کد خبر: ۱۴۸۹
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۴:۵۶

مهمترین بخش این کتاب استیضاح وزیر کشور دولت نهم به بیان سوابق برخی نمایندگان استیضاح کننده و به همراه مستندات آن می پردازد.

علي كردان نيز مانند مهاجرين وزير فرهنگ دولت اصلاحات كه كتاب اسيضاح خود را نوشت و اين كتاب چندين باز تجديد شد، اقدام به نوشتن جزئيات استيضاح اين وزير دولت نهم، مي‌كند.

یکی از نزدیکان علی کردان وزیر سابق کشور به خبرنگار «بولتن» گفت: در این مجموعه که جمع آوری اطلاعات و مستندات آن از مدتی قبل آغاز شده نکات مهمی از مسائل علنی و پشت صحنه این رویداد سیاسی که تا کنون برای مردم و چهره های سیاسی پنهان مانده است به تفصیل بیان شده است.

زندگی سیاسی و اجتماعی، خاطرات دوران مدیریت در صدا و سیما و وزارت نفت و چگونگی انتخاب وی بعنوان وزیر کشور از دیگر موضوعات این کتاب است.

وی گفت: مهمترین بخش این کتاب استیضاح وزیر کشور دولت نهم به بیان سوابق برخی نمایندگان استیضاح کننده و به همراه مستندات آن می پردازد.

این منبع مطلع که مسئولیت جمع آوری و تدوین کتاب استیضاح علی کردان را به عهده دارد، همچنین افزود: در این مجموعه 2 جلدی به افشای کژی ها و ناراستی های تهیه کننده و کارگزدان اصلی صحنه استیضاح و چرایی این رفتار دور از انصاف پرداخته و با طرح سوالات مهمی در این خصوص که میتواند روشنگر افکار عمومی و نمایندگان مجلس باشد، می پردازد.

وی ادامه داد: به باور وزیر سابق کشور رای اعتماد نمایندگان مجلس و رای به استیضاح وی از حقوق قانونی نمایندگان بوده اما آنچه در این ماجرا رخ داده است فضا سازی ناحق در جامعه و بهره برداری سیاسی کارگردان این پروژه بود که بیان ناگفته های این حادثه بسیاری از حقایق را برای افکار عمومی روشن خواهد کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: