کد خبر: ۱۵۱۰
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۴:۴۳

به همه استانداران بخشنامه داده ايم و همان گونه که رييس جمهوري نيز در نشست هيات دولت اعلام کردند، از اعلام مواضع شخصيت ها و سخنراني آنان استقبال مي کنيم.

وزير کشور با بيان اين که وزارت کشور محيطي باز و با نشاط را براي فعاليت انتخاباتي نامزدها آماده کرده است، به نامزدها و هواداران آنان توصيه کرد نسبت به صحبت هاي خود مراقبت کنند تا ديگر نامزدها تخريب نشوند.

به گزارش ايرنا، صادق محصولي که روز سه‌شنبه در حاشيه آيين بزرگداشت روز جهاني بهداشت در مرکز همايش هاي بين المللي رازي با خبرنگاران سخن مي گفت، بر آمادگي وزارت کشور و دولت براي برگزاري انتخابات باشکوه، اخلاق مدار، قانون مدار و سالم تاکيد کرد.

وزير کشور در خصوص تبليغات فصل انتخابات با اشاره به اين که قانون اين موضوع را براي نامزدها روشن کرده است، افزود: بر اساس قانون، نامزدها پس از ثبت نام و تاييد شوراي نگهبان و اعلام رسمي اسامي نامزدها از سوي اين شورا مي توانند تبليغات خود را آغاز کنند.

محصولي با بيان اين که هنوز تا فرارسيدن تبليغات انتخاباتي زمان باقي است، گفت: وزارت کشور بر اين اساس که نشاط سياسي را دنبال مي کند، محيط باز و بانشاط را براي نامزدها آماده کرده است.

وي گفت: به همه استانداران بخشنامه داده ايم و همان گونه که رييس جمهوري نيز در نشست هيات دولت اعلام کردند، از اعلام مواضع شخصيت ها و سخنراني آنان استقبال مي کنيم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: