آن را ببینند. هم در جریان این اتفاقات باشند و هم مراقب فرزندانشان، به دلیل اینکه اعتیاد به قرص‌های روانگردان قابل برگشت نیست.

او همچنین خاطرنشان کرد: برنامه «مکث» امشب با جوانی که ۴۰ ترامادول مصرف کرده است گفت‌وگو می‌کند.

فتحی دربارهٔ انتخاب سوژه این میهمانی‌های شبانه که برگزار می‌شوند، ‌ توضیح داد: این برنامه در مدتی طولانی اتفاق افتاد. میهمانی‌هایی که انجام می‌شد برگزیده بودند و میهمانی‌های دورهمی نبودند. میهمانی‌هایی بودند که پلیس آگاهی از قبل نسبت به برگزاری آن اطلاع داشت و گروهی بودند که مواد زیادی مصرف می‌کردند.

این تهیه‌کننده در پایان از ساخت برنامه‌ای دربارهٔ قاچاق خبر داد و گفت: در حال حاضر در مراحل تعامل بین نیروی انتظامی هستیم و سوژه‌هایی که در رابطه با قاچاق کالا در نظر گرفته‌ایم، بسیار بزرگ هستند.

به گزارس ایسنا، برنامه «مکث» امشب ساعت ۲۳ و ۱۰ دقیقه از شبکه سه سیما به روی آنتن می‌رود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: