کد خبر: ۱۵۱۱
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۴:۴۶
فضای انتخابات تغییر می کند؟

این روز ها و بخصوص در پی انصراف سید محمد خاتمی از کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری، درخواست ها برای کاندیداتوری نوری افزایش یافته و برخی گمانه ها در خصوص قوت گرفتن کاندیداتوریش نیز مطرح شده است.

دوشنبه شب عبدالله نوری وزیر کشور اسبق دولت اصلاحات، میزبان جمعی از فعالان سیاسی بود که برای دید و بازدید نوروزی به منزل وی رفته بودند.

به گزارش«شفاف» در این مراسم دید و بازدید جمعی از اعضای مرکزی احزاب و شخصیت های شاخص اصلاح طلب، روزنامه نگاران، دانشجویان و فعالان حوزه مدنی حضور داشتند.

فعالان حوزه های مختلف سیاسی اجتماعی اصلاح طلب در حالی به دیدار عبدالله نوری رفتند که این روز ها و بخصوص در پی انصراف سید محمد خاتمی از کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری، درخواست ها برای کاندیداتوری نوری افزایش یافته و برخی گمانه ها در خصوص قوت گرفتن کاندیداتوریش نیز مطرح شده است.

در همین ارتباط احمد زيدآبادي دبیر کل سازمان دانش آموختگان به فارس گفته است: با غيبت خاتمي و كناره‌گيري وي برخي از نيروهاي اصلاح‌طلب كانديداهاي موجود را كاملا منطبق با خواست‌ها و برنامه‌هايشان نمي‌بينند و اين افراد ممكن است درصدد بر آيند تا شخص سومي كه ديدگاه‌هاي روشنتري دارد را مطرح كنند.

وي در خصوص حضور عبدالله نوري در عرصه انتخابات گفت: تا اين لحظه حضور عبدالله نوري منتفي نيست و ديدگاه‌هاي نوري به گونه‌اي است كه اختلافات معنا داري با اين دو كانديدا دارد و قاعدتا مي‌تواند طرف سومي باشد و فضاي انتخابات را تغيير دهد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار