کد خبر: ۱۵۰۰
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۴:۲۶

در اين نامه آمده است كه اين بازيكنان براي فيفا "ناشناخته" هستند. پس از ارسال اين نامه دبيركل كنفدراسيون فوتبال به فيفا اعلام كرد كه بازيكنان دخالتي در اين درگيري نداشته‌اند

فيفا با ارسال نامه‌اي به كميته بين‌الملل فدراسيون فوتبال از اين فدراسيون خواست تا نام ملي‌پوشان خاطي كه پس از بازي ايران و عربستان باتعدادي از تماشاگران درگير شدند را براي اعمال محروميت‌ها اعلام كند.

به گزارش ايسنا، در پي اتفاقات بعد از بازي ايران و عربستان و درگير شدن تعدادي از ملي‌پوشان با تني چند از تماشاگران و وصول گزارش ناظر فيفا به مسوولان كميته انضباطي فيفا، فدراسيون بين‌المللي فوتبال با ارسال نامه‌اي به كميته بين‌الملل فدراسيون فوتبال ايران از اين فدراسيون خواست براي اعمال محروميت يا جريمه نام خاطيان را به فيفا اعلام كند.

در اين نامه آمده است كه اين بازيكنان براي فيفا "ناشناخته" هستند. پس از ارسال اين نامه دبيركل كنفدراسيون فوتبال به فيفا اعلام كرد كه بازيكنان دخالتي در اين درگيري نداشته‌اند.

پس از ارسال اين نامه و با توجه به وضعيت بحراني تيم ملي در آستانه ديدار حساس برابر كره شمالي، كميته انضباطي فدراسيون فوتبال كه قصد اعلام احكام بازيكنان خاطي را داشت براي حفظ منافع ملي از اين كار منصرف شد. با وجود صادر شدن اين آرا و معترض نبودن اين بازيكنان به احكام صادره فدراسيون اين احكام را رسانه‌اي نخواهد كرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: