کد خبر: ۱۴۸۶
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۰:۴۶

با 3 جوان ديگر هم به همين طريق آشنا شدم و عكس‌هاي خانوادگي آنها را هم سرقت كردم و علاوه بر قرار دادن آنها روي سايت اينترنتي‌ام، عكس‌ها را براي برخي دوستان اينترنتي‌ام ارسال مي‌كردم.

مردي كه پس از سرقت عكس‌هاي 3 خانواده، آنها را در يك سايت اينترنتي پخش كرده بود، در يكي از محله‌هاي همدان دستگير شد.

به گزارش جام‌جم، هفته گذشته با ارائه شكايت مردي در اداره جرايم اينترنتي پليس آگاهي همدان، راز فعاليت اين سايت اينترنتي برملا شد.

مرد شاكي در تشريح ماجرا به پليس گفت: چندي پيش از طريق چت با مردي به نام محمد آشنا شدم و يكي از عكس‌هايم را براي آشنايي بيشتر به سايت اينترنتي وي ارسال كردم و پس از چند روز او هم يكي از عكس‌هايش را به نشاني اينترنتي‌ام فرستاد و به اين ترتيب ارتباط ما آغاز شد. چند ماهي اين ارتباط ادامه داشت تا اين كه پس از اختلاف خانوادگي، ارتباطم را با محمد دوست اينترنتي‌ام قطع كردم.

شاكي ادامه داد: يك هفته پيش، يكي از دوستانم با من تماس گرفت و ادعا كرد كه تصاوير اعضاي خانواده‌ام را روي يك سايت اينترنتي ديده است. ابتدا حرف‌هايش را قبول نكردم، اما روز بعد وقتي به آن سايت اينترنتي مراجعه كردم متوجه شدم تعدادي از تصاوير اعضاي خانواده‌ام از جمله عكسي كه براي دوست اينترنتي‌ام محمد فرستاده بودم، روي آن سايت قرار گرفته است.

به دنبال اظهارات اين مرد، پرونده‌اي تشكيل شد و كارآگاهان تحقيقات ويژه‌اي را در اين ارتباط آغاز كردند و محمد تحت تعقيب پليس قرار گرفت و چند روز پيش دستگير شد.

كارآگاهان در بازرسي از رايانه وي، تعدادي از عكس‌هاي خانوادگي‌ شاكي و 3 خانواده ديگر را همراه تعداد زيادي عكس‌هاي غيراخلاقي كشف و ضبط كردند.

با انتقال متهم به اداره آگاهي همدان، وي در بازجويي گفت: پس از آشنايي با شاكي، نشاني اينترنتي وي را به دست آوردم و به اين ترتيب عكس‌هاي خانوادگي‌اش را به سرقت بردم و با راه‌اندازي يك سايت اينترنتي، آنها را روي آن ثبت كردم تا ديگر افراد هم، آنها را مشاهده كنند.

بعد از آن، با 3 جوان ديگر هم به همين طريق آشنا شدم و عكس‌هاي خانوادگي آنها را هم سرقت كردم و علاوه بر قرار دادن آنها روي سايت اينترنتي‌ام، عكس‌ها را براي برخي دوستان اينترنتي‌ام ارسال مي‌كردم.

بنابر اين گزارش، متهم با قرار قانوني روانه زندان شد. تحقيقات تكميلي براي افشاي راز ديگر اتهامات وي ادامه دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار