کد خبر: ۱۴۸۴۰۱
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۱ - ۱۸:۰۳

این نویسنده فرانسوی به نیکولاس سارکوزی اشاره می کند که همسرش سیسیلیا را به تنهایی برای آزادی پرستاران بلغاری به لیبی فرستاد.

 آنیک کوجین، نویسنده فرانسوی، سال گذشته بعد از کشته شدن معمر قذافی، به نقش زنان در  لیبی پرداخت.

او یادآور شده که به گزارش دادگاه بین الملل و وزارت امورخارجه فرانسه ، تجاوز به زنان یکی از سلاح های طرفدارن قذافی در طول درگیریها بوده است. این نویسنده نتوانسته بود موردی پیدا کند که حاضر به شهادت این اتهام باشد. تا اینکه او با شخصیت اصلی کتاب جدیدش ( با عنوان شکار، درون حرمسرای قذافی) یعنی ثریای ۲۲ ساله اشنا شد. ثریا ادعا کرده است که برای ۵ سال از سوی قذافی مورد تجاوز جنسی قرار می گرفته است.

این نویسنده فرانسوی یک سوم کتابش را به سرگذشت ثریا اختصاص داده است. او در قسمتی از کتاب از زبان ثریا اینگونه تعریف می کند: طبق گفته ها، قذافی زن ها و دخترهای جوان زیادی داشته است. همچنین کودکانی که از مدرسه یا خانه خود دزدیده می شدند تا برای قذافی بردگی کنند.

اداره امور کشور با استفاده از تجاوز جنسی!

به گزارش افکار نیوز این فرانسوی ادعا کرده است: صحنه های تجاوزهای مخوف جنسی قذافی که توسط قربانیان وی بیان می شوند نشان از رفتار سادیستی و دیوانه وار دیکتاتور سابق لیبی دارد. اگر چه قذافی در میان عموم مردم خود را مومن و زاهد نشان می داد اما دختران جوان را مجبور به استفاده از مشروب، مواد مخدر و سیگار کشیدن می کرد.

این نویسنده فرانسوی در کتاب خود می نویسد: قذافی از روابط جنسی نامشروع برای کنترل و اداره امور استفاده می کرده است. البته در این شکی نیست که قربانیان کوچک قذافی، ربوده شده بودند اما آنچه که در رفتارهای سادیستی قذافی جالب به نظر می آید، روش او در استفاده از رابطه جنسی نامشروع برای سرکوب و اداره مردم کشورش بود. وقتی قذافی می خواست مردی را مجازات یا تنبیه کند، به دختر و همسر آن مرد تجاوز می کرد.

قذافی از سوء استفاده جنسی برای تثبیت قدرت خود و روابط تجاری با کشورهای همسایه استفاده می کرده است. به گزارش افکار نیوز ، کوجین، نویسنده فرانسوی در کتابش بدون ذکر اسم به همسر یکی از رئیس جمهورهای آفریقا اشاره می کند که یک شب را با قذافی گذرانده بود.

وی در یکی از قسمت های کتابش می نویسد: من فکر نمی کنم که قذافی به هر زنی تجاوز یا تن او را لمس می کرد. به نظر من بخش بسیار کوچکی از زنان با او رابطه جنسی نامشروع برقرار می کردند چرا که برای آنها سودآور بوده است و بخشی دیگری نیز شیفته قذافی بودند.

الماس برای آورنده دختران به حمسرای قذافی


او در کتابش خاطرات نزدیکان و دستیاران قذافی را جمع آوری کرده است که در آن ها اشاره شده که قذافی به آنها برای آوردن زنان و دختران به حرمسرایش الماس هدیه می داده است. وی همچنین می نویسد: قذافی در سراسر قاره آفریقا پول زیادی داشت و سرمایه گذاری های متعددی انجام داده بود. زنان برای برنده شدن در یک فرصت و مناقصه با لیبی می توانست یکی از روش های پرداخت باشد.

یک نکته قابل توجه دیگر در این کتاب به مرد دست راست قذافی بر می گردد. به گزارش افکار نیوز ، آنیک کوجین می نویسد: مرد دست راست قذافی ، مبروک شریف، یک زن بوده است. وی علاوه بر اینکه برای زنان و اطرافیان قذافی شناخته شده بود، سیاستمداران غربی و سفیرانشان نیز او را می شناختند.
یک دیپلمات ارشد فرانسوی به کوجین گفته است: این زن که تحت عنوان خرید به فرانسه می آمد، به دنبال زنان جوان به خصوص زنان عرب تبار بود تا آنها را به لیبی بکشاند.

این نویسنده فرانسوی که از همدستی و افراط سیاستمداران غربی متعجب شده است و در نمونه ای به نیکولاس سارکوزی اشاره می کند که همسرش سیسیلیا را به تنهایی برای آزادی پرستاران بلغاری به لیبی فرستاد.

او در بخش دیگیری از این کتاب ضمن اشاره به محافظان زن قذافی و علاقه او به زنان می نویسد: اگر زنی دوره های ارتش و پلیس و همچنین تمرینات امنیتی را طی می کرد، برای کاریزماتیک و زیباییش نیز مورد بررسی قرار می گرفت و درمیان آنها بودند کسانی که برده جنسی قذافی می شدند.

ثریا یکی از قربانیان قذافی به کوجین گفته است که مجبور به همراهی قذافی در سفرهایش تحت عنوان محافظ او بوده است. کوجین نیز به او می گوید: تمام محافظان قذافی که تعداشان به ۶۰ نفر نیز می رسد، با او رابطه جنسی داشته اند.

به گفته نویسنده این کتاب، زنان از ترس شکنجه یا موراد دیگر نمی توانستند پرده از جنایات جنسی دیکتاتور سابق لیبی بردارند.به طور مثال عموزاده قذافی به خاطر اینکار به طرز فجیعی کشته شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار