کد خبر: ۱۴۹۱
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۱:۲۴

مربی تیم ملی فوتبال که درباره خروج فردوسی پور از استودیو بین میان برنامه های نود به بینندگان این برنامه اطلاع رسانی می کرد حضور خود را در این گفتگو باعث اشتباهات فردوسی پور در نقل برخی اتفاقات فوتبالی عنوان کرد.

محمد مایلی کهن معتقد است در دوره مربی گری وی، در تیم ملی آنقدر جذاب بازی کرده است که فوتبال بر سر سفره ها و سجاده مردم آمده بود.

به گزارش «فردا» سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران که شبانه حکم مربی گری خود را دریافت کرده است با حضور در برنامه نود ضمن به چالش کشیدن عادل فردوسی پور در اولین شوک خود رو به عادل فردوسی پور گفت شما عامل شکست تیم ملی در برابر عربستان هستی!

بنابراین گزارش در این زمان که فردوسی پور شدیدا جا خورده بود از مایلی کهن توضیح خواست که وی عدم امکان ارائه انتقاد کارشناسانه از تیم ملی در زمان مربی گری دایی را توسط رسانه ملی عامل مقصر دانستن فردوسی پور اعلام کرد.

در ادامه این گفتگوی جذاب که فردوسی پور معتقد بود مایلی کهن انتقادپذیر نیست، مربی جدید تیم ملی به نحوه اعتراض تماشاچیان به مربیان ناکام اعتراض کرد و گفت: در همه جای دنیا برای مربی ناکام پرچم سفید تکان می دهند یا حداکثر "هو" می کنند اما در ایران همه فامیل آدم را جلوی چشمش می آورند. مایلی کهن در ادامه به لزوم اقدامات فرهنگی در این خصوص اشاره کرد.

محمد مایلی کهن که معتقد است در دوره مربی گری وی، تیم ملی آنقدر جذاب بازی کرده است که فوتبال بر سر سفره ها و سجاده مردم آمده بود خطاب به فردوسی پور گفت: چه بخواهی چه نخواهی تیم من بهترین تیم بود.

مایلی کهن در ادامه شاهد مثالی آورد و گفت: سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا می گوید رنسانس در فوتبال ایران از سال 96 شروع شده است.

وی با اشاره به موازین شرعی و سنت ها و عرف، تصریح کرد که«بازیکنی که زیر ابرو بر می دارد، جایش در تیم فوتسال بانوان است.»

مربی تیم ملی همچنین با توصیه به عادل فردوسی پور که افق های دورتر را ببیند - اشاره به جلوتر از نوک دماغ - عملکرد خود را در تیم های پیکان، فولاد، تیم امید و تیم ملی ستود.

سوال بی پاسخ فردوسی پور

در این برنامه سوال فردوسی پور از مایلی کهن مبنی بر اینکه اگر اکنون از بینندگان درباره مربی گری شما نظرسنجی شود چقدر رای مردم را به دنبال دارید، جواب روشنی نداد و به نقش تخریب و ترور شخصیت در تصمیم و نظر مردم اشاره کرد.

بوقچی ندارم

محمد مایلی در این برنامه با شاره به اینکه نه بوقچی دارد و نه برای انتخاب به عنوان مربی گری تیم ملی با کسی تماس گرفته است، فردوسی پور را هم سن و سال فرزند خود خطاب کرد.

در عین حال، وی از مهندس بذرپاش، مدیرعامل سایپا نیز قدردانی کرد.

مربی تیم ملی فوتبال که درباره خروج فردوسی پور از استودیو بین میان برنامه های نود به بینندگان این برنامه اطلاع رسانی می کرد حضور خود را در این گفتگو باعث اشتباهات فردوسی پور در نقل برخی اتفاقات فوتبالی عنوان کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
0
0
بالای غیرتا نفت سر سفره مان آمد برایمان کافیست