کد خبر: ۱۴۹۳
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۱:۵۴

اگر بخواهیم برای پسران نیز در نظر بگیریم عده دیگری می گویند چرا فقط ساکنان کوی دانشگاه از این کمک برخوردار می شوند و بقیه دانشجویان چه؟

رئیس دانشگاه تهران از درخواست برخی دانشجویان مبنی بر در نظر گرفتن عیدی از سوی رئیس جمهور خبر داد و گفت: پیشنهاد شد به دانشجویان بن کتاب داده شود اما ریاست جمهوری مبلغ را نقدی کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد رهبر شب گذشته در حاشیه دید و بازدید نوروزی هیئت رئیسه دانشگاه تهران با دانشجویان خوابگاهی کوی دانشگاه در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: هنوز معلوم نیست که چه اعتباری قرار است اختصاص پیدا کند اما اختصاص این اعتبار مصوبه دولت است که تنها به دانشجویان دختر دانشگاه تهران تعلق می گیرد.

رئیس دانشگاه تهران در پاسخ به مهر که از وی پرسید چرا این عیدی تنها به دانشجویان دختر کوی دانشگاه تعلق می گیرد؟ گفت: اخذ تصمیم برای پرداخت مبلغی به دانشجویان دختر کوی دانشگاه تهران در پی بازدید رئیس جمهوری در اواخر سال 1387 از کوی دختران دانشگاه تهران بود. در این بازدید تعدادی از دانشجویان از رئیس جمهور عیدی درخواست کرد.

وی افزود: اگر بخواهیم برای پسران نیز در نظر بگیریم عده دیگری می گویند چرا فقط ساکنان کوی دانشگاه از این کمک برخوردار می شوند و بقیه دانشجویان چه؟ بگوییم به کلیه دانشجویان تعلق می گیرد آنگاه کارکنان می گویند پس ما چه؟ اگر بگوییم به کارکنان هم اختصاص پیدا می کند آنگاه اعضای هیئت علمی چه؟ اصلا به همه دانشگاه تهران اختصاص پیدا کند آنگاه بقیه دانشگاهها و بقیه کارمندان کشور چه؟

فرهاد رهبر خاطرنشان کرد: امکانات محدود است و اکنون در حال تصمیم گیری هستیم که آیا می توان مصوبه را اصلاح کرد یا خیر؟ به عنوان مثال می توان به دانشجویان پسر نیز اختصاص داد یا خیر؟

رئیس دانشگاه تهران ادامه داد: در حال حاضر فکر می کنیم تا چطور این کمک را بین دانشجویان توزیع کنیم تا کارایی بیشتری داشته باشد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: